Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Bohužel jsem měla tu čest ji poznat osobně a kdybch se s ní měla setkat znova tak se radši zastřelim *15* vždycky jsem si myslela, že je nesympatická jen na fotkách, ale naživo je to ještě horší *8*
    • Věřím.
  • Andrea Verešová pro mě není žádná osobnost,ale jenom přihlouplá modelína,která se akorát vytahuje, jak drahé šaty na sobě má. Nic zvláštního na ní nevidím, takže pro mě žádná celebrita.
    • Celebrita se na těcho stránkách ani nevyskytuje...
  • Ája...co k ní říct, asi jenom to,že si hezky zařídila život...zazobaný manžílek zaplatí všechny finanční výlohy,které asi nebudou zanedbatelné a ona si pak může vesele lyžovat v kombinéze za desetitisíce a s lyžemi se zlatým vázáním,zatímco na druhé polokouli umírají malé děti hladem...no..svět je docela nespravedlivý. Jak z toho ale ven??
  • Andrea, když se nehlídá, tak vypadá jako vyžilá pětačtyřicítka. Teda Andrea...paní MAGISTRA.
  • ani0
    nechápu jak se takovéhle modelky které mají děti dokážou fotit nahý podívejte se na google a uvidíte nejmín 5 fotek od andrei nahý zadek,prsa atd.nechápu co jí na to řekne její dítě až to uvidí!! *8*
    • to je totiž ta inteligence česko slovenských modelek. Ony nemyslí na budoucnost, ale jen na prachy a na přítomnost a je jim jedno, že jejich dětem se bude každý posmívat.
  • Čím se vlastně proslavila??? Ale vážně...
    • Pracháči po svém boku, vysokoškolským titulem na škole s podivným udělováním vysokoškolských titulů, svlékáním. Jinak mě nic nenapadá. Jako vyštudovaná právnica ale na sobě určitě pracuje dál, aby její vydřený titul nevyšel vniveč. Je to totiž holka šikovná...
  • má takovej nepřirozenej dementní úsměv..ale postavu má hezkou..ale na svuj věk vypadá už docela vyžilá v obličeji..za chvilku jí ani makeup nepomuže *11*
  • ehm.. na tuto "modelinku" mam uz nejakou dobu svuj nazor.. poznala jsem ji osobne.. opila, zfetovana, muchlujici se v jednom prazskem baru.. pro me nezapomenutelny vecer..
  • Ta její reakce na hada u Krause mě taky pobavila, ale upřímně, kdybych tam seděla já a někdo vytáhl tarantuli, tak bych asi reagovala stejně.. *15* *15* *15*
  • Andrea je velmi krásná, ale taky mi přijde docela povrchní, ale to je můj názor, osobně ji neznám, takže nemohu soudit. A s tou slovenštinou, upřímně, mě se vůbec nelíbí, když Slovák mluví česky se slovenským přízvukem, je to hrozný a myslím si, že u nás je spousta takových hereček obsazovaných do českých seriálů a tím ty seriály úplně przněj...nedá se to poslouchat, viz. Andrea Kerestešová v seriálu Vyprávěj....opravdu hrůza. Ať buď mluvěj jako rodilý mluvčí (např. Jana Nováková-Adamcová -ta má krásnou češtinu, pak je dobrá Dara Rolins, Yvetta Blanarovičová) nebo ať radši mluvěj slovensky, to je mi daleko milejší. Čeština je krásný jazyk a nemá zapotřebí, aby ho takové herečky v naší televizi takhle hnusně prznily.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit