Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *5* *5* *8* *13* Tak jdi makat taky ty.!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!§
  • BABIŠ je zloděj a gauner, který likviduje české střední a malé podnikatele, drží ceny vstupních komodit v potravinářství v čr, mluvím z vlastní zkušenosti, kdy naše nejmenovaná firma v oblasti potravinářství má příkaz odebírat maso z Kosteleckých Uzenin i když mají vyšší ceny než ostatní zpracovatelé masa v kraji. Nejsme zrovna malá firma, takže je celkem problém zajistit veškerý sortiment v plné šíři a množství.Ovšem firmám, které nám dodávaly maso dříve,jsme tímto vlastně pomohli k bankrotu. Na přijetí zákona z roku 2010 k povinnému přimíchávání bio paliva do nafty a benzínu se taky nemalou mírou podílel Babiš(Blesk ze dne 10.4.tvrdí, že tato operace zvedá cenu benzínu o 2Kč) Takže tento grázl vydělává na všech lidech v čr, tak prosím nepište oslavné texty na toto individum. *16* *16* *16*
    • To je presne ono .... nejaky anonym, ktery je maximalne ctenar Blesku, se tady predvadi. Neni nad jednoduchou "pravdu", co? Takto skoncis presne jak zijes - jako ovce .... nazrat a na porazku... Cti i jine veci a mozna se ti trochu otevro oci !!
  • deportovat, východačka ze slovenska..
  • jen na okraj diskuse k panu Babišovi.....když mne oslovila ing. Jermanová vyslaná do krajského klání a nabídla mi řídit buńku ANO 2011 dost mne pobavilo:-) Za pět minut tato mladá dáma poznala kdo je jaký a kdo je ten kdo je korupční a kdo není a s kým se dá pracovat a s kým ne a je to jen o mladých - prý a to je velmi, velmi smutné.
    Před tím v ODS propadla a chytá se stépla u lidí kteří mají schopnost uhradit propad v Mobiliáři Evrospy.
    Hrdost má náš národ především při hokeji a v kopané pokud bude finále. V zahraničí jsem poznal osudy lidí a i z jiné strany duše, výsledků, zábavy a těla a tady doma jsou ztv. osobnosti - kteří nemají páteř a to od instalatéra až po ministra. Jedinné řešení je prosté a to historie umí posoudit do budoucna a právě tady s panem Babišem, to že je miliardář to je jen o tom že to dokázal svojí houževnatostí. V tom mu fandím i když vím že má svůj týmový systém PR výběru lidí - ale všechno nemůže i tak zachytit.
  • zlatej komunismus proč furt musíjou kupit majetek mate už peněz na deset životů a pořád nemate dost jste pan továrník bůh pro desítky tisíc svých zaměstnanců ktere ,,vlastníte,,
    nenažraný jak německé supermarkety
    kapitalistická ekonomika zvlášť v česku je uzákoněná zlodějna zvlášť hned po rozpadě místo aby za to nesli bývalí politici odpovědnost jsou ještě v čele hnus
  • kapitalismus to je zlodějna poctivou prací k chudobě
  • Pán Babiš zdravím, až teraz som si pozrela Fakty Barbory Tachecí, som prekvapená, že to absolútne nezvládla,myslím rozhovor s Vám. Pani Tachecí Vás nechcela pochopiť,alebo nemala dobrý deň, nerozumiem tomu. Asi si o Vás veľa naštudovala a mala použiť skôr ženský inštink a humor. S Vami sa veľmi dobre komunikuje, hovoríte pravda a rovinu, mala možnosť urobiť excelentné "Fakty" , škoda. Neviem či tí ľudia majú z Vás komplex,či čo,, veď sú to profáíci v komunikácii, veď ste človek z mäsa a kostí a na rozdiel od ostatných, opakujem znova, hovoríre rovinu. Prajem veľa zdravia a síl.
    • Taky jsem viděla, paní redaktorka asi hodně čte Blesk, absolutně to nezvládla a byla nevychovaná.
  • dokázal by jste mi pomoc p.Babiš - do obchodu?
  • Opravuji zakázky pro ODKOLEK a DELTA Pekárny. Opravdu si dávejte na FOLTÝNA pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
  • Dobrý den jako vosy se na Vás lepí podvodníci, jedním z nich je i p. Erik FOLTÝN nar. 10.9.1954, který začal s okrádáním v milionech při stavbách DELVIT v ČR. Poté pracoval a pracuje na zakázkách pro f. ODKOLEK, Delvita.
    Je to naprosto bezcharakterní gauner, který je schopen podrazit i vlastní dceru Kateřinu. Pro stavební práce používá ukrajince dodávané Oleksandrem |Kornyjchukem a není to legální. Dejte si POZOR vím osobně co je zač!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit