Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ahoj všichni.republika je zadlužená a pan babiš nás začíná pomaloučku oddlužovat. ekonomika státu se razantně zlepší otrávením holiček a trafikantů jeho nápadem s pokladnami.podle nějakého,,průzkumu" je v čr předlužených nepředstavitelně mnoho lidí a rodin.představte si že jste předlužení, je na vás vedeno několik exekucí kdy neustále narůstají vaše dluhy do kapes všelijakých individuí- školeným např.v Plzni, a co uděláte pro svoji ochranu před hyenami tohoto státního hnoje? každý normální za nenormálního stavu posvěceného nejvyššími představiteli prohnilého státu se odhlásí z trvalého bydliště a pracuje za mimořádně výhodných podmínek např. v Rakousku.roste rakouská ekonomika zároveň se zkvalitní životní úroveň ,,PŘEDLUŽENÉHO OBČANA " ČR.tento předlužený občan vyjedná v čr příspěvky na bydlení ,minimum na živobytí atd.to všechno stojí česko obrovské peníze které po zvážení okolností ve skutečnosti plynou z kapes nás všech do kapes nenasytných právníků. takže po takovém kolotoči musí soudruh BABIŠ hledat jak by tento jeho bordel zapaltily holičky, které pracují za pár korun od rána do večera.PS. HOLIČKY JSOU JEN PŘÍKLAD.PROTO U VOLEB JEDINĚ BABIŠE!ON PAN VACHMAJSTR JE PŘECE HLAVA...SPOLUOBČAN PLNÝ ZKUŠENOSTÍ Z TOHOTO BORDELU
  • Dobrý den tímto se na vás obracím o pomoc v tíživé životní situaci. Jsem invalidní důchodce třetího
    stupně mám amputované nohy v bérci jmenuji se Václav Honzík je mi 48.roků a z manželkou vychováváme dva syny,ve věku 13 a 2,6 roku.
    20.12.2012 jsem si vzal půjčku od společnosti JET MONEJ s.r.o byla 250000kč stím že jim do 6.roků zaplatím 500000kč platil jsem jim normální splátky a firma mi bezdůvodně zpoplatnila a prodala pohledávku firmě Finwey. Tato mi účtuje 500kč denně poplatek takže místo aby mi splátky snižovaly každý měsíc mi narůztaj tet to dělá okolo jednoho milionu a oni hrozí že mi prodaj mou nemovitost domek 2+1 mám zaplaceno 30splátek po 8056kč to je 241680kč takže mám zaplacenou skoro celou půjčenou část. Takové jsou praktiky novodobých šmejdů a rád bych kdyby někdo mi pomohl s právní věcí chtěl bych napadnout tuto smlouvu. Za právní věci jsem ochoten zaplatit.
    Tak pokud by jste mi mohli doporučit právníka nebo samotný právník by měl zájem se touto kauzou zabývat můj emejl je bazarhostomice@centrum.cz předem děkuji za pomoc Václav Honzík
  • Dobrý den pane Babiš. Jsem zhruba tak starý jako Vy. Hrozně se mi líbí jak se zastáváte obyčejných lidí proti imigrantům. Je na Vás vidět že máte v sobě hrdost na tuto zemi kde jste se narodil.Ne jako Váš ministr spravedlnosti který je k národu arogantní a myslí si že obyčejní lidé jsou jen plebs. Je vidět že u něho žádná národní hrdost neexistuje. Ať si tedy imigranty vezme k sobě domů. On je v balíku a když mu bude něco hrozit tak se klidně přestěhuje ale co my normální občané a důchodci.
  • Babiš je rudej od hlavy až k patě!Je to zmrrd,který ze všeho udělá nepoživatelné srračky!
  • Nedejte se pane Babiš oni se vás politici všichni boji. Vy totiž nemate za potřebí krást, ani si brát svůj plat a jde na jiné účely. Boji se vás co všechno zjistíte, vyplave na veřejnost díky vás!!! hlavně nemůžou tak KRÁST!!!!!!!! proto jim zavazíte
  • souhlasím....borovec je lidská zrůda...on tomu říká tvrdý obchodník..ale opak je pravdou....všude a vše rozdrbal....ale ne ke zlepšení stavu...především ke svému prospěchu...a s tím výběrem úplatků,..souhlas...divím se vůbec...že ho vzali na ministerstvo obrany a ještě na úsek vyzbrojování a obchodníků...to jste zase šlápli vedli..včetně pana stropnického ...četl jsem..že se borovec cpe na šéfa ERÚ...no to by byl vrchol hnusu...
    pavel
  • Pane ministře financí....
    držíme vám s moji rodinou palce...držte se
    vše nejlepší k dnešnímu svátku

    pozn. velice dekujeme, že na ministerstvu obrany skončil v květnu tohoto roku náměstek borovec.....nevím, jak se tam se souhlasem ANO mohl dostat psychopaticky nemocný člověk..ale co hlavně....kdyby se provalily jeho kšefty z minulých míst..především z Ćepra...včetně vybírání a pobírání rent od dodavatelů....měl by jste dnes se svým hnutím ne volební preference 23 %...ale 6%...skvělý den

    ing. Petr Madrák
  • Vážený pane ministře Babiši moc Vám přejí v nové platbě mezi provozovatelem (zlodějem) a zákazníkem . Z vlastní praxe služba u holiče ostřihání 100 Kč a bez dokladu .Nákup v krám cca 800 Kč zaplatím a dostanu tuškou popsaný cár papíru ze kterého si nic nevyčtu. Na benzině natankují pohoné látky a u pokladny se obsluha ptá jestli chci doklad. a vtom mohu pokračovat do nekonečna ve všech oborech a službách. jedná samá zlodějna. UŽ ABY JSTE ZPROVOZNIL POKLADNY A NEBOJTESE JE NUTNE ZNIČIT NAŠ NVODOBÉ ZLODĚJE

    S pozdravem Standa.
  • K pokladnám, studie za 0 Kč, bude 10 000 000 pokladen, každá pokladna odešle do centrály 1 položku, bude 10 000 000 připojení na internet přes sít/mobil/modem, každý server zpracuje 1000 připojení online, každý zaměstnanec Fu zpracuje 1000 položek...Jednoduchá matematika, kdo to spočítá, pane Babiši, je to jednoduchá statistika ale v tomto směru jste diletant.
  • paní Zuzko ,profesionální armáda dustojníků byla nahnana do Vrbětic a stojí to miliony,ale ohlídal byto i Bača s Bordo kolijí z louky pana hrabětě Wichterleho ,které zabrali bolševici armády a už je nevrátili ani v restitucích v době pana Havla.
    Dustojníci se přivážejí na fotbal doměsta autem a neplatí vstupné na fotbal,tak to je stále bolševické systém a mafian Babiš .

    s pozdravem
    Antonín
  • Dobrý den pane Babiš nemelte furt enom o politice George Busche co vytvořil TRojského koně čínanů a válku proti stabilním státům s arabskou ropou,kde Kadafí i HUsajn byli stejní vládci jako George Busch,takže tam američani neměli co pohledávat.
    Jako největší slovenský mafian si raději dopřejte dovolenou v Turecku kde tak rád jste odpočíval s manželkou,byl jste už všude na světě a je trapné jak arabské děti vnedělu v lázních Luhačovice čistili kartáčkem nazuby chodníky u nejbohatší vytráže cukrárny a kavárny ,šel jsem tama nakole ,ne žeby jsem sa tam vyvalovál najídle ,vnedělu sa přeca nedělá,to prosazoval JUDR Tisso,který nebyl jako ta vaše maska advokacie čezu ,co zničili paní Merkelevé dědinu Temelínem,že nemůže do rodné vesnice předků na dovolenou,jste mafián horší jako Islámský stát,který jste vytvořili vy zbrojní magnáti už dávno předtím válkou ,kdy Busch napadl Iraq.
  • Pane Babiš, jak se Vám líbí, že Váš úřad ničí sportovní klub na pokyn ODS a spol. Já Vám věřila, že jste nadstranický a takové věci by měl finanční úřad v Trutnově vyhodnotit jako nesmyslné, ale ty úspěchy některých sportovců mimo vlezdoprdelkování ODS a koalice v Trutnově se asi nedá. Je mi smutno jak z Vás dělají Vaší podřízení a rektální alpinisté ODS a jejich pohůnků příčinu největšího zlo v této republice, nebo alespoň na Trutnovsku.
  • Vyj*baný zk*rvenec co za dob komoušů dělal donašeče ! *16* *10*
  • Největší nepřátelé nejsou islamisti ani Syřané,ani Lybijci,ani Iráčani.
    Evropané s Američany napadli tyhle státy kvůli ropě neb si vozí zadky v autech a ekonomiji Eu si založili na množství vyrobených aut,neb vše ostatní dováží z komunistické číny,která jednoho dne ovládne i USA ,neb má zbrojní průmysl strategicky mnohem početnější co do množství vojáků.Situace v česku je takové že důchodci a uředníci si jezdí na dovolené k moři k tomu milionáři jako Durdák TVD co už neví co si mohpou dovolit ajak zneužít lidskou dřini,Durdák spodobou Stalina .
    Nestydatí Spratci sportu hokeje tenisu fotbalu už neví kam by cestovali za svou zábavou sportovní mafije organizované svazy.

    Nikdy by jsem nevolil jedy agrofertu řepky olejné ani jejich nemravné dotace jste gauneři lehkozbohatlíci a Bůh jednoho dne sešlě pomstu na Vás co hýříte na váš blahobyt.
  • S tím se počítá...
  • JO, to doufám, že narazí. Je to darebák, myslí si že může skoupit celou republiku. PRYČ S NÍM
  • Pane INg totality okupace čssr,vy kapitalista miliardář padnete až s Putinem.
    V remerxu se mně vysmívají a neberou mně jako zákazníka když za svaření jejich špatného rámu chtěli šestset korun za čtvereček dva centimetry nezabral čas den práce svařování.
    Z jakých důvodů je stejně velké DPH v procentech jako na auta která smradí a ničí krajinu ,když jste zavedli zvýšenopu daně na staré auta,které si mohou dovolit jen chudí lidé co si nenakradli DOTACEMI aGROFERTU A ROPNÝMI PODVODY LEHKÝCH OLEJŮ.
    cHDUÍ LIDÉ JEZDÍ NAKOLECH Z NOUZE NIKOLIV LUXUSU ŽE SE NĚKAM DOVEZOU AUTY K CYKLOSTEZKÁM.
    dph NA SOUČÁSTKY JÍZDNÍCH KOL MÁ BÝT SNÍŽENO NA PĚT PROCENT,NEB JÍZDNÍ KOLA ZACHOVAJÍ ČISTOTU OVZDUŠÍ A NEVYTVÁŘÍ ODPAD PNEUMATIK JAKO AUTA.
    vY CO SMRADÍTE I LETECKOU DOPRAVOU NECHÁPETE ŽE plANETA zEMĚSE SPÁLÍ SLUNCEM KVŮLI vÁM CO JEZDÍTE V AUTECH A ČERNÁ AUTA TOPÍ CELÍ DEN.

    bRACHTL aNTONÍN ZA ZVRHNUTÍ KAPITALISTU MILIARDÁŘŮ NIČÍCÍ LIDI VYSOKÝMI NEURVALE DANĚMI CHUDINU KOLAŘŮ Z NOUZE
  • Vnímám jak boháči fotovoltajiky i spaloven výzkumů ničí svět.Sídla si staví v chráněné krajiné oblasti a zabírají plochy kde byly dřívě louky poctivých usedlíků hospodářů.Voni zbohatlíci vyžínají louky dohola a stále tak ničí hady,plyzy,obojživelníky touto nepřirozenou číností ubývá přirozené vrstvy orošení rostlin z země,tak jsou vedra tropické.
    Už aby se vám pane Babiš něco pokazilo,ab yjste věděl jaké zmetky vyrábí čína hliníkových rámů kol.vše je velmi drahé a vaš roční příjem přímo nemravný.
    Přeji vám zkažený den at se vám něco pokazí inu staré struktury totalitních kádrů ovládli česko i slovesnko a dopřáváte komunistické důchody vašim vrstevníkům z vašich seznamů.
  • Boží mlýny melou!!
  • Babišku,ty jednou narazíš a nebude to na smrtelné posteli,ale mnohem,mnohem dříve!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit