Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ladislav
    Proč se valorizují důchody v průměru? Důchod byl vypočítán podle nějakého vzorce. Tudíž jsou důchody rozdílné a přidání by mělo být stejné pro všechny. Zdražování je také pro všechny stejné, není třeba zvyšovat někomu více. Neví kdo si tento velice nespravedlivý systém vymyslel. Je to proti zdravému rozumu. Když průměr vychází na 200.-Kč tak přidejte každému 200.- Kč a ne jednomu 398.-Kč a druhému 2.-Kč. To je jako já si koupil s kamarádem grilované kuře, on ho sežral a tvrdil, že v průměru jsme měli každý půlku kuřete.
  • ODS si myslela že už to má všecho zmáklí a že není v tomto státě nikdo kdo by nebyl zlobovám Dalíkem , Bendou a jim podobných. Jenže jejich nenažranost je dostala do kolapsu a teď nemůžou nic udělat s Babišem protože ten si může dovolit odmítnout jejich milionové brebendy.Nemají na něj páky a to je nepříjemné.Je jasné že Babiš má svoji skvadru ale někradou tolik jako předchůdci. *3*
  • Pane babiš,nevím jestli píši na správnou stránku,ale snad se to k Vám dostane.Chci vám napsat ohledně těch el.pokladen.Žádné bližší informace nejsou.Jsem důchodkyně a mám na přivýděolek vesnickou hospodu.Otevřeno je 3 dny v týdnu.Měsíční obrat je cca 20 000.-Kč.Zisk je cca 4-5000.-Kč měsíčně,někdy ani to ne.Prosím bude se určovat ,že pokladny budou zavedeny od určitého obratu?,nebo od počtu obyvatel?Víte on je rozdíl mít otevřeno celý týden(,ale na vesnicích přijde do hospody cca 3-5 lidí v týdnu a tak 10 lidí v pátek nebo v sobotu.A to ještě chodí ti samí návštěvníci.On je rozdíl dát si kávu u mě a dát si kávu v Praze.U mě zaplatí za kávu vodu a kolu 39.-Kč a v Praze 605.-Kč.za to samé.Tak se prosím laskavě zaměřte na to,aby jsme si i my malí pdnikatelé(co máme mrňavý přivýdělek k důchodu)nemuseli i tento přivýděleček opustit kvůli el.pokladnám.Aby jste se pane Babiš nedivil a nevybral daně místo více,tak méně.Víte ne nadarmo se neříká,že sytý hladovému nevěří,ale v této zemi nyní platí heslo,že ani věřit nechce.ProVás,jak jsem viděla v tel.pořadu na Čapím Hnízdě jste obdaroval nějakého bezdomovce 5000.-Kč bez mrknutí oka,ale pro některé lidi to je částka na celý měsíc na živobytí.Celý život jsem pracovala a ještě tedy i pracuji v té hospůdce,ale připadám si,jako žebrák.A takových lidí je v této zemi přes 60%.A Vy nám to ještě musíte více ztížit,že?Všechny takovéto zákony jsou nedomyšlené.Víte on je veliký rozdíl v ceně mezi pivem lahvovým a točeným,proto lidé již ani moc do hospod nechodí.A také dnes má každý na vesnici svoji pípu a soudek piva a točí si ho sám doma,než by platil rabat v hospodě.Toto vše si prosím uvědomte.Docílíte akorát to,že všude na vesnicích se hospůdky zavřou a on to nějaký počet bude,to si snad uvědomíte až k tomu dojde.Tak prosím se již vyjádřete k těmto poznatkům a dejte to nám malým podnikatelům vědět.Jinak s Vaší politikou s manželem naprosto souhlasíme.Prosím zničte již konečně ODS a TOP 09Když slyším Kalouska Němcovou a toho Fialu a Švcancenberga,tak jsem naplněna vztekem,ale zártoveň i bezmocností.Ještě co se týká názvu Česka(i to je pitomé),ale budiž,ale název Bohemia no to je hrůza.To,že se Česko špatně vyslovuje cizincúm? To mě je úplně jedno,nás se také nikdo v cizině neptá,jak a co.Ale když již by jste trvali na přejmenování naší republiky,tak jedině na Kocourkov.S tím by se dalo souhlasit,protože si tady tak většina lidí připadá.(promiňte mi to,ale jsem již rozhořčena).Jsem s pozdravem paní Hana 60let.
  • Dobrý den, chtěl jsem si poslechnout projev pana Babiše na mimořádné schůzi poslanecké sněmovny k Čapímu hnízdu na stránkách "veřejnoprávní televize". Bohužel našel jsem pouze spoustu vytržených útržků projevu s neprofesionálními komentáři (dezinfornacemi). Tohle má být veřejnoprávní služba pro občany tohoto státu za 6 500 000 000,-Kč vybraných na koncesionářských poplatcích? Navrhuji uspořádat výběrové řízení na výběr firmy, která bude objektivně informovat občany tohoto státu o dění ve světě a doma. Původní dezinformační obludu zrušte.
  • A ty budeš totální imbecil *1* *1*
  • držte se,jste dobry politik a ferový chlap
  • držte se,jste dobry politik a ferovy chlap viktor k.
  • Pan Babiš je nejlepší politik,jakého kdy tato země měla!Držím vám palce a doufám,že vám ta čistota a poctivost vydrží!Nedejde na řeči hlupáků!Vaše kostelecké uzeniny,jsou ty vůbec nejlepší uzeniny,které jsem kdy jedl,jen ta dále!Jste obrovský frajer,charakter a nejslušnější a nejpoctivější občan v této zemi a už se těším na volby!Přeji hodně štěstí,zdravý a mnoho úspěchů vám,i celé vaší rodině!Nashledanou
  • Dobrý den.
    Prosím nedajte sa znechutit ludmii ktory v životě nepracovali a nic nevitvirili , len kecali a žili s politiky z daní ludí. Dakujem.
    Opierajte sa-buště do nich eště viac.
    Cechoslovák ročník 63 povodom s Košíc , žijuci na Morave.
    Prajem Vám pevné zdravie a odhodlanie.
    Miro.
  • protože pochybuji,že nám mistr Žilka pomůže!
  • Na druhou stranu za kým jít,než za císař pánem...
  • Dokonce jsem se naučil obelstít detektor lži a nemám co ztratit,tak co se mnou?!Neboj,nehrozí nikomu nic,já si počkám na počiny na hranicích,za které je možné míti nesmrtelnou bustu!Ale předem ti říkám,že se nemohu dočkat,až mě svrbí dlaně na ty černý šváby!Je to tláchání,to opravdu je,ale při představě že se to naplní,mě hřeje u srdce zadostiučinění!Sláva bratrům Mašínům!
  • víš proč to píši sem?!Protože o tebe je zájem,ty chcíplá sviněě!
  • Jsem rasistický zmrrd,xenofobní xindl,co ty černý mrddky řeže hlava nehlava!Jsem rasistická špína,která nemá soudnost,emoce,ani lítost!Uděláš s tím něco?!Dávám si pozor na kamery,vyhýbám se lidem a jsem fantom ulice!Na tuto IP adresu rovnou zapomeň!Až se budou muslimové ztrácet,víš kde mě hledat,ty mrdkko slovenská!
  • na tvoje zdraví si ubalím gramového jointa zapitého rumem Diplomatico Reserva Exclusiva 12 yo,protože ty to budeš potřebovat,to pevné zdravíčko!Věk letí,časy se mění a ne po každé budeš dřepět v neprůstřelném Audi!Na nervy mé,i celého národa!Jediné,co mi po této dávce zbývá,je čumět s otevřeným chřtánem,čeho všeho je schopný Slovenský občan v české kotlině!VIVAT ty zmrdee...
  • Blbost některých občanů je podtržena tím,jak jsou schopné uvěřit řepkovému lobby,že olej z řepky je jeden z nejkvalitnějších a nejzdravějších olejů a díky tomuto tvrzení vyhledat slevy a vybrat všechen olej z regálů a hlavně všude okolo tvrdit,jak je spokojený,že je nejlepší a jak si šmakujou!Ale mám pocit,že to používají sociálně slabší,kterých není málo,spíše většina a těm trh s cenami ani nijak nedovolí jednat jinak,ale tím nechci blbost obhajovat,to zdaleka ne a hlavně to ani nejde!Ale že i ta nejvyšlechtěnější odrůda stejně obsahuje kyselinu erukovou,že řepka olejka je nejméně zdraví prospěšná už se nepíše a dokonce jsem se dočetl,že špatné vstřebávání vody do půdy je mýtus a fáma!To jsem žasl daleko více,než nad umíráním zvěře na otravu řepkou,která je leckdy,ne-li pomalu všude jedinou zeleňí,ale které je mi na rozdíl od blbců velice líto!Na druhou stranu se nelze lobby divit,protože co jiného prodávat a o čem jiném lhát,než o řepce,která je všude,absolutně všude!Přece nebudou tvrdit opak a doporučovat oleje ze zahraničí,nebo od poctivých zemědělců!Ale i ti poctivý zemědělci jsou tlačeni do kouta nadnárodními korporacemi a firmami typu AgroFet,takže buď podlehnou,nebo zkrachujou!Alergie je prý podle propagandy na řepkový olej také blbost,ale že se lidé kvůli řepce dusí a že řepka zasviňuje okolí,domy apod.,o tom také žádná negativa!Jezte a pijte,co je vám podsouváno a držte huby!Samozřejmě nejsou všichni natolik tupý,aby jim to žrali a jedí pokud možno zdravě!Dočetl jsem se,že slunečnicový je naopak velice zdraví a prospěšný,než jak se uvádí ve jménu posvátné řepky olejky a její propagandy,ale za studena lisovaný,jenže ani to nedává důvod všemu bezmezně věřit!Všechno původně (nej)kvalitnější se dá zprznit,nalepit poutavou etiketu a šup do regálu!Pak už je pouze na lidech,jejich vědomostech a schopnostech čelit těmto sraččkám...Manipulace lidí bych řekl,že je jedno z nejstarších dovedností člověka,ale jak může být manipulace tak proradná,že dokáže zmanipulovat lidi v době,kde v tomto případě žádná tabu neexistují?!V době,v gramotné a znalé době,kdy už jsou všechna selská moudra a znalosti vyřčeny a známy,jak je možné,že lobby takhle masově ovlivní tolik lidí svými jedy?Odpověď je jednoduchá a prostá!Ekonomická situace země a hlavně lidí,k tomu minimální podřadné platy(oproti Evropě) a přemrštěné ceny neadekvátní právě k těmto platům,zapříčiní to,že lidé šetří a kupují to nejlevnější a to,co je jim předkládáno a nakonec se z těchto lidí po několika otrávených letech stane automat,který už neví co je a není dobré a automaticky začne kupovat produkty z reklam,které nejsou nic jiného,než podporování velkých lobby!Alespoň se domnívám,ale to je už holt život!Vždy nějak bylo a vždy nějak bude,toto je pár zmíněných negativ této doby,ale je i oproti dobám minulých spousty věcí těch pozitivních,nelze na tuto dobu jen nadávat,až na války(které byly od počátku věků) a na krizi spojenou s negramotnou zafačovanou migrační krizí,bych řekl,že je fajn!Vždy bude něco,konec konců je to o lidech a né o dobytcích typu Bureše a firmám jako je AgroFet!Lidé tvoří společnost a její tvář,ne falešní hajzlové,i přesto,že z pozice normálního občana je nemožné těmto dobytkům jakkoliv konkurovat!Prostě nepoužívejte ŘEPKU OLEJKU!Nazdar
  • Zloděj křičí chyťte zloděje!Akorát s tím rozdílem,že sám drží žezlo moci!
  • Sám řekl,že je ve střetu zájmů,ale že jich nezneužívá!To vyprávěj těm,co si od tebe vzali koblihu a ne slušným a normálním lidem!
  • Jak se Bureš krásně vybarvuje,jen doufám,že to uvidí a hlavně si to uvědomí i jeho voličové!Nejdřív to není jeho,pak ano,ale s jiným vlastníkem a nakonec je to jeho a vlastníci jsou jeho rodina!To je kvalitní hnus!A teď si představte,kolik toho je a co ještě nevyplulo na povrch a hlavně co nás s tímto hajzlem v čele čeká do budoucnosti!Jak někdo může říci,že mu věří a že ho podporuje,to mi nějak v logickém přemýšlení hapruje!Estébák,lhář,podvodník,prospěchář,oligarcha bez ohledu na okolí,to vám,jeho voličům nestačí?!Asi ne,když blbej,tak se vším všudy!
  • Oprava: na zbytku chudých jen parazituje!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit