Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • PŘÁNÍ K NAROZENINÁM

    Milá ANDREO !
    Všechno nejlepší k Vaším narozeninám !!!
    Jiří *14* *14* *14*
  • MecerovaKlara

    ako skor ona dostala rozum ten tvoj jarda je dobre škaredý fuj však je celý nechutný dobre že sa rozišly teraz má takú istú ako je on hodia sa k sebe rozumovo
  • Andrea

    I podle mě je Andrea nejkrásnější ženská u nás. Je prostě okouzlující, milá a vzdělaná. Nechová se jako nějaká hvězda a co oceňuji nejvíc je to že jak je nádherná na fotkách je i ve skutečnosti.
  • 111devil111

    HB

    Všetko najlepšie k tej 30-tke, veľa šťastia, zdravia, lásky a hlavne nech sa ti darí a aj tvojej krásnej rodinke.. Proste prajem všetko naj *1*
  • Nevím proč,ale mě příjde strašně nesympatická...a má falešný xicht.
  • Můj názor na tuto star? Dřív se mi docela líbila,ale teď vážně nechápu, co to do ní vjelo, chová se hůř jak malý dítě, rodina aby se za ní styděla. Asi už jí vážně klesá popularita, jinak si to nedovedu vysvětlit.
  • Andrejko, proč prosím tě pořád tak blbneš? Všem děláš jen ostudu, hlavně dětem.
  • Je fakt že poslední dobou vypadá fakt jak dobře udržovaná pětačtyřicítka a co teprv bez retuší a líčení.Jinak o jejím IQ svědčí už to jak všude plácá co má na sobě a za kolik slyšeli jste někdy třeba Gotta nebo Zagorku že by do médií plkali za kolik a od koho mají boty nebo šaty?Jednu dobu jsem Gotta často potkávala po Praze ve Fabii to by Vereška nepřežila ale Gott je narozdíl od ní někdo a má to v hlavě přes všechnu popularitu srovnané.
  • Andrejka Verešová

    Ja přeji Andrejce at zustane takova jaka je *3* má moc hezkou rodinu a přeji jim aby jim to vydrželo co nej nej nejdele,moc Vám fandím a držte se *4*
    • Ať zůstane taková jaká je? Tak to jí přeješ pěkné věci *7*
  • úžasné oči

    ...ale jinak nevím Andreo, čím bys mě zaujala... slyšel jsem tě komunikovat....nic moc. *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit