Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andrea

    Tiež neviem, čo si mám o nej myslieť, ale pekná je. Spolu s Christovou je to jediná výrazná slovenská Miss, ostatné si vôbec nepamätám. Taká netuctová tvárička, super postava a má nádherné oči...
  • přání

    Milá Andreo
    Přání k Tvým 30.narozeninám hlavně přání
    dobrému zdraví,štěstí a dobrou pohodu.
    *4* *4* *4*
  • Andrea, když se nehlídá, tak vypadá jako vyžilá pětačtyřicítka. Teda Andrea...paní MAGISTRA.
  • má takovej nepřirozenej dementní úsměv..ale postavu má hezkou..ale na svuj věk vypadá už docela vyžilá v obličeji..za chvilku jí ani makeup nepomuže *11*
  • Drahá PANI Varešová je to katastrofa co předvádíte to jste máma od dvou dětí příště se ukažte naha naco to oblečení Váš muž se za Vás musí stydět hezká asi jste ale hrozně hloupá mít takové šaty kde je Vám vydět až do krku to je tedy síla a nebo to děláte schválně ale to pak jste na špatných stránkách je mě za Vás trapně samozřejmě nemusím se na Vás dívat ale když jste na první stránce seznamu tak bohužel musím Vaše hloupost je obrovská prominte ale musela jsem Vám to napsat,Jste trapná asi už nemáte moc práce tak se musíte připomínat.
    • Jo,ty šaty s tím rozparkem byly fakt příšerný, hlavně, že celej stát ví, jaké spodní prádlo nosí paní Verešová. Pravda, chudáci její děti. Ta se jim hodně mstí. A divím se, že to jejímu manželovi nevadí. Teda aspoň zatím. Andrejka má asi málo práce, tak na sebe musí upozorňovat, ale divím se tomu, že když "poctivě" vydržela právnickou fakultu, že si nevydělává tímhle. Pravda, ono je lehčí celému národu ukázat kalhotky než obhajovat klienta a namáhat si mozek.
      • To mě nějaký ten odhalený klín nevadí. Spíš mi hne žlučí, jak odřekne návštěvu dětského domova, že má děti nemocné a pak ji vyfotí ve Špindlu na VIP párty.
        Za tohle by se měla stydět! Husa hloupá. *10*
  • Andrea mam jej podpis

    Ja mam Andrei Verešovej podpis moja mama sa s nou pozna a ona nas pozvala k sebe domov tak sme kecali už sa jej zvačšilo brucho.Miss vyhrala v rokou 1999 a v tom istom roku sa narodila moja sestra.Je celkom pekná, ale priznávam že aj namysleá stačí sa pozriet na jej fotky!! *4* *3* caute
  • Andrea

    Andrea je podle mě nejkrásnější modelka (z Čech a Slovenska). Nejenže je krásná, zajímavá, netuctová, originální, především je velmi sympatická a hlavně chytrá. Mám tě mooc ráda *4* *3*
  • Nevím,jak mohla vystudovat vysokou školu, protože jen hloupý člověk se chlubí tím, jak je bohatý a co všechno si může dovolit. Bohatí jí závidí a chudí ji nenávidí. A jako žena "modelka" taky nic moc. Jágr musel být tenkrát, když s ní chodil, na tom hodně špatně s ženskýma.
  • Třeba jednou ještě podědí nějakej hrad. Třeba Orlík...
  • radsej nech hovori slovesnky, ked nevie cesky, vyzera to smiesne a neprirodzene....
    najlepsie ale, ked nehovori vobec, nech ju len ukazuju, lebo intelekt pani Veresovej je dost nizky a neda sa pocuvat co hovori.... pozerat sa zatial na nu este da

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit