Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skoč ze skály a dobrovolně!Tahle křivá držka už jen od pohledu nekrade!Co to čapí hnízdo ty mentále?!Ty si jdi dát koblihu naplněnou umělou hmotou a ze svého rozpočtu si škrtni 4,50kč!Celou tuto částku jsi ušetřil!
  • Vážený pane Babiš
    Kalousek je kardinál rišelie naší doby.Připomeňte mu prosím nevyřízené kauzy s padáky.letadla kasa,atd.On rozbijí vládu naší republiky a to je trestné.Vyčítá Vám noviny ale on má asi předplacenou televizi,protože když ji zapnu,tak tam kecá Kalousek.Vemte ho útokem jako od Vás,Držím palce a budu Vás volit v každém případě.ČiboMH
  • "Ked zme tak zvolili", - mame sve..
    Muj ded kdysi rad zpivaval - "... pozdrav panboh drotara...".
  • ty jsi asi taky jede z vetsich dobytku co jsi dokazal magore
  • pane babis drzime palce vyhažte ty zlodeje Kalousky,Fialy do pekel
  • Kradlo se,krade se a krást se bude a jestli si někdo myslí,že Bureš nekrade,tak má pravdu,protože on krade legálně!Škoda slov...
  • Bureš je zkurrvenej čurrák!Horší jsou už jen ti tupci,kteří ho volili a volit budou!Ikdyby se všem vysmál do očí a namazal jim hofno na chleba,tak stejně půjdou a zvolí ho!
  • zloděj a podvodník *16*
  • Vždyť revoluci jsem zde začal už poté,co mě vykopli ze Slovenska.Ještě že jsou lidé v ČR tak strašně velcí hlupáci,že mi na všechno skočíte,všemu mi uvěříte a nakonec mi dáte hlas za koblihu s polévkou!Buďte však nadále stejně trpěliví,posílejte mi nadále vaše hlasy v příštích volbách a nakonec tu budete mít jediný potravinový řetězec PVC-Bureš s.r.o. !ANO-bude lépe!
  • bodejť byste za koblihu neházela sympatie a už jste ochutnala jeho rybí polévku?!Ještě že blbost nenadnáší,to byste vzlétla,i kdybyste byla přikována za obě nohy kůlem dva metry zaraženým v zemi!
  • Chce to krutou revoluci vedenou mladou generací.Pak hned zprovoznit dostatek katovských mučíren a začít dělat pořádek ve stávajícím kapitalistickém svinčíku.
  • Pane Babiš,jste dobytek prvního řádu!Zlatá moje restituce!
  • Jíte někdo hofna z AgroFetu?!
  • To on vám pomůže a rád,ale do hrobu...
  • Dal jsem si svoje první pivo v novem,chutna stejne,jen mi to prijde trosku zvlastní. Skoda,ze to znicí malicke hospudky,kde pres tyden prijdou tak asi 4 lidi a o vykendech je to lepsí. Preji krasny den Pavel z Plzne
  • Jinak by platilo přísloví,bez práce jsou koláče,alespoň by si to odpracovala čubka...To bude za pár let mlaskačka,chichichacha *1*
  • Zlatej křivej Václav.U něj se to alespoň ví,že je incestní retard,ale tady bysme museli hluboko do složek STB a ty,jak je známo,jsou za otevřený šuplíček s obálkou nedostupné do odvolání...
  • Na zlodějnu a oblbování přitroublejších lidí je dobrý,ale je otázka jak mu to dlouho vydrží.
  • Oprava:Babiše *1*
  • Reakce na Bureše z STB!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit