Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je ci neni?

    Internacionalisti preci nepotrebuji narodnost jom staci prasule a no charakter . Vsadim krk na to ze je to zid *1*
  • 25 miliard

    nevim co je pravda, ale slysel jsem ze ma majetek v hodnote az 60 miliard, nikoliv 25...
    • no a??
  • podnikatel

    Jsem jedním z těch 18ti tisíc zaměstnanců už 10 let a řeknu Vám že je to ,,podnikatel,, jako každej jinej v této zemi. Málo platí a hrabe jen pod sebe *3*
    • Re: podnikatel

      Ano, ano, lidicky, kdo jste nespokojeni, zkuste to u jineho podnikatele a uvidite.. S p. Babisem nemam nic spolecneho, pracujeme s manzelem oba v jinych dokonce mezinarodnich firmach a taky nam ruzne pozitky, ktere jsme doted meli, zrusili.. Zkuste treba Vodafone, treba pojistovnu Allianz.. uvidime, kdo si ma na co stezovat.. I kdyz si myslime, ze krize je vykonstruovana, bohuzel stromecku se musi ostrihat vetevky, aby mohl znovu a lepe obrazit... to je ekonomika *4* *3*
    • Re: podnikatel

      Se vší uctou být na vašem místě jsem rád, že jsem jeden z těch 18ti tisíc.Někteří jsou bez práce a tím pádem jsou na tom podstatně hůř než vy.Stačí si uvědomit to, že pokud by p.Babiš nedělal to co dělá a tak jak to dělá, tak jste asi bez práce i vy a stěžoval by jste si na stát jak malou podporu dostáváte.Nemám s p.Babišem nic společného a tímto ho nechci nijak hájit,ale pokud jsem s něčím nespokojen, stačí přeci odejít jinam *7* myslím že se najde dost lidí na vaši pozici, kteří za to i poděkují.S pozdravem a přáním lepších zítřků Lucas *5*
      • když všechno zkoupí, tak zase budete dělat u něho a na něho
  • EMAIL

    babis@agrofert.cz
  • E-mail

    Dobrý den, je možné získat na pana Babiše e-mailovou adresu? Děkuji, Roman
    • Re: E-mail

      Jeho email nemám,ale něco by o něm mohla vědět slečna Sayan Kerim.Zkus si to najít.
  • No jo

    Já jsem ještě skromnější. Jezdím ve Favoritu a manželka je o dvacet let starší *1*
  • Šikulka

    http://duslak.nazory.cz/view/module s/news/
    • Re: Šikulka

      ľudia sú nervózni,hrozí stále prepúšťanie,platy sa nezvyšujú,mladí zabehnutí,kvalitní pracovníci odchádzajú za lepšie platenou prácou,kto ich nahradí?asi bulhari,potom si najvýšší prídu na svoje,dostanú odmeny za ušetrenie na platoch
  • dotaz prosba

    Mohl bych prosím získat spojení e-mailem na PAndreje Babiše? Mám zajímavý námět na spolupráci v programu léčby přerušení míchy, a chtěl bych navázat spolupráci. Děkuji za odpověď
    • Re: dotaz prosba

      Priteli chceteli mu prerusit michu pouzijte sekeru ta je nejmene bolestiva. Nebo raze 50mm , taky rychle .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit