Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST31.12.2006 1:59
79 příspěvků

Mgr. Andrea Verešová se narodila se 28. června 1980 v Žilině. Dokončila studium na Právnické fakultě Západočeské univerzity v Plzni, hovoří několika jazyky a v současné době je na mateřské dovolené. V 15 letech vyhrála soutěž Miss Žilina a také Miss středních škol. Díky vítězství v soutěži Elite Model Look prorazila v 16 letech ve světě modelingu. V sedmnácti odjela studovat na rok do Paříže a pomocí individuálního studijního plánu dokončila belgické lyceum. V 18 letech získala titul Miss Slovensko 1999 a titul Miss desetiletí. Šest let žila ...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To jsem zase vrtěla hlavou jak ze sebe udělala v top stáru hloupou husu co je na prachy. Milá Andrejko u nás v Česku není zrovna in vykládat co kolik stálo co máš na sobě. Vím,že Slováci jsou něco jako malé Rusko,kde jsou posedlí prachama a závistí,ale u nás to fakt nefrčí.V tvých letech by to chtělo trochu více rozumu a slušnosti. Doufám,že s tvých dětí nebudou takoví sebestřední lidé jako jsi ty.
  • Všetko najlepšie
  • Podle mě je velice sympatická a nevadí mi. ☺Opravdu nevím co proti ní máte!!
  • snup snup kokain pak nemá byt tak stihla *5*
    • Ne to přeci Faltýnová *3*
  • Tynulka1544676
    Karla: Nechápu proč jí urážíš do tebe se taky nikdo nenaváží. Jasně můžeš vyjádřit svůj názor, ale u tebe asi neplatí to nejdřív někoho poznat a pak posuzovat, že? *10*
  • Tynulka1544676
    Ahá a já vždycky myslela, že je to češka a ona je slovenka :O *4*
  • Andrejko, proč prosím tě pořád tak blbneš? Všem děláš jen ostudu, hlavně dětem.
  • krásná baba ,,nikdo na ni nemá
    • No, je to tak, má to co je třeba - osobnost !!!
      jen trouba to nepozná
  • Nevím proč,ale mě příjde strašně nesympatická...a má falešný xicht.
  • Můj názor na tuto star? Dřív se mi docela líbila,ale teď vážně nechápu, co to do ní vjelo, chová se hůř jak malý dítě, rodina aby se za ní styděla. Asi už jí vážně klesá popularita, jinak si to nedovedu vysvětlit.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit