Přejít na výpis diskuzí

Andrea Bocelli

OSOBNOST 31.12.2006 
71 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • bloota

    Andrea

    Moc by mě zajímalo, jak Andrea oslepl. Neví to někdo? *7*
    • Re: Andrea

      Ahoj,přečtěte si třetí odpověd od shora.
    • Re: Andrea

      Narodil se s tím *13*
      • Re: Re: Andrea

        Andrea Bocelli se slepí nenarodil, viděl do 12 let, pak oslepl. Narodil se ze zeleným zákalem, ale viděl.

        Thomas Werner
        ředitel FC AB Pegasus.cz
        bocelli.webgarden.cz
  • Andrea

    André? Toho neznám. Tohle forum Andrea Bocelliho ne nějakého Andrého.
  • MILÁČEK

    ANDRÉ MÁ TEN NEJVÍC SEXY HLAS! DOKAŽE MĚ DOSTAT Z KAŽDÝHO SVĚTABOLU
    • Re: MILÁČEK

      Tento přízpěvěk byl připsán ma fórum pro osobnost Andrea Bocelli nikoliv André.
  • ;Vivo per lei

    Dokonalost sama.. co mu má na hlasu nemá bohužel jinde.. je mi ho lito.. zasloužil by jsi to.. miluju pisnicku vivo per lei.. a i ostatni ale tahne me nejak chytla.. Andrea bocelli je opravdu uzasny..
  • český fanklub

    Pozor! Již několik let má Andrea v česku fanklub! Pokud máte zájem můžete se přidat k nám. http://bocelli.webgarden.cz Váš Fly
  • Andra Bocelli

    Andrea Bocelli představovat nepotřebuje. Síla a krása jeho hlasu, svůdné a podmanivé zabarvení, dokonalé frázování...četl jsem jeho autobiografii Hudba ticha a chtěl bych ji doporučit všem, kteří by ho rádi poznali jako člověka, jemuž vzal Bůh to, co dává běžně zatímco jej obdaroval tím, co mezi jeho pozornostmi obyčejně vůbec nebývá.
  • fankub

    Ahoj, pozor všem přiznivcům tohoto zpěváka a tenora!!!! Na mém webu najdete odkaz na český fanklub: www.candle.webgarden.cz *4*
  • hmm

    Borec *4*
  • Andrea

    Andrea Bocelli má jeden z nejhezčích hlasů, které existují. "Kdyby uměl bůh zpívat, určitě by zpíval velice podobně jako Andrea Bocelli.." řekla o něm Celine Dion. Je to pravda. Z jeho hudby vyzařuje energie a vnímavost, které je schopno jen velice málo lidí. V jeho hudbě je zvláštní poselství a to je něco nádherného. Ciao pa *3*
  • Hlavní je, že si zajde

    na malou a na velkou, to ostatní je druhotné

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit