Přejít na výpis diskuzí

Andrea Bocelli

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Happy Birthday Andrea Bocelli, I love your sing *4* *3* *1*
  • Pan Andra Bocelli je hodný obdivu a lásky.
  • Andrea Bocelli je neuvěřitelný člověk s nádhernou barvou hlasu. Děkujeme, že jsi ♥
  • Já vždycky zapomínám, že je nevidomý. Chudák, ale bůh mu dal výjímečný hlas, kterým nás může těšit. Přeju mu to nejlepší!
  • your-darling
    všechno nejlepší... *4* *4*
  • Andrea Bocelli je úžasný a vyjímečný člověk. Miluji jeho hlas i písničky, které zpívá. Je pro mě vzorem ne jen v hudbě. Setkat se s ním je pro mě obrovský sen, který mě žene neustále kupředu. Děkuji Bohu za tyto opravdu vyjímečné lidi. http://www.youtube.com/watch?NR=1&feature=fvwp&v=aEplqV0scyo
  • Buh

    Jestlize Buh dava o sobe vedet, je to zkrze takove lidi, jako je Andrea Bocelli. Je dobre, ze se narodil v Italii, u nas by ho nevzali ani na konzervator pro nedostatek talentu a treba by pletl kosiky v nejake nadaci. To myslim zcela vazne. Viva Italia. *13*
    • Re: Buh

      čistá pravda :))))
  • Tyjo

    Tento člověk má upe úžasný hlas...skvěle se poslouchá... *4*
  • ivana11

    Andrea Bocelli

    Moc krásný člověk zvnějšku, ale především uvnitř.Je obdivuhodné,co přes své postižení dokázal. *4*
  • Andrea Bocelli

    Milý Andrei
    Příjmi ode mne všechno nejlepší k tvým narozeninám.Přeji hodně štěstí,zdraví
    a životního elánu na profesionální
    dráze tvým zpěvem a pro další motivaci
    dál!
    se srdečným pozdravem. *4*
    • Re: Andrea Bocelli

      Andrea sem nechodí, pokud mu chceš popřát zajdi na fórum na jeho webu, tam aspoň chodí. I když si myslím, že kdyby zašel sem a uměl česky, tak se bude stydět, protože co tu někteří převádí...
      • Re: Re: Andrea Bocelli

        Andrea Bocelli je uzasny a vymecny clovek.Mela jsem zu cest,setkat se s nim osobe,je to muz se srdickem na spravnem miste,na nic si nehraje,je proste nej.Ma uzasny hlas,uzasne zpiva,on sam je uzasny. Adela
        • Re: Re: Re: Andrea Bocelli

          Ahoj,
          ty řekla to přesně. Máš úplnou pravdu. I já jsem se s ním setkal a já byl moc spokojený, on je moc srdečný a moudrý. Hezký den.
          Matteo
          • Re: Re: Re: Re: Andrea Bocelli

            Zdravim.Mate naprostou pravdu.Mela jsem to stesti na setkani s p.Boccelim. je to fakt uzasny clovicek.Na nic si nehraje,je sam sebou,skvele zpiva,ma uzasny hlas,velice prijemny a mily muz.Je proste nej.Kdyz je hodne smutno,jeho pisne a hlavne jeho uzasny hlas pohladi na dusi,zahreji u srdicka.Je proste skvelej,uzasnej,dokonalej *14*
      • Re: Re: Andrea Bocelli

        Ne převádí, ale předvádí. Josu tady tak malá písmenka, že už píšu blbostě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit