Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane _Babis je preci logicke a sam o tom také mluvite, že se platit musikdyz podnikam.Male S.R.O podnika a vzapeti zanikne protože není schopne pokracovat a soud jiz nemá moznost napravit krivdy třeba jen zamestnancum.Chybi doklady o ukonceni pracovního pomeru , chybi doklad o pracovnim pomeru a tim odvod dani státu.Zamestnance mnohdy nezajima podnikatelův zamer ale pouze peníze odevzane státu aby mel zajisteny duchod.To ze u nas od roku 1992 byl klondajk by mel konecne uz skoncit.Do nekonecna nelze delat politiku na kluzkem povrchu jak je u nas zvykem. Podikam pujcuji si platim a td. To je normalni. Kdyby maly podnikatel byl zákonem zdruzen ve velkem celku který si konkretne sam vybere. Nestalo by se ze by firma zanikla ze dne na den Mhohdy by se stalo i to ze celek by sam dal moznost podnikatele zlikvidovat kdyby zjistil ze podnika pokoutne nebo snad i proti zakone.Dnesni s.r.o. jim to castecne umoznuje a pokoutne se snazi vydělat peníze. Jak muze někdo nekoho ubytovat a peníze si nechat všechny. Cedule neexistuje , adresa není , kompetentni osoba neznama a podobne.Jak muze vyset třeba cedule po podnikateli když 10 let uz nepodnika. Tento BORDEL by si ohlidal snad tato společnost která podnika třeba jak hospody ve meste-
    Dnes zmizne podnikatel zkrachuje nezaplati a věc je v klidu.Na zapade existuji takove spolky celkem slusne. Podmínka je ze chci podnikat a ukaz co umis. Pak ti i peníze pujcim. Cechovni tradice je tak choulostiva ze není mozne aby někdo podnikal cemu nerozumi nebo co delat pokoutne.Zakon o cechu řezniku, nebo hostinskych a podobne by si pohlidal jmeno . Dnes si do podnikani vloze peníze a ceka vyvar penez které z toho vzejdou.
    Selsky rozum a kupecke pocty jsou zakladem podnikani. Ostatne jste sam toto nekdy i sam rikal v podobnem tvaru.
    Ta pokladna by se lepe kontrolovala a neutekl by ani halir který dnes nemame.
    Volf prominte pripadnou chybu v textu.
  • Pane Babiš vše delate perfektne. Vláda mrha peníze a malo vybira daně a naopak je ještě vraci. To je skandal Jak si muzu vybirt dane když je podnikatel odvedl za me. To radsi at da stat jiné vyhody At plati heslo co je krale je patri krali a hotovo. Platit DPH at plati každý kdo podnika a hotovo. Není mozne aby plati ten kdo na to ma peníze a ostatní nemusi.Jestli není sobestacny at existuje zákon o tom , aby se maly podnikatel mohl zdruzit ve většinu. Tam takového podnikatele sami zrusi protože je nevykonny.Priklad třeba spolek akciove pro hospody male prodejny a maly remeslnik a podobne.Tento velky celek si peníze od malého podnikatele sam vybere a posle státu jak podnikatel maly který často i zanikne a soud nemá moznost vůbec zahajit soudni rizeni.Tak jako je kolektiv který sdruzuje byty ve vlastnictví At se u nas premysli konecne realne a selsky jak sam rikate i vy .
  • Blbější fotku mu dát na úvodní stránku nemohli.
  • bohužel jak povídal klaus a dokumentoval to i svým zděšeným a smutným výrazem v oblyčeji.babiš bohužel oslovil lidi a ty mu na to naskáčí.babiš poukazuje jak zachrání pokladnu a poukazuje na unik daně a že s tím zatočí jenže on zatočí s těmimi pidi daněmi ale ty obří ty si on sám sežere a to i z dotacema .je to neuchopitelný gauner vyškolen komunisty stačí si přečíst wikipedii-lidi probuďte se
  • DOBRÝ DEN stále se dozvídám a to skoro denně,jakou paseku za sebou nechává babiš,samé likvidace firem a lidi letí na dlažbu-příbramská mastna kam nasadil svého koně do pár měsíců zlikvidovaná lidi na dlažbě.a to prý aby kostelecké babišovi uzeniny neměli konkurenci ,něco prý taky zlikvidoval na kladně -nechcete si dát si dát na toho komunistickýho týpka dávat větší pozor?? omlouvám se že sem to vzal přez vás ale nejde mi přihlášené
  • Nevážený pane Babiš,tak nakdypak nám plánujete pětiletky,zasahujete do podnikání a sám jste zajisté čistý jak ta bílá lilie. Doufám,že státní pokladna zaplatí veškerý zbytečně vyplýtvaný papír na účtenky,které již teď každý zákazník,který je chce,dostane. A velice ráda bych vás viděla v lese klečet na kolenou a sázet stromky,neb jich ve vámi nám naplánované budoucností,bude hodně potřeba *16* *16* *16* *16* PR9
  • Naprostý souhlas,ať jde zpět na Slovensko!!!!!!!!6Y
  • Za to ty nejsi normální! *11*
  • Velmi trefně napsané,bohužel Ti, kterých se to týká, jsou vůči kritice imunní, slibují hory,doly jen po dobu, než jsou zvoleni, potom je už zajímají jen jejich koryta a co nejvíc nahrabat
  • pan Babiš by si konečně měl uvědomit, že 47 milionů ,které dá na Vrbětice, by měli zaplatit soukromé firmy, kterých se to týká a ne to zaplatit ze státní pokladny, ono se to rozdává z cizího - proč to nedá ze svého, když je tak rozdajný
  • Já sem Babiš.Tak si prddel vyliž!!!
  • přeji hezký a uspěšný den no konečně máme někoho kdo je normální moc vám fandím a zároven máte muj velký obdiv v jakém stavu jste převzal tento stát totálně rozkradenéj kčemu mi si platíme justyci to fakt nechápu
  • Dobrý den pane Babiš,vím,že moje slova Vám budou zřejmě jedno,ale musím Vám sdělit,že vaše slova před volbami velmi mnoho lidí nastartovalo k lepší budoucnosti a věřili Vám,anebo chtěli.Dnes kdy důchodcům jste přidali 200,-Kč,což je směšné,stejně tak jako 40,-Kč a moje manželka,která má živnost krejčovství,kde si každou korunu vydělává tvrdou prací a téměř nic si odložit nemohla,protože stále od revoluce naráží na změny v zákonech a s tím samozřejmě neustálé financování svého podnikání,kde pracuje sama jí byl vyměřen důchod po 35 letech práce a dvou dětech 4 200,-Kč.Ze dne na den z ní uděláte prostě bezdomovce.Tato částka není,ani na podřadnou ubytovnu.Pokud ji zdraví dovolí bude muset pokračovat dále,přestože má akutní nález karpálů,pokud víte co to je a měla by jít na okamžitou operaci.Neváží si žádná vláda obyčejných lidí,ani Vy bohužel ne.Za to,že po Vás nic nechtějí a starají se sami o sebe,tak Vy je potrestáte takovou výslužkou.Je mi 64 let bylo mě ji velmi líto a vynasnažím se podpořit,nebo založit stranu,která nebude lidi dva měsíce krmit tím,kolik přidá soudcům, poslancům aa jim podobním,ale která spravedlivě,nebo co možná nejspravedlivěji bude peníze rozdělovat.Nechci být vulgární,ale jde to těžce.I na úřadech mi sdělili,že jsem se bohužel narodil s blbou barvou pleti.A to co chystáte pro řemeslníky tohoto typu nyní je ta poslední kapka,kterou mohu tolerovat.Velmi jste mě zklamal a celou řadu dalších lidí.Obklopil jste se mnoha přeběhlíky,kteří Vám podříznout větev.Oba jsme Vás s manželkou volili a za těchto okolností,kdy lidé mají 4 200,-korun důchod a nikdy se práci nevyhýbali Vás už volit nikdy nebudeme.Asi není ve Vašich silách dodržet to co jste slibovali.Velmi mne to mrzí,jsme lidi,kteří mají smysl pro změnu,ale ona nenastala a nenastane.Děkuji J.Kinský
  • Jelikož je kapitál státu z cizích bank tam nic takového není pro policiji,neb těm přispěli Západní baky k luxusnějším autům ,že i vozovky jsou ůzké ,Kapitál teče sem i tam,jen navrtat na vlastním pozemku do kýbla ten tok peněz,když by jste věděl kolik zaden proteče peněz sem i tam ,tak by jste věděl,že svět je v rukou několika miliardářů co si peníze protékají sem a tam napříč všemi kontinenty Evropy i USA Z ASije Činy?Japonska,Saudské arabije,Indie a furt jedno ato samé pozemky,výstavba továren,doly rudy ,ropy,letoviska odpočinku v Mexiku na ekoplících planety podzemních vod Májů nejsou překážkou ani oreandry at už paní z USA s Advokátem hovoří o změně výstavby tak kdo ovlivní miliardáře ,aby měli rozum že čistá voda a vzduch se nedá koupit PLanetě
  • Paní Evo můžete se přestěhovat do Filipínského králoství tam je strava i moře mnohem lepší nežli nějaké Balneo a Golfisti snobů s ředitelskými platy OPravují rujny zašlé slávy pobytů cara Ruského ,kdežto Filipíny tam bojovali Japonci ,tak dokonale,že za tolik let je tam jen dokonalá přírodní krása.
  • Pane Maršík nedělejte si zle ,aby vám nebylo ještě hůře,neb politiky rozhodně nic nezajímá,když si nadělali uřednickou vládu jako v době Masaryka jsou češi,jen místo pevností před válkou nakupují zbraně i Rusům jak uvedli stránky iNternetu hračkářství by nevykoupili .
    Soudnictví musí mět navýšeny platy ,přece si kazí zdraví i rozum,neb děj mnohých kauz je nepochopitelný ,že knim vůbec došlo chybou v zákonech
  • Paní to neřešili kapitalisti ani v Rakousku ani v Německu před druhou světovou válkou.Měli se moc dobře kupovali si novinky aut stzavěli si luxusní vily jezdili k moři hráli karty pořádali čaj o páté ,pořádali bály plesů ,nezajímalo je vůbec nic ,neb bílí sport tenis si pinkali na kurtech vzdálení lidem jak tatíček Masaryk na koni Hektorovi projíždějící v zámku v Lánech a vesnice viděl z rychlíku presidentského vozu na který dodal hrabě Monich ozdobné prvky z hutí z Bojkovic,kde našli trochu rudy a pobrali vělké ůvěry od banky až zkrachovali komplentně a Adolf Hitler měl podporu většiny obyvatelstva neb už nebylo ničeho,coby lidem bránilo v invazi za bohatsvím Ruska
  • Rudolfe padesát šilinků rakouských nahodinu jsem měl v Rakousku před dvaceti pěti lety když Rakousko nebylo členem Evropské Unije ,ale nějakého strážného tam nikde neměli ,musel jsem těžce makat a být neustále v pohybu a ještě ovládat cizí jazyk mluvnice
  • Pane Babiš v česku se nikomu nezavděčíte,at už vám radá předseda vesničky střediskové slunce seno jahody neb i erotika je přímo skandální v lucerně nazí maturanti nikoliv Karel Gott,tož jakou uroven´by jste očekával do mladé generace .
    Běšžte hrát raděj tenis ,šafářovi kozi se venčili okolo mešit a poradí vám tenisti jak si ukládat v MOnacu,neb v česku bude stejně válka nebo okupace ,když jsou občané česka vývozci zbraní z usa do Ruska,tak to už nemá žádnou světovou urověn oni vidí jen ten hokej nebo fotbal a vytrácí se normální život lidí děs jeto co se děje jako v době nájezdů Bočkaje ,když povraždili poddané a purkrabí zámku Nový světlov je nevpustil dovnitř Norské fondy neměli na opravu soch svatých a okázalá selank apolitiků a lehkozbohatlíků si tam hoduje ,obdobně jako matka dětí která je porodila se nesmí s dětmi setkávat a žít snimi ve své rodině,politikům jeto jedno ti mají své prasata Agrofertu a posílají zásoby i polární kruh kde mají kravín jen z důvodů že chtějí mět mlékop,ale krmení borůvkami a jehličím nedává dojivost,tak se ničí planeta dovozy balíků sena do Skandinávie,otom nejednali .

    Balení kávy do sáčku Fer trade neřeší ,že farmáři si nemohou sami kávu prodávat do Evropy a opět nějaké organizace místo kávových zrn v pytli zaslaném do Agrofertu,aby jste jim zaplatili,že nemusí požírat eko druhy živočichů na terasách s kávovníkem a ůly na včely jim také schází v Mexiku a Gwatemale,aby květ kávovníku odkvetl rychleji a jakýsi blb z uSA fotí nahé ženy v medu,tak hýří kapitalisti USAsenzacemi oničem jako Jagr hokej to je oničem za velké platy.

    Antonín Brachtl
  • pane Babiš
    jak je možné že čid pracující nemají nárok na min. mzdu 55kč na hodinu ?
    pracuji jako ostraha soboty neděle svátky dvanácti hodinové směny
    za 50 kč na hod.
    Jsem zde diskriminován !!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit