Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ta její reakce na hada u Krause mě taky pobavila, ale upřímně, kdybych tam seděla já a někdo vytáhl tarantuli, tak bych asi reagovala stejně.. *15* *15* *15*
  • Andrea je velmi krásná, ale taky mi přijde docela povrchní, ale to je můj názor, osobně ji neznám, takže nemohu soudit. A s tou slovenštinou, upřímně, mě se vůbec nelíbí, když Slovák mluví česky se slovenským přízvukem, je to hrozný a myslím si, že u nás je spousta takových hereček obsazovaných do českých seriálů a tím ty seriály úplně przněj...nedá se to poslouchat, viz. Andrea Kerestešová v seriálu Vyprávěj....opravdu hrůza. Ať buď mluvěj jako rodilý mluvčí (např. Jana Nováková-Adamcová -ta má krásnou češtinu, pak je dobrá Dara Rolins, Yvetta Blanarovičová) nebo ať radši mluvěj slovensky, to je mi daleko milejší. Čeština je krásný jazyk a nemá zapotřebí, aby ho takové herečky v naší televizi takhle hnusně prznily.
  • Nevím jak kdo ,ale každý strůjce svého štěstí,vadí mi ,že někdo kdo žije v České republice tolik roků mluví slovensky nic proti tomu,ale já když budu žít v nějaké zemi budu respektovat jejich řeč a budu hovořit řečí té uemě ve které dočeásně žiji.Jsem 4eška,ale když přijedu n aSlovensko hovořím plyně slovensky díky tomu,že za doby totality jsme měli možnost učit se i ve slovenském jazyce.Na paní Verešové mi vadí její neznalost čekého jazyka je to jenom manekýna
  • Nevím,jak mohla vystudovat vysokou školu, protože jen hloupý člověk se chlubí tím, jak je bohatý a co všechno si může dovolit. Bohatí jí závidí a chudí ji nenávidí. A jako žena "modelka" taky nic moc. Jágr musel být tenkrát, když s ní chodil, na tom hodně špatně s ženskýma.
  • radsej nech hovori slovesnky, ked nevie cesky, vyzera to smiesne a neprirodzene....
    najlepsie ale, ked nehovori vobec, nech ju len ukazuju, lebo intelekt pani Veresovej je dost nizky a neda sa pocuvat co hovori.... pozerat sa zatial na nu este da
  • Jo, tak v tom případě zmiz z českých stránek *1*
  • Vanessa a Tobias jsou normální jména? Hlavně rodiče by měli brát ohled i na příjmení....Vanessa Volopichová zní fakt normálně....A co se týče staročeských jmen...jak se jmenují tvé babičky a dědečkové? Mají také trapné jména? Snad z té své omezenosti a hlouposti vyrosteš *9*
  • Ať zůstane taková jaká je? Tak to jí přeješ pěkné věci *7*
  • Re: Názor

    Je výborná, každýmu občas něco ulítne. Nikdo není dokonalý! A nezávidte, že se dobře provdala! Každá holka se chce mít dobře, tak pokud má tu šanci, chytí ji za pačesy a jde do toho! A ty co o sobě tvrdí, jak jsou skromné apod., a že je peníze nezajímají, tak to jsou nejhorší zlatokopky, tomu věřte! Nenápadně si budují pozici té "dobré" a pak pane Honzo, kudla do zad a vy chlapi najednou jen zíráte(ti dobří)...namistrovanejm frajírkům to ale patří:-))
  • Názor

    Totální příklad prominentní zlatokopky s nemožnym chováním naprosto odtrženým od běžnýho života. Viz její "studium", partneři s milardovejma kontama a neskutečně hysterická reakce na hada u Krause :-D typickej příklad zdegenerovaný "celebrity".
  • Re: názor

    Souhlasím ,bydlí tady v česku tak a´t mluví po našem jinakať táhou na slovensko ať jsou rádi ,že tady můžou vůbec být.je to vůči naši zemi velmi neslušné ,když vás přijala tak se k ní chovejte jak se patří a ne jako arabové, které jsme přijali a co vyvádějí ať si jdou do své vlasti a tam se chovají jak chtějí a nám dají pokoj.
  • názor

    Pracuji jako modelka a mohla jsme na pár akcich videt Andreu osobně, tam působila mile narpzdíl od jejího manžela,ale každý k svému..vzhledově je krásná ale nedoporučovala bych pitvat její osobnost, to nevíme nikdo..a ted jen malá poznámka: Slováci, naučte se TADY MLUVIT ČESKY!!!TADY JSTE V ČESKU NE NA SLOVENSKU A UŽ DLOUHO TO NENÍ JEDNO SLOVO!!! to má platit pro Andrejku,Haberu,Banášovou i poslední pokladni v Tescu..já až budu u vás také budu mluvit po Slovensku hej, ale tady jste v cizím státě, který vám sice leze ustavičně do řiti, ale zaplatpanbuh se už většina začíná bouřit..není to nic zlého, je to jen otázka slušnosti..chteli jste svůj stát máte ho mít,my máme zas ten náš a tady se mluví ČESKY!!díky *3*
  • Re: Sláva, Vanessa a Tobias

    Jasně,myslíš taková jména jako třeba Karolína Světlá, Karolíno.....? Bože ty jsi omezená. *15*
  • Web

    Stránky andreaveresova.net jsou zase funkční :)
  • 111devil111

    HB

    Všetko najlepšie k tej 30-tke, veľa šťastia, zdravia, lásky a hlavne nech sa ti darí a aj tvojej krásnej rodinke.. Proste prajem všetko naj *1*
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    Milá ANDREO !
    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám !!!
    Jiří *14* *14* *14*
  • diamond cats

    http://www.youtube.com/watch?v=xfVq -PNp1f8
  • přání

    Milá Andreo
    Přání k Tvým 30.narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví,štěstí a dobrou pohodu.
    *4* *4* *4*
  • Andrejka Verešová

    Ja přeji Andrejce at zustane takova jaka je *3* má moc hezkou rodinu a přeji jim aby jim to vydrželo co nej nej nejdele,moc Vám fandím a držte se *4*
  • amush

    Re: .

    Mě se její hlas líbí.A nejlepsí je, když mluví svým rodným jazykem.Suprové. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit