Přejít na výpis diskuzí

Andrea Elsnerová

OSOBNOST 19.5.2007 
20 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • olympic63

    narozky

    přeji vše nejlepší k narozeninám.v četnických humoreskách jí to moc slušelo.
  • Andrejce

    Andrejka je moc skvela holka. Andrejko jen tak dal. *14* Moc skvele hrajes. Nekdy bych te chtel poznat.Snad nekdy.
  • Morava

    Já to pořád říkám.Nejkrásnější holky jsou z Moravy a Andrea je toho důkazem.Jen tak dále,mnoho rolí a štěstí do hereckého i soukromého života. *4*
  • jansovka

    moc pěkně hraje

    Andrejka moc pěkně hraje ve hře Vinohradského divadla Figarova svatba. Po boku Jiřího Dvořáka. Na tuhle hru běžte. je fakt super *3*
  • Utěk z vězení

    Andrea hezky hraje v novém seriálu
  • Jsi nej

    Andrejka je můj ženský idol už pár let ale úplně nej je v pohádce Rumpl Cimpr Campr.
    Sluší ji to moc v celé pohádce ale úplně nej je ta scéna,když si říká o klobouk.Jen mě mrzí,že až teď jsem se dozvěděl,že pochází jen pár kilometru ode mně asi deset.Co bych za to dal,kdybych Ji mohl pozvat aspoň na kafe.
  • Trés bonne

    Andrejka teď moc hezky hraje v Hraběnkách, ale nejlepší je v divadle Na Vinohradech....má moc krásný hlas, takže často dabuje, třeba Laru v Doktoru Živagovi, což je úplně úžasný film, vřele doporučuju:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit