Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dobrý den.Lidé,zavzpomínejte na dobu,kdy jste říkali je to na h...o.Dnes je demokracie,každý si může dělat co chce,ale v uvozovkách.Pro mě pan Babiš je velice chytrý člověk se záměrem ovládnout českou ekonomiku jako takovou.Nikomu se nevnucuje,přidá důchodcům,ale co až bude ovládat kompletní trh s potravinami,to je otázka?Lidé touží po moci a budou toužit,tak to prostě je!Vrátím se k jeho osobě.Je to člověk,který za komunismu dělal do obchodu se zahraničím a proto se nedivím,že kontakty,které má ,jsou pro něho přínosem a dokáže je využít.Tento cyklus se v historii opakuje a bude opakován.Nikdo to ještě nezměnil a nezmění.Je to na lidech a jejich vůli s tímto něco dělat.
  • dřela jsem vychovala 4 děti a když vím že děti nemají jistou práci aby si mohli ušetřit a koupit byt nebo vzít půjčku není nic jistýho a v Karlových Varech nejenom že tu není práce ale z mladýma lidma tady opravdu dobře nezácházý a aby ji dali vydělat to ani náhodou a bjeda že si řeknou pravdu že nejsou spokojený za výplatu tak jsi drzý a propustím ti kam sme to dospěli mám důchod 8000 je to smutný a fakt vše je drahý a vy nám přidávate 600 opravdu je to moc málo jenom sami keci a lži už nevěřím ničemu a naše děti že nevěří se jim ani nedivim chtěla bych vydět kdyby jste byl vyučenej truhlář a daL vám 7.500 já bych ho hnala opravdu
  • Dobrý den můžete mi říct jestli je normální aby brali mladí lidi 7.500 výplatu s toho se nedá žít a k důchodu je to výsměch přijedte do Karlovích Varů a poptejte se jestli je tu práce a kolik se tady bere nejvíc 10,000 to je jen výsměch tady ve Varech je to na chcípnutí a vy tady řešíte že jste nám přidali 600fakt k smíchu a opravdu smutné a když jde marodit tak hned hrozí že ho vyhodí že to udělal schválně tak to není opravdu normální oto se máte zajímat Marie Klasová Karlovy Vary
  • Ale buďte lidi v klidu,co chtějí udělat,udělají,protože náš národ už NIKDY nebude jeden národ a nikdy se už nebude držet za jeden provaz.Zároveň nikomu nemám za zlé,že si kope na vlastním písečku,ale když to sečtem vše dohromady,tak ikdyby byla v budoucnu potřeba revoluce,či státní převrat,už tady nebude nikdo s koulema!!!Takže jen smutně přihlížíme,jak se pomalu a jistě devastujeme sami,ale to není jen náš problém,to je problém celosvětový,takže by někdo mohl říct,že se vlastně máme ještě dobře.Ano,může se to tak zdát,ale peníze lidi nemají,takže pohled je většinou zkreslený.A co mne nejvíce žere,že země Česká,to na pohled,byla proslulá dávno před tím,než vikingové objevili Ameriku a nejvtipnější na tom je,že 70% Amíků ani neví,kde Česká republika leží!!!Ať si každý udělá obrázek sám,co z toho plyne!!!
  • JE TO ČOBOLSKÁ ZKURVENÁ VYMRDANÁ KUNDDA!!!!!ZMRDD VŠECH ZMRDDŮ!!!To musel zdědit,protože nikdo není sám od sebe takový zmrdd!!!
  • když ho nikdo nezastřelí,tak půjdem všichni do pr*ele a budem se u toho držet za ramena jako klucí v naganu!!!Řepka je kolem mého bydliště absolutně všude!!!Kdysi tu byla kukuřice,obilniny,lusky a dnes!!!Jen smrad,bordel,alergie,problémy s dýcháním atd.!!!Kdybych jen tak mohl být s ním sám zavřený v jedné místnosti,hluboko pod zemí,alespoň 24 hodin!!!JÁ JSEM BABIŠ,TAK SI NÁRODE,PR*EL VYLIŽ!!!!
  • Jak dlouho si bude ještě tento úžasňák užívat na státní útraty? Bylo by fajn,kdyby se vrátil tam,odkud pochází,euro už tam mají a nějaká ta políčka na řepku babišku se zajisté také najdou,polomy po přírodních katastrofách také a když ne,tak pro tohoto veleboha není přeci problém poručit větru,dešti a tupcům,cokoliv a kdykoliv uměle vytvořit,hlavně,aby mu to hodně sypalo!!!!! Lide český,PROBER SE!!!! Ale naše stádo bludů se probere asi těžko!!! Co takhle Putina,toho by stádečko také asi bralo,koneckonců by to byla jen výměna jmen!Hlavně,že má největší podporu, bodejť ne,když má pod palcem i media.Jsem zvědavá,kdy ovládne i internet a tohle naše pěkné povídání nám také zatrhne.Tak pa snad v lepší době,Jana *16* *16* *16* *16* *16*
  • http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Babisuv-elitni-poradce-Budme-pripraveni-prijimat-do-nasich-rodin-lidi-tmave-pleti-372119
    pane babis táhněte do p R D E L E n ebo vás z toho parlamentu vlasnorucne vyhodím my uz toho máme dost to vy si dovoluje je vrchol.
    Jste d E B I L, JE POTREBA ABY VÁS UŽ NEKDO SESADIL OBĚSIL AT JE UZ PO VÁS D E M E N T E PRASIVÝ MY UZ VÁS MÁME PLNÉ ZUBY...
  • Luník 9..
  • Podle mého názoru,je potřeba aby zkapal!!Pokud nezkape,definitivním řešením,pujde naše zemička do pr*ele!!!Totálně!!!Protože ještě se dá lecos zachránit!!!
  • Proč se toto čobolské nic neangažuje u našich bratia??Protože Čobolsko stojí za hofno a nic nemá,narozdíl od naší krásné země,když nepočítám Tatru,Matru,Fatru!!!A košice *1*
  • Sice pravda, že Kalousek je zloděj....
    ale my viděli něco jiného. proč se tam teda ve sněmovně hádáte kdo co nakradl??? Pak to zní jako " chyťte zloděje neb zloděj chytá zloděje"
    Až nebudete poslouchat USA tak budu taky s Vámi souhlasit. USA = teroristická garda proti nám obyčejným lidem spolu, IS, BOKO HARAM APOD.
  • přesně lidi hlavně věří ve lži.... Pan BABIŠ MÁ úkoly z USA a v palici jistě taky čip. Proto se taky odvyjí jeho demence...
    Kdyby byl normální už dávno pro pro USA nepracuje. Ale on furt musí být s vrahy.
  • Babiš a referendum O EURO....
    Milý Babiši, EURO si měj sám... Jde Vám jen o to aby jste měli výhodné prodeje vývozy,dovozy a odvozy.... Ale pro nás platí tahle věta"MY JSME ČEŠI TAK CHCEME I NADÁLE MÍT ČESKOU KORUNU A NEHODLÁM NIC MĚNIT UCHYLE." Euro si strčte do zadní části Vašeho zadku.
  • jjj jen s nima souhlasim v jednom vyhodit toho co chce čipovat lidi.
    Malé plus, a pan Babiš by mohl přestat pěstovat hnusy a odpojit se od Ameriky,protože ho nepotřebuji.... Mají ho jen za loutku.
    Babiš nebud magor a neposlouchej USA!!!!!!!!
    USA jsou na celém světě nevítané a všude dostali kam vlezli byli vyhozené.
    To je už známka toho že byste měl nad tím uvažovat,jestli nechcete aby i jejich nutlear přistála NA ČESKOU REPUBLIKU
  • Nejvtipnější je ta jeho šeherezáda!!!Ta je tupá už od pohledu,ale je mladá a dává,co víc si může čobol přát...
  • A nejvíc mě štve,že čechovi stačí nabídnout koblihu a máte ho obtočeného kolem prstu.Kdybych potkal Babiše,jak mi nabízí koblihu,tak bych mu jí hodil na hlavu!!!Lidé jsou hloupý a hloupými zůstanou!!!
  • souhlasím s názorem pani Martiny a podporuji jej,p.Babišovi přeji pevné nervy a pevné zdraví.
  • FUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUJ
    Jak ho můžete mít rádi takové zmrda
    http://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Andrej-Babis-na-podzim-sunda-vladu-a-bude-vladnout-sam-pise-znama-novinarka-376657
    Ten chce jen peníze a jedná o nás bez nás, jako všichni ve vláde a taky to tam podle toho vypadá. Samý debil, vožrala apod
    My nepotřebujeme vládu!!!!! My potřebujeme jen chytré lidi a mír. Už se probuďte. Pan Babiš poslouchá USA jak magor ale Oni ho nepotřebují... Jak on si myslí. Oni potřebují sem s jeho podporou dostat vrazi jako jsou uprchlíci apod. Ale pan Babiš zapomněl že jednou si zlo najde i jeho a po smrti bude pikat za jeho zločiny is celou vládou. Připojte se k anonymous a nežerte TY USA SRAČKY,oni vám lžou a to samé TELEVIZE. Pan Babiš by se měl vzpamatovat když už se chce oddělit od vlády tak proč né i od USA a začít dělat něco co chce lid. A NÉ USA kteří jsou jen bojové štváči. Chcete válku? A máte na 1000 let jídlo a kam se schovat před výbuchem a zářením? UVAŽUJTE UŽ- JE 21 STOLETÍ které bude našim novým a né nějakým bezvýznamným válečným krveproléváním-

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit