Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Čím se vlastně proslavila??? Ale vážně...
    • Pracháči po svém boku, vysokoškolským titulem na škole s podivným udělováním vysokoškolských titulů, svlékáním. Jinak mě nic nenapadá. Jako vyštudovaná právnica ale na sobě určitě pracuje dál, aby její vydřený titul nevyšel vniveč. Je to totiž holka šikovná...
  • Andrea Verešová pro mě není žádná osobnost,ale jenom přihlouplá modelína,která se akorát vytahuje, jak drahé šaty na sobě má. Nic zvláštního na ní nevidím, takže pro mě žádná celebrita.
    • Celebrita se na těcho stránkách ani nevyskytuje...
  • Názor

    Totální příklad prominentní zlatokopky s nemožnym chováním naprosto odtrženým od běžnýho života. Viz její "studium", partneři s milardovejma kontama a neskutečně hysterická reakce na hada u Krause :-D typickej příklad zdegenerovaný "celebrity".
    • Re: Názor

      Je výborná, každýmu občas něco ulítne. Nikdo není dokonalý! A nezávidte, že se dobře provdala! Každá holka se chce mít dobře, tak pokud má tu šanci, chytí ji za pačesy a jde do toho! A ty co o sobě tvrdí, jak jsou skromné apod., a že je peníze nezajímají, tak to jsou nejhorší zlatokopky, tomu věřte! Nenápadně si budují pozici té "dobré" a pak pane Honzo, kudla do zad a vy chlapi najednou jen zíráte(ti dobří)...namistrovanejm frajírkům to ale patří:-))
  • Andrejko, vypadáš jako vyžilá čtyřicítka nebo zachovalá pětačtyřicítka. Čím se to vlastně živíš???
  • Bohužel jsem měla tu čest ji poznat osobně a kdybch se s ní měla setkat znova tak se radši zastřelim *15* vždycky jsem si myslela, že je nesympatická jen na fotkách, ale naživo je to ještě horší *8*
    • Věřím.
  • diamond cats

    http://www.youtube.com/watch?v=xfVq -PNp1f8
  • Ale fešná teda je!
  • jankoma

    Fotit se nahá? Je jí tohle zapotřebí? Proč si sama sebe neváží. 

  • Luky1987

    Nič moc 

  • Tynulka1544676
    Ahá a já vždycky myslela, že je to češka a ona je slovenka :O *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit