Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nabídka úvěru

    Consumer Finance * Un-zajištěné úvěry
    Zlepšení Lifes Company (UK) Ltd
    Místo: UK
    (improvinglifes@gmail.com)

    Dobrý den, zákazník,

    Zlepšení Lifes Společnost nabízí finanční služby a úvěry a jsou ideální
    se nachází na pokrytí všech Střední Skotska, Ameriky, Asie, Afrika, Evropa
    a po celé Velké Británii.

    Nabízíme finanční zkušeností se všemi aspekty spotřebitelů, Obchodní
    Maloobchod a Finance.Un-zajištěné úvěry dostupné prostřednictvím celé řady
    věřitelů pro majitele domů a nájemníky

    i-zavedená firma s více než 12 let v oblasti finančních služeb
    zkušenosti, nabízíme one-to-one "pozornost všem našim klientům.

    "S našimi značné zkušenosti, jsme schopni zdroj perfektní
    produkt pro vás. "

    Zlepšení Lifes Společnost vyvinula výbornou pověst. Můžeme
    pomoc se všemi typy finančních služeb.

    Jsme volbou číslo jedna pro:

    Obchodní finance
    Spotřebitelského financování
    Nezajištěných úvěrů
    Obchodní a prodejní finance
    Financování nemovitostí

    Musíš vyplnit níže uvedený formulář žádosti o úvěr a dostat zpět k nám.

    {dlužníka datové informace}

    Půjčka Částka potřebná:
    Půjčka Doba trvání:
    Účel úvěru:
    Plná jména:
    Země:
    Platný Mobilní telefonní číslo:
    Adresa:
    Povolání:
    Měsíční příjem:
    Pohlaví: muž nebo žena:

    Očekáváme Váš email nejdřív.

    Teplý pozdravem,
    Danny Evans
    *3*
  • poskytnutí investice pro podnikání

    Dobrý večer! Neustále sháním investora pro pokrytí náklady k podnikatelském projektům, které jsou i vysoce výnosný. V současné jsem nikoho nesehnal a tak bych potřeboval pokrýt náklady pro projekt cca 2.500.000,kč. Pokud by se naskytl větší obnos. Tak jsem schopnej investice i rychleji znásobyt. Pokud budete mít zájem investovat do mojich projektů. Ozvěte se mi prosím na telefoní číslo a to +420 732 569 708 a nebo na meil a to: CZECHOGLOBAL@seznam.cz. Mluvím pouze česky a jinak jsem ochotnej zaslat zhotovenej projekt na meil. Předem Vám moc děkuje za pochopení ředitel firmy OSVČ - CZECHOGLOBAL Ivan Lehota
  • a

    Dobrý den, zdravím vás tu všechny. Pokud by jste věděli o někom, kdo je ochoten bez podvodů opravdu půjčit peníze a investovat - zašlete prosím na email kontakt. Nejlepé jestli s tím už někdo máte zkušenosti.
  • Dotaz

    Vážený pane Babiš
    potřeboval bych Váaši mejlovou adresu.
    Fejsbúk já nerad. Vadí mi to vynucované členství. Nejsem člen ani členovec.
    No, to by asi stačilo.
    Pozdrav

    Máša
    *4*
  • stane se pracovní uraz kašleme ne nej at chcípne

    pane babiš jak je možné že v jíhočeských drubežárnách vodnany kde se stal pracovní uraz pracovník nejen že nedostal odškodnení ale ani kdyš skončil po roce marodit a šel do polovyčního duchodu byl 9 měsícu bes penes i kdyš byl jejich zamnestnancem a neměly pro nej práci vyz pan uhlík to je teda eso a pan šácha to je druhé eso tak se mu 2 roky vysmívají a že mužou vubec na takových funkcích tak zvrhlé lidi to????????????????????????????snad je vrchol.a jestly se ohánej vámi že máte kontakty tak pro vás zákony neplatíííííííííííííí
  • ANDRE BABISDA

    Milý André,navzdory všemu Tě mám ráda
  • kozy

    Pane Babiš, jsem u jedné z Vašich firem zaměstnána teprve krátce.Upřímně jsem trochu zklamána z toho, že užitečné kozy, na které dostávate dotace a máte peníze z produktů těchto zvířat, by si zasloužily trochu více než doposud. Vím, že Vás to nemusí zajímat, protože asi jenom na tomto vloženém kapitálu nejste existenčně závislí, ale jak se říká: líná huba - holé neštěstí. Tak, já Vás jménem koz, žádám o lepší kozín s výběhem na louky, co jsou dnes za stávajícím bývalým kravínem, který slouží jako domov těmto kozám - bohužel se rozpadá. Zvířata by měly mít přirozenou pastvu z důvodu mnohem lepšího kozího sýru a samozřejmě i jejich psychika by se odrážela v kvalitě dojeného mléka. Já od Vás nic nechci, ale zkuste být fér a to co Vás z malé části živí, odměnte dobrými podmínkami. Doufám, že se k Vám tato žádost dostane, a aspon si to přečtete a uvědomíte si, že vkládáte peníze do svého s dobrým pocitem a svědomím. S přátelským pozdravem Milionová -obyčejná žena, co dojí Vaše kozy na kozí farmě v Příjemkách na Vysočině.
  • Čteme to my sami ...

    Dobrý den, znám Vašeho známého , pana Pih... přišel byste na kávu na 5 minut...stačí kde a kdy ... Děkuji
  • skutočnost

    prajem prijemny dobry den pan Babiš,chcela by som sa spytat prečo tak usilovne držite tak nefer obchodneho riaditela vo svojej firme?Dvojmeter už v mode nieje,moderna je spravodlivost.mam na mysli slovensku firmu Hyza topolčany
    • Re: skutočnost

      riaditel je v pohode len mi nejde do hlavy preco ta ekonomka tam vydrzi zmenu kazdeho majitela
      galisovi polozila topol.bitunok ktory roky fungoval THP tiez Horv.predchadzajuci predal a teraz to vyzera ze konecne tam veli riaditel
      ale chyba tam pan Kravec bol clovek mimo regionu a a chlap na spravnom mieste ale chvala bohu jeden arogantny prepac chumaj je z kola von a to vdaka p. riaditelovi
      takze nesuhlasim s tebou tento riaditel je ok nie je treba ho denno denne vidiet /a predsa nerobi mu preblem obedovat s nami v jedalni ako niektore pipky sa utiahnu do malej jedalne lebo im nechuti ked citia porazku/ ale je treba citit ze to riadi a zatial ok aj ked mozno este je co napravat hlavne s "ludmi"
  • Dotaz

    Dobrý den pane Babiši
    rád bych věděl, jaký by byl Váš názor na situaci. Akciová společnost nabídne jiné firmě zboží, dohodne se s ní na ceně místě dodání a množství. Kupující firma je ochotna první 3 - 4 měsíce platit předem,(jedná se cca o 1500000Kč předplatby bez DPH) ale akciová společnost se pak z nějakého důvodu začne při domlouvání podmínek smlouvy chovat tak, že kupující firmě nechce přiznat jakékoliv právo zapracovat do smlouvy jakoukoliv její představu fungování obchodního vztahu a nakonec s tvrzením, že nabídnuté zboží musela dodat jinam, celé jednání ukončí. Budu velmi rád za zaslání Vašeho názor. Přeji příjemný den. Ing. Beneš
    • Re: Dotaz

      *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit