Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Poklona

    Zdravim Vás pan Babiš, obdivujem Vašu šikovnosť a dravosť v podnikaní.Vaša húževnatosť a vytrvalosť, je len príkladom slovenskému národu, ako sa dostať tam, kde mnohí slováci túžia byť.Ste motorom pre mnohých z nich,ktorí hľadajú tú Vašu cestu.Škoda, že neexistuje recept, ktorý by ste nám vypísal, aby sme vyzdraveli ako vy.Prajem Vám pekný deň.
  • monolog

    vážený pane babiši.pracuji ve vaší firmě nějaký pátek a nejsou na mě žádné stížnosti,spíše naopak.pracuji i v sobotu nebo podle potřeby.myslím si,že by jste se měl zamyslet nad situací vašich zaměstnanců.zatím co my pracujeme za ubohých pár tisícovek,pro vás je náš plat vaše denní kapesné.pracuji poctivě a když požádám o zálohu na plat,vyjímečně,je mi zamítnuta,jsem ve svízelné životní situaci,sháním úvěr ale bohužel mi na tak nízký plat nikdo nepůjčí.a vy mi těžko půjčíte 100 000kč.pro vás je to kapka v moři a já bydlím v podnájmu,na který mi stačí plat a zůstane mi jen na to nejdůležitější.chci u vás pracovat co nejdéle,protože se mi ta práce líbí,ale budu si muset najít nějakou brigádu,aby to bylo k přežití.nynější situace mě donutila k tomuto kroku.je to možná drzost,ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci.nedoufám že mi odpovíte,ale co kdyby.......a omlouvám se za svou drzost a nezlobte se.ani nevím zda to budete číst.přeju hodně ůspěchů v podnikání.
  • zaměstnanec

    Vážený pave Babiš
    Jsem jedním z těch,kterému jste v době hospodář.krize snížil plat o 4.000,-Kč. Jelikož jsem Vašim dlouholetým zaměst. a věřil jsem ve Vaši serioznost,tak 6 měs. před snížením platu jsem si vzal dlouholetý úvěr,na který splátka činí 5.000,-Kč měsíčně.Tudíž v dnešní době nemáme za co jíst,protože těch snížených 4.000,-Kč jdou nýní do Vaší kapsy i přes moji stejně vykonanou práci jako před půl rokem.Děkuji Vám za to,že naše rodina je na pokraji krachu,ale Vy přece můžete jásat,protože jste dosáhl na druhé místo nejbohatších čechů.Chtěl bych Vás ještě upozornit na jednu velmi zajmavou skutečnost a to,že 99% zaměst. nedosahuje zdaleka na průměrnou mzdu v ČR ( asi o 10.000,- Kč)přitom Vaši manažeři,generál. ředitelé,ředitelé,vedoucí prac. a ostat... berou statisícové platy a odměny.Takže 1% Vašich zaměst. je spokojeno a těch ostatních 99% je velmi nespokojeno,protože bere podstatně méně něž před rokem a to z toho musí živit rodiny.Plat řidiče v Penamu za měsíc je podstatně menší než útrata za to, co koupíte dcerušce jen tak pro radost na sebe.Chtěl bych Vám popřát do nového roku mnoho úspěchů v dalším okrádání Vašich zaměstnanců a ve Vašem bohatnutí v roce 2010.
    • Re: zaměstnanec

      Mrzi ma vasa situacia. Na druhej strane patrite medzi tych stastnych, ktori maju aspon pracu a nie su na ulici. Problem nie je Babis, ale banky, kde sa par podvodnikov zahralo na Bohov......a dostali na kolena vsetky ekonomiky sveta.
  • žiadosť

    Žiadosť.

    Váženy pán Ing. Andrej Babiš. Prepáčte moju odvahu a odhodlanie že som sa obrátil na Vás s touto žiadosťou no verte že to je posledné čo možem urobiť na získanie sponzora pre náš plavecký oddiel DelKo v Komárne. Náš oddiel by potreboval kúpiť 3kusy plaveckých dráh v cene 620 EU / 1 kus a 35 kusov plaveckých županov v hodnote 40EU / 1kus.Vieme že v dnešnej dobe, sponzorctvo je ťažká zálezitosť no nevidime inú možnosť na ziskanie financií pre náš oddiel.V oddiely plávajú a zúčastnujú sa pretekov deti v každej vekovej kategórii. V ťažkej situácii v akej sa nachádzáme, naši plavci s odhodlanosťou a húževnatosťou trénujú a získávajú na súťažiach a majstrovstvách úctihodné výsledky. Prosím Vás v mene celého oddielu a vmene našich mladých plavcov o pomoc ohľadom sponzorctva.

    Plavecký oddiel Delta klub Komárno

    IČO : 36103756

    Číslo účtu : 000000021120205372/0900



    S pozdravom predseda oddielu Zámbó Tomáš
    mob .0907557947
  • zoufalé volání o pomoc

    Hledám človeka s velkým srdcom a veľkým majetkom ktorý by mi bol schopný pomôcť bez toho že by ho to príliš obmedzilo alebo mu tie peniaze súrne chýbali,ale k veci: potrebujem požičať asi 50000 eur na nejaký rozumný úrok a dlhodobejšie splácanie, plus ak mi ponúknete nejakú možnosť privirobenia uvítam ju, som vyučená zdravotná sestra čo aj robím a sme v zúfalej situácii, hrozí nám každým dňom exekúcia pretože sme boli príliš hlúpi a precenili sme svoje sily v schopnosti splácať množstvo úverov. Teraz som na pokraji zrútenia sa, každým dňom mám myšlienky na smrť, jediné čo ma drží nad vodou je moja úžasná 5-ročná dcéra ktorej to nemôžem urobiť. Hľadala som nespočetné množstvo riešení ale bohužial sa mi ho nepodarilo nájsť.Potrebujeme proste súrne peniaze ašancu ako to splácať inak skončíme o pár týždňov na ulici. Nájde sa ten dobrý človek ktorý by nám mohol pomôcť?
  • POMOC

    Dobrý večer.
    Já už jsem už na pokraji zhroucení a někdy pomýšlím i na práškami , které by mě zbavily mých starostí. Nutně a již urgentně potřebuji
    peníze na splacení kredit.karet,které jsem si myslela že nikdy nepoužiji. Ale vzhledem k situlaci kdy šlo opravdu o život v rodině,jsem přistoupila i na toto řešení. Bohužel nyní se dostávám do platební neschopnosti tyto docela velké splátky hradit a nerada bych se dostala ještě dál .Peníze scháním již 4 měsícem a stále platím nějaké poplatky na 100% sliby,ale žádné skutky,a tak
    se více a více propadám do beznaděje,už nemám pomalu ani na jídlo.Ty peníze jsem použila mému tatinkovi na docela závažnou operaci a dlouhodobou léčbu,která byla snad "zatím" úspěšná"-nikdy toho litovat nebudu!!!Starám se o své rodiče.
    Jsem sice ještě vdaná ,ale doufám ,že před rozvodem ,jelikož manžel si šel užívat beztarostný život s ženou mladšího ročníku.Mám 2děti,které studují-syn na vysoké škole a dcera je ve 4.tém ročníku střední .Všude a za všechno se platí-obracím každou korunu.
    Každý večer myslím ,že kdybych ukončila můkj život , ukončila bych i moje trápení , ale myšlenka na děti a rodiče , kteří jsou na mě docela závislí mě z toho vždy probere.Mám své stálé zaměstnání, a ještě občas beru brigádu po večerechjako je hlídání dětí , uklízení ,pokladna v Tescu apod,jenom abych to všechno zvládla.
    A tak všude prosím pokud můžete pomoc,pomozte-už nevím jak dál,ale ještě vás oberou o to málo co vám zbylo.Momentáleně mám na 14dní do výplaty ca 800kč.a prostě musím s tím nějak vyjit.Ale pořád a stále bojuji s tou ošklivou myšlenkou nebýt.
    Lenka
  • Babiš

    no i ja sem mezi těma 18 :D já bych řek jedniny aby si šel skusit pan Babiš tu práci a uviděl by co to je každý den ráno stávat o půl druhý do děsíti a zase odpoledne jít od dvanácti do sedmi do večera za blbých 10 000tisíc on nebude mít určitě deset tisíc :D ja bych řek jednoduše to naše družstvo bych zavřel i tak jednou to tak dopadne si myslim určitě *1* *9* *16*
  • hledám

    Hledám sponzora pro opravu kostela v Jedlce u Děčína z roku 1234, nebo alespoň příspěvek na opravu – za dva roky bude mít 777. výročí založení. Děkuji i za tip. Jaroslav
  • Penam

    Pan Babiš ,by se mněl velice zajímat jak fungují jeho podniky Agr.Jsem zaměstnanec,ale nad některýma lidmi které zaměstnává zůstává hlava stát,nebojte se pane Babiš,ti dělníci to nejsou,jsou ve vedoucích funkcí!!!!! *13*
    • Re: Penam

      U nás na ,,jeho,, sile je to stejný, THP pracovníci (jak si rádi říkají) si tu žijí jako prasata v žitě. Mob. telefony, auta, do práce si choděj jak se jim zachce... no kde by se měli líp než u babiše *1*
      • To je v celém Penamu. THP pracovníci jsou Bozi a řadový zaměstnanec pleps. Pro kancelářské židle vše a někde tam dole to nikoho nezajímá.
  • obdiv

    Dobrý den,
    Nevím jak Vy ale já náhodou pane Babiše obdivuju..Myslím, že toho hodně dokázal a kéž bych měla aspoň 40% schpností to co on..A jestli o něm píšete tak hrubě jak tu čtu tak mu jen závidíte..Je to hodně chytrý člověk a byla by čest pro mě se s ním někdy sejít..
    • Re: obdiv

      Vážená paní, nejste náhodou jeho THP pracovnice? *1* Je to neřád, sám hrabe miliardy a dělníkům sebral i blbej příspěvek 3 tisíce na dovolenou *13*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit