Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jankoma

    Fotit se nahá? Je jí tohle zapotřebí? Proč si sama sebe neváží. 

  • Luky1987

    Nič moc 

  • To jsem zase vrtěla hlavou jak ze sebe udělala v top stáru hloupou husu co je na prachy. Milá Andrejko u nás v Česku není zrovna in vykládat co kolik stálo co máš na sobě. Vím,že Slováci jsou něco jako malé Rusko,kde jsou posedlí prachama a závistí,ale u nás to fakt nefrčí.V tvých letech by to chtělo trochu více rozumu a slušnosti. Doufám,že s tvých dětí nebudou takoví sebestřední lidé jako jsi ty.
  • Všetko najlepšie
  • Ona je vůbec přírodní úkaz *15*
  • To mě nějaký ten odhalený klín nevadí. Spíš mi hne žlučí, jak odřekne návštěvu dětského domova, že má děti nemocné a pak ji vyfotí ve Špindlu na VIP párty.
    Za tohle by se měla stydět! Husa hloupá. *10*
  • Ne to přeci Faltýnová *3*
  • Podle mě je velice sympatická a nevadí mi. ☺Opravdu nevím co proti ní máte!!
  • snup snup kokain pak nemá byt tak stihla *5*
  • Tynulka1544676
    Karla: Nechápu proč jí urážíš do tebe se taky nikdo nenaváží. Jasně můžeš vyjádřit svůj názor, ale u tebe asi neplatí to nejdřív někoho poznat a pak posuzovat, že? *10*
  • Tynulka1544676
    Ahá a já vždycky myslela, že je to češka a ona je slovenka :O *4*
  • Andrejko, proč prosím tě pořád tak blbneš? Všem děláš jen ostudu, hlavně dětem.
  • No, je to tak, má to co je třeba - osobnost !!!
    jen trouba to nepozná
  • krásná baba ,,nikdo na ni nemá
  • Nevím proč,ale mě příjde strašně nesympatická...a má falešný xicht.
  • Můj názor na tuto star? Dřív se mi docela líbila,ale teď vážně nechápu, co to do ní vjelo, chová se hůř jak malý dítě, rodina aby se za ní styděla. Asi už jí vážně klesá popularita, jinak si to nedovedu vysvětlit.
  • Zcela souhlasím s Janem. Andrejka hází celou vinu na fotografy i když sama jako profík ví, jak se odhalit a ukázat tu "důležitou" část těla a tím upozornit na sebe. (že by přeci jenom uhasínala její hvězda?)Co tak charita Andrejko a anonymně. Nejlépe a dlouhodobě! *4*
  • Už neví,jak na sebe upozornit,pak ještě udělá ze sebe chudinku,jak ji ti zlí novináři vyfotili...Kdyby se jí to přihodilo např. při vystupování z auta,je to smůla,ale tohle bylo záměrně,jen očekávala jinou ,pozitivní,reakci.Šaty byly pravdepodobně určeny na jinou akci.Každý ať si domyslí...
  • Jo,ty šaty s tím rozparkem byly fakt příšerný, hlavně, že celej stát ví, jaké spodní prádlo nosí paní Verešová. Pravda, chudáci její děti. Ta se jim hodně mstí. A divím se, že to jejímu manželovi nevadí. Teda aspoň zatím. Andrejka má asi málo práce, tak na sebe musí upozorňovat, ale divím se tomu, že když "poctivě" vydržela právnickou fakultu, že si nevydělává tímhle. Pravda, ono je lehčí celému národu ukázat kalhotky než obhajovat klienta a namáhat si mozek.
  • Drahá PANI Varešová je to katastrofa co předvádíte to jste máma od dvou dětí příště se ukažte naha naco to oblečení Váš muž se za Vás musí stydět hezká asi jste ale hrozně hloupá mít takové šaty kde je Vám vydět až do krku to je tedy síla a nebo to děláte schválně ale to pak jste na špatných stránkách je mě za Vás trapně samozřejmě nemusím se na Vás dívat ale když jste na první stránce seznamu tak bohužel musím Vaše hloupost je obrovská prominte ale musela jsem Vám to napsat,Jste trapná asi už nemáte moc práce tak se musíte připomínat.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit