Přejít na výpis diskuzí

Andrea Verešová

OSOBNOST 31.12.2006 
81 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Andrejka Verešová

    Ja přeji Andrejce at zustane takova jaka je *3* má moc hezkou rodinu a přeji jim aby jim to vydrželo co nej nej nejdele,moc Vám fandím a držte se *4*
    • Ať zůstane taková jaká je? Tak to jí přeješ pěkné věci *7*
  • amush

    :)

    Andrejku mám moc ráda...Je strasně simpaticka a to, jak se vyjadruje,krása...A hlavně je přirozená a na nic si nehraje, to je dost neobvyklé tady u nás ve světě modelingu!Např Agata Hanychová, jak toto muze být modelka a ideál krásy nechápu.Andrejku sem si moc oblíbila a přeji ji, aby se jí dařilo a vychovala tak uzasné děti, jako je ona! *14*
  • wendy92

    Sláva, Vanessa a Tobias

    No konečně nějaká celebrita která dává svým dětem normální krásný jména - a ne takový trapárny z dob našich pradědečků jako Toníček, Frantík, Vincent apod... *1* *1* *3* *9* *5* *7* *10* *4* *14* *3* *9* *9* *5* *4* *5* *15* *8* *16* *8*
    • Vanessa a Tobias jsou normální jména? Hlavně rodiče by měli brát ohled i na příjmení....Vanessa Volopichová zní fakt normálně....A co se týče staročeských jmen...jak se jmenují tvé babičky a dědečkové? Mají také trapné jména? Snad z té své omezenosti a hlouposti vyrosteš *9*
    • Re: Sláva, Vanessa a Tobias

      Jasně,myslíš taková jména jako třeba Karolína Světlá, Karolíno.....? Bože ty jsi omezená. *15*
  • .

    Vše nejlepší k synovi,Volopichová.
  • .

    patri k nasim nejkrasnejsim modelkam,ale hlas ma jak cikanka na trhu *3*
    • amush

      Re: .

      Mě se její hlas líbí.A nejlepsí je, když mluví svým rodným jazykem.Suprové. *14*
    • katie011

      Re: .

      srry ale vasim? sak to je slovenska modelka takze nee vasim
      • Jo, tak v tom případě zmiz z českých stránek *1*
  • Andrea

    I podle mě je Andrea nejkrásnější ženská u nás. Je prostě okouzlující, milá a vzdělaná. Nechová se jako nějaká hvězda a co oceňuji nejvíc je to že jak je nádherná na fotkách je i ve skutečnosti.
  • Andrea

    Andrea je podle mě nejkrásnější modelka (z Čech a Slovenska). Nejenže je krásná, zajímavá, netuctová, originální, především je velmi sympatická a hlavně chytrá. Mám tě mooc ráda *4* *3*
  • Navždy

    Tuto ženu miluji od první chvíle co jsem ji viděl *14* *14* *14* *14* *14*
    • andrea je těhulka

      Andrea je pěkná a ty tady nemusíš rozhlašovat že ji miluješ *10* *10* *10* *10*
  • Adresa

    Ahoj všem kdo má rád Andreu. Velice nutně potřebuji na ni meilovou adresu.
    Díky.
    Hora
  • MecerovaKlara

    ako skor ona dostala rozum ten tvoj jarda je dobre škaredý fuj však je celý nechutný dobre že sa rozišly teraz má takú istú ako je on hodia sa k sebe rozumovo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit