Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • važený pane,po blbích řečech a lidech bylo vždycky H---o.
  • Lidi,to myslíte vážně?Vám nevadí,že z jídla udělal nejedlé sra*ky?Kostelecké uzeniny,kde není žádné maso,jen rozemleté kosti plné chemie?Olmu už bych si nikdy nekoupil a to je jen malý příklad a hlavně je to jen začátek!Že je všude řepka olejka,která dělá lidem zdravotní potíže?Vždyť za chvýli budeme žrát vlastní ho*na!!!
  • ZRÁDCE!!!Takhle zradit pravicovou stranu,to není moc rozumné!!Výte co?Zavolejte mi a já vám udělám výklad!!
  • Změnil jsem pane Babiš názor!Táhněte zpět na Slovensko!!
  • Naše jediná naděje a skoro už poslední,je pan Kalousek a lidé okolo něj,protože když by i on odstoupil z vlády,tak už tam zůstanou jen Babišovci a bez pořádné opozice by nástup k totální moci nebyl žádný problém..Ač se mi to neříká snadno!!VIVA KALOUSEK!!!!!!!!
  • Tvl,já nestačím zírat.Na tebe Urban jsme tu čekali!!!Buď vám na stará kolena přeskočilo,nebo jste změnil orientaci!!Přeci je Andrej mladé masíčko,to joo,ale vy,tak 20 let poctivý kulíšek??
  • A doufám,že je vám jasné,kam s těmi 30 členy můžete táhnout??!!Dělají se tam hemeroidy,malá nápověda..
  • Podle tvé fotky bych řekl,že koblížky papáš často *1*
  • Urbane,Urbane!!!Že si taky dostal koblihu na cestu zpět na Vysočinu??!!
  • A to je zajímavý!
  • Pane Babiši byl jsem jedním ze zakladajících členů ODS v Jihlavě po 20 letech jsem odešel.Vždy jsem se snažil chovat pravicově já i moje rodina vždy volili ODS.To co předváděla ODS nejenom na celostátní politice ale i na lokální na to se už nedalo dívat.Ukončil jsem členství a se mou asi 3O dalších členů.Jsem Vašim příznivcem a moc Vám fandím.Věřím že se nenecháte odradit,Kalouskem a celou tou zkorumprovanou Odeskou.Mohu Vás ujistit že Vás budu volit i moje rodina i mí přátele.Přeji Vám hodně zdraví a síly ve Vaší nelehké práci. s pozdravem Josef Urban Dudín 86 58805
  • Kdybych byl váš lékař já,jste zavřený hluboko pod zemí a nechal bych roztavit klíče,bez možnosti návratu do společnosti,tak buďte rád,jakého doktora,zatím,máte!!!
  • Pane Babiš o mně se vyjádřil MUDR KOnečný expert soudnictví že žiji v bludu a musím podstoupit léčbu,to zní jako z hono na Bohyně Žítkovské Bohyně ač mně je Padesát pět let a bludy mám takové jako grenze polizei v době války,co chránili aby s enešmelilo a lidi žili poctivě a nepředražovali práci ani potraviny .
    Nadohocená Kvitová Wimbledonu,Podhocená vila Mynáře Hradní kanceláře to vše jsou mé bludy kterak kritizuji a nedivím se že i polslanci jsou tací jako je sociální demokrat Mynář a že expert zemědělství nepoznal pšenici 300 hektarů od plevelu ,je jako když Bend s deviti miliony a čtyřiceti hektary od pozemkového fondu,kritizuje s bradkou podnikatele co jim to nesype z zakázek strojírenství pro nácky .

    Antonín Brachtl
  • Intelegent??Co to je??Nejraději bys ho píchal do zadku,že??V dnešní době je na to už více podniků,než pro nás,normální heterosexuální jedince!!
  • ŽE LIDSTVO HLOUPNE A ŽENEME SE TÍM DO ZÁHUBY??!!Na druhou stranu je jedno,jestli jsme tu měli komunisty,nebo jestli bude Babiš monarchou.To jsou v konečném výsledku maličkosti.Žilo se a žít se(zatím)bude.Nakonec je to o nás,o lidech...
  • To,co se dnes děje,je jen logický výsledek,nebo spíše důsledek.Člověk by řekl,že je logické,že při dnešních možnostech se kultury prolínají,to je pravda,ale už za dob Sparty se Peršané po svých dokázali pohnout-přesunout přes půlku kontinentu.Válka vytvoří vždy jen další válku a nic jiného,ale to je všeobecně známo.Jediné,co těmito keci chci říct,je,že nemůžu zkrátka uvěřit tomu,proč se lidstvo neponaučí z minulosti.Za to pár vyšinutých jedinců přece nemůže a nakonec měl pan Born pravdu?!
  • Kéž bych se mýlil!!!Pořád se mluví o humánnosti,všude samí zvrhlý misionáři,sociální neziskovky atd.,ale že půlka světa nemá co žrát,to je humánní??Že ti,kteří by mohli účinně reagovat a mají prostředky,ti,kteří se tak vehementně hrnou za dobytím celého světa,tak jen činí pro svůj záměr a prospěch,to je humánní??Jen samí keci a všudy přítomná lhostejnost!!!Těžko se pohnout dále,když jediná momentální vize je ovládnout celý svět,což je historicky normální,ale dokud měli mocnáři jen kamení,katapulty,palisády apod.,při čemž bylo vše závislé jen o vlastních nohách,bez benzínu,nafty,tanků,stíhaček atd.,tak se dalo vzdorovat.Jak ale mohli vzdorovat nevinní lidé v srpnu roku 1945 v Japonsku?To,že díky této události,je Japonsko tam,kde je,to je věc jiná,které se konec konců MĚLO předejít!!!Na druhou stranu by se možná do dnes houpali na stromech,ale to je na dlouhé lokty a zároveň netvrdím,že mám pravdu,jen vlastní názor!!Pan Werich to o hlouposti vystihl přesně a že těch výroků bylo!!Občas si představuji,jaké to bylo v dobách bez vymožeností,bez aut,jen s kočáry poháněnými koňmi,v době,kdy umění a znalosti měli nějakou váhu,v době před vynalezením parních strojů apod.!Jedno je jisté,a to,že se lidé asi nikdy úplně neshodnou,protože někdo mi může tvrdit,že monarchie stála za nic,že nebyli doktoři a jiní.Za bolševika byl člověk rád,že mohl alespoň do Jugoslávie,ale že dnes,spousta lidí,může tak maximálně jednou za rok na týden k moři,do Chorvatska,kde dostane maximálně pension o dvou hvězdách,že je to lokalita,kde pláže jsou jen hlava na hlavě a bordel,protože jiná kategorie je dvakrát tak dražší,tak jsme se někam pohnuli?Rodina s více dětmi a normálním platem si přece nezaplatí luxusní ubytování s all inclusive,ti jsou rádi,že k tomu moři vůbec mohou.To je všeobecný názor na průměrné možnosti převážné většiny z nás,bez ohledu na názory,že si neměli dělat tolik dětí,že měli být více prospěšní,či více úspěšnější apod.!Někdo musí prodávat a čistit ulice,když mu nebylo dáno jinak(neplést si to s vlastní uvědomilou blbostí)!!Bohužel si myslím,že perspektiva naší budoucnosti,je čím dál více nejistá,ikdyž bych si to přál opačně!Nejde jen o nás,ale i o ty po nás!!Co naše a jejich děti???Nejsem věřící,ikdyž mám občas pocit,že tato existence nemohla začít lousknutím prsty,ale jsem přesvědčený,že lidstvo jako celek,s tolika energií,díky níž přežívají i v největší nouzi,bez jídla a pití a přesto se o poslední žvanec podělí,nekradou a jsou poctivý,že může lidstvo obstát a změnit celosvětové myšlení a posunout se tam,kam se marně posunout snaží.Kecama to změnit nelze,stejně tak jako to nezmění pár jedinců!A to i přesto,že největší překážky v cestě za úspěchem lidstva,jako jsou nemoci,epidemie a hlavně chorobné mysli,budou dále gradovat(cvoci byli a budou)!!Na druhou stranu,pokud se lidé nebudou poohlížet na minulost,z které budou těžit,také se neposuneme dále.Vždyť si lidstvo poradilo i s morem,v době,kdy bylo pár lékařů,kteří měli jen koně a vlastní nohy??Musíme jít dále v jakékoliv situaci,ale právě ta jedna raketka nám může utnout tipec...
  • Stačí,když se podíváte na návrh novel zákonů pro prezidenta.Ten už nebude mít žádné pravomoci,ani páky s něčím hýbat,pokud to projde a takový zákon novel vznikne.To znamená,že stát bude řídit Babiš,prezident bude jen loutka navíc...Neříkám,že se vrátí časy minulé,jen se vrátí ve zcela jiné formě,která se ve výsledku od minulosti moc lišit nebude...Jen to bude jiný systém,možná jinak prezentovaný,ale ve výsledku,stejně na ho*no!!!Mám strašně rád na plovárně s panem Ebenem!Chytrý a slušný člověk,který si zve inteligentní a rozumné lidi,kteří něčeho dosáhli.Naposledy jsem viděl opakování z roku kolem 2001,s panem Bornem.Ten to řekl krásně!!!Místo,aby se lidé poučili,tak je to naopak a prohlásil,že i přesto,že v dnešním moderním světě plným moderní technologie a vzdělání,NAOPAK,lidstvo se stává čím dále tupější a hloupne!!!Bohužel jsem podobného názoru...To znaméná jediné,že to není o pár zámožných lidech,kteří hrabou jen pro sebe,ale o lidstvu jako celku.Ale jedno se musí dnešní technologii nechat,a to,že ikdyby bylo lidstvo sebeblb*jší,či naopak sebechytřejší a začli se světem hýbat,tak stačí jedna jaderná raketka a mocnáři stejně dosáhnou svého...Je to jen můj názor!Hezký den
  • ty jsi teda intelegent
  • Moc hezky napsáno.Lidé se mění a čas plyne.Za dřívějšího režimu lidé nadávali,pracovali,ale byli přátelští.Dnes je jeden k druhému jako vlk k ovci a snaží se o přežití.Je mi z toho nevolno.Bohužel děláme si to sami!!!!!!!
    Jediné co k tomu říct :ZEMĚ ČESKÁ DOMOV MŮJ

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit