Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • když zajedete na slovensko tak vám 80 %n lidí potvrdí že byl ESTEBAK my jsme radi že jsme se ho zbavili a ted zkupuje na slovensku a v čechach za miliony pozemky
  • Dobrý den Pane Babiš mám k Vám velkou prosbu zda by jste mi mohl poradit na koho se už mám obrátit stým problémem že otec mých vnoučat neplatí výživné od roku 2004 a to dosud.já jsem nemocná ze srdcem a dcera je po těžké operaci tak že platíme s vnukem který je na střední škole v Čáslavi a mladší vnuk musel přerušit školu.To už by jsem neměla pro něho na cestu.Jsme na tom tak špatně že nemáme někdy ani co jíst.A takovému mizerovi vše projde dnes není nikde odvolání ani soud a ani exekutoři sním nehnou.my jsme přišli o byt a teď žijeme v bytě který je mokrý a plesnivý.Já mám na měsíc celkem na živobytí 5000 Kč a to nepočítám kolik dám za léky.Já jsem o Vás slyšela samou chválu tak doufám že mi staré 69 lete babce aspoň poradíte já už se opravdu nemohu dívat na to jak celý život žijeme jen v opravdové bídě,kdo to nezažil tak to nemůže pochopit.Dva roky jsme bydleli v bytě bez topení světla a jídla to bylo před loni a dovedete si představit jak mi bylo když jsme na vánoce měli k jídlu pouze točený salám a chleba.My už by jsme museli dostat vyznamenání za to co jsme toho chleba za poslední 3 roky snědli.Pane Babiš moc se omlouvám ale již jsem tak zoufalá že už nevím na koho se obrátit aby mi poradil já vím že máte plno práce možná si řeknete co bába otravuje a že to nebudete ani číst já ale doufám že si to aspoň přečtete a mi od Vás někdo zavolá a trochu mě potěší dobrou správou že s takovýma co neplatí výživné tolik let pořádně zatočíte.Děkuji Eva Š.723223679
  • Babiš je spasitel národa!!VIVA ANDREJ!!! *15* *15*
  • Toníčku,vy jste ale chudinka.A řešit Petru Kvitovou na stránkách Babiše jen svědčí o tom,jak jste negramotný pablb!!Vy už budete do konce svého života jen a jen plakat a brečet a svádět svůj zpackaný život na druhé!!!Vás mi není ani líto!!
  • Pane Babiš, jsem řidič kamionu a muj zaměstnavatel mě přiznává 10 tis čistého, nejhorší natom je že takto funguje většina dopravcu,máte v plánu udělat něco s těmi podnikateli.
  • obrý den pane miniatře.Jsem důchodce a dělá se mě zle z toho jak si soudci chtějí zpětně vyrovnat platy.Co máme dělat my důchodci kteří jsme po dobu tří let brali 45Kč.Mohli bychom také žádat o zpětné vyrovnání.Já osobně jsem měl důchod 10345Kč.Doufám ,že k navíšení platů u soudců nedojde.Mohli by páni soudci také něco obětovat pro tuto republiku.S pozdravem Váš příznivec Jindřich Maršík České Budějovice.jindra-marsik@seznam.cz *4*
  • Opravdu to není náhoda. Musíme pomáhat bratrům ze Západu, aby se měli kde levně najíst, levně odbydlet, levně nakoupit - doma si to dovolit nemohou!!
  • Tak pane Babiši,nic nového pod sluncem. Vary jsou už jistě víc jak z poloviny vyprodány cizímu kapitálu. Když tak učiníte s bazénem, kavárnou a samotným sanatoriem, bude to jen pokračování toho co zde je už 26 let.
    Přijde cizí vlastní, doveze si cizí zaměstnance, zisk půjde do ciziny a sami si spočítají pár uplivaných daní pro finančák. Z kinosálů se nadělá balneo pro cizince a Karlovarák bude chodit a nakukovat zvenčí, protože ho nikam nepustí.
  • Pane Babis,mam takovy dotaz. Prosim,zajimalo by mne jestli intervence cnb,a umnele oslabovani koruny,neni nahodou trestny cin,a nemela by se tim zacit zabyvat policie CR. Zda se mi ze se timto zpusobem vyvadi kapital z republiky. Dekuji za odpoved,a preji mnoho uspechu.
  • Znal jsem Urbánky v jednom okresním městě a byl to komunista ,který si monko nikdy nepřipustil a vždy mu musel vytvořit zisk šéfkuchař i výčepní s křetstanskou pamětí na dobu kdy ministroval k veřejné bezpečnosti pohoštění jídlem i rumíkem s kávou v provozovně Raj kterou mu soudruzi svěřili i po prověrkách v roce 1969 .
    Urbánek člen vlády UV Ksč pocháel z dalšího městečka kde se zbrojilo a zásobovalo arabské státy více jako z Vrbětic většina národy nic jiného nedalala jen munici a zbraně ,přebytek zbraní nastal po odsunu Sovětských vojsk a sklady byli nacpány jak nikdy předtím,obvzláště když vyrazili všechny co tam pracovali a rodiná politika bratra Luxe ovlivnila všechny straníky co si vytvořili rodiné firmy i v MInisterstvu obrany ,rozhodně to nebyla mafije ale velká rodina pana Kalouska a Mráze co ráda přispěla na obnovu kláštera a byli rádi když dostali dotace na zrušení staré munice,kdy se stalo opět předmětem obchodování s získanou hmotou něčeho,neb Nato zakazovalo prodávat jen hotové zbraně a munice,nikoliv suroviny hmoty k výrobě.
    Všichni zainteresování v rodiném podniku Ministerstva obrany se měli velmi dobře v kancelářích si hověli dostli nová německá auta tak co té rodině scházelo ,jen lidi kteří by pracovali .
  • Jardo čeština má nějaké vyjmenované slova kde se píše tvrdé Y ,neb chtěli komplikovanější psaní a opačně nežli byla mateřština Německá Rakouská šířená od odby zavedení povinné docházky do škol za císařovny erotických bálů a oper Marie Tereizie O O ˇo Ó ˇO jak zpívají subrety oper z dané doby ,kdy čeští skladatelé nedokázali vymyslet zhola nic nežli komplikované slova české mluvnice a opačných pravidel natruc Rakousku ,neb to byla jediná možnost ,aby se cisař pán syn Marie Terezie naučil alespoň pozdravit a poděkovat Alkote jak my v Japonštině ,ale každopádně japonské zahrady jsem si z chovu kozí a oveček v malém počtu nepořídil neb dotace mně nedávají a bydlení se píše stvrdým y ,neb jeto tvrdá práce .Každopádně jsi cvok neb Babš si přece nezruší dotace to by mu svrhlo stranu Ano s těmi KOmárky Agrofertu chemie proti kterým se používají louče vonné tyčinky .

    Anto Nín
  • Babišu jsi spokojený že tvé plány zbohatnoutnutí na zrušení České koruny jsou nadosah a Tvoja stará si može kupit aj co nechce v Švýcarsku,Franciji kde se cpete a všady na světě už ste byli nejsu kamionák a nemám zájem na ničení světa idioty jako je lidstvo Francije s jejich problémy kolonialní velmoci dědictví fakt tak akorát Urvahoši Guten Tag si možů řect Francůzi ,nikdo neví jak vypadá prorok MOhamed a dlouhý nos Babišovi se neodváží namalovat jeho novináři ani jiní ti strapnili hocha z Tokia OKamuru Novináři pakáž lumpů narušující soukromí lidí aniž by se chtěli zobrazovat jak nějaká flundra z Bílovca,Csagan je nejlepší opora aj od ruky Host do domu čagan do ruky ,jste zhýralá sorta idiotismu islámu i všech co si myslí že prorok MOhamed byl s fousy a hadrem na hlavě , byl to modrooký blonďák jako Vikror KOžený se svatozáří z odlesku hlavy od slunce.

    Anto nín
  • To došlo každému, že to nebyla jen nehoda *3*
  • Pane Babiš co tak snižit zemedelcum daně z přijmu nikomu neradim v dnešní dobje jít delat rukama je to ponižení a pořad chudoba uvažuji že pujdu na podporu k tomu dostanu podporu na bidlení a hura mam zname kteři takhle žijou celej život a pohoda
  • Jako pravicově zaměřený - nechci oslovovat ČSSD.
    Pane Babiši, zajímal se někdo ve vládě,jestli výbuchy ve Vrběticích neměly zakrýt manko ve skladu a jestli už není část zásob ve skladech mafie?
  • Dobrý DenˇAndreji miliardáři nedáváš mně ani sociální dávky a tělo mám zničen é od práce .Zrušit vojenské sklady už měli zákonem o restitucích pana LUxe a vytvořit tam vícero hospodářských farem se sady a covem ovcí,kozí,krav a ostranit Budovy.
    Vás komunisty však nikdo nepotrestal a vojenský výzkumák se objevil jako vlastník bolševici v uniformách si dali odstupné a nosili s ejako ovna napalici,zvýšila se jim životní urověn a jeto pakáž Slavičín to zavinil nikoliv ostravské firmy,neb tam nedali kameroví systém do skladů a agentka ruska Tanja by tam nedala ni kalhotky na kameru ,když by skákal az kamionu na komion ani atentánt ka presidenta s enekonal ani na Kvitovou jste jen zmetci co skorumpúovaní platy jen devastujete ale lidi,sjte hajzlové bezohlední včetně Vás Babiši co jen propouštízte lidi .

    Antonín Brachtl z Hrádku
  • Jste vzácný a přímí člověk i když jsem volil čssd jste můj borec a moc vám i panu zemanovi držím pěsti děkuji že jste malí živnostník J.Š.Varnsdorf.
  • Text Vašeho příspěvkuNejsem Appel byl otčín mého otce jehož příbuzný byl velit kasáren v Olomouci v době Protektorratu nejsem zvědav aby toho někdo zneužíval nějací darmožrouti fízlové kterí se chovali vůči mně sprostě arogantně pomalu si típli cigaretu o mě tělo když mně vyslíchali a nechali vysléct a nic jsem nespáchal oproti tomu že někdo zasílá jed Babišovi je nějaká blbost .
    Kdežto ce s emně týká mám plné zuby slováků i jejich bezohlednosti mám unavené rameno i ruku od sbírání a tahání kukuřice nakole z babišova lánu kde nebyli schopní ani doséct pole a v bahně kukuřici už nesekli pole patřili dříve hraběnce Sylvajové které je nechala zavést robotami.
    Mně nedáváte ani socialní dávky ani podporu na bydlení na společnost nemám zájem ani na oblek y.Hema gel zdražili firma Wave na stotřicet koru a obsah skoro žádný to je lumpárna kterou vy fízlové neřešíte .
    Babiš nejsem policajt ani vychovatel ani dozorce ani řidič mám vadu zraku azničené zdraví z kapitalismu jací jste vy arogantní abezohlední jste fakt zmetci co obklopujete pana INg Babiše a jeto sprostárna zasílat mu nějaké éobálky s jedem neb pan Baiš ani firmy neřídí a dovedl se orientovat a vyděla na zdražení cen realit neb skoupil hromandně všechno z bohatsví JZD která byla v likvidaci za symbolické ceny a zvrat kapitalismu přinesl nehorázné zdražení což mu vydělalo miliardy alid se stali bezohlednými obvzláště fízlové v doktrýně bolševismu se snaži navodit dojem amerikanismu jak se snaži pomáhat ale nikdy se tak nestalo jsou to gauneži s nehoráznými platy a kálím vám na neustálé psaní Ježek je zmetek stejně jako Tomša jako i Smekal to jsou fakt zmetci u policije i s tím hradem Hrůzová a ten zmetek Minář .
    Chcípni myslí si uřednice na socailci neb když nemáš peníze tak to nikoho nezajímná jaké máš zdraví akdo ti je zničil těm co nikdy nepracovali jako policajsti uřednici armáda tak ti sjou egoisti ohnostroju a blbostí .
    Nejsem řidič a nejsem ani agent ani policajt nemám nato schopnosti mravní aby jsem byl tak zkažený jajko oni a jako politici co třetí volby jsou starostou nemámzrak ani na oDS žranice nemám zrak na číšníka nemám ani paty jsou popraskané a oči zničené je mně padesát čtyři let a slováci mně ukradli občanku nepiji ani nekouřím jste zhýralí a bezohlední kapitalisti nenávidím Vás.a pan Babiš to je kapitotala sama pro sebe i s jeho pancharty a jeho děvčonou z Litoměčřic kterou si ani nevzal za ženu jakou má obavu o peníze nenávidím policajty jste tyrani mě osobnosti.

    Brachtl Antonín
  • Každopádně kde se to plní je Slovensko,tam z kaštěla rujn hraběnky Sylwajové učinili klášter s péčí ,ale zrovna auž nezustalo na pokrytí střechy takže jim zatéká po zdi na které je ctěný papež Razinger zakryt za palmou jako Afryka korps ,ale chtělo by to opravit střechu z kvalitního materialu.
    Samozřejmně není nutnpo hledat výmluvy Evropská Unie nemusí slavit vánoce rozžínáním Vánočních stromů v každé vsi už koncem listopadu,kdy plošina stojí peníze a starosta s plošinářem hledí jak vostaní lid nazdobuje větve ,lety vrtulníku armády do Slavičína uplné hýření zbytečností,neb výbuch munice už byl o jedenáct kilometrů ve VRběticích,takže si město může vynechat i Ohňostroj,když tlaková vlna rozbila okna .
    Samozřejmně nikdo nemá zodpovědnost luxusní auta utápí peníze boháčů politiky i podnikání,takže lze zavést daň z luxusu pro nejbohatší a z té financovat chudé formou klášterní pomoci nežli nějaké stupídní nadace vzdělávání Compjutrůkdy idioti vytváří zkázu světa a prodražování cen všeho .
    Evropská Unie se nemusí žádat neb zanikne tak jak zaniknul svět Západu a Východu za doby Karola Wojtyly tak se rozpadne i ta blamáž Evropské Unie s množstvím ůřadů a ůředníků co si lakují nehty a natírají usta rtěnkami avolby jsou jen podvody .

    Antonín Brachtl
  • Lidi vsichni zazivame bezpravy jestli je to v zamestnani nebo ze strany polityku ale oni se nam stejnak posmyvaj ale delame si to sami meli by jsme taky proti tomu postavyt pro delniky a duchodce penize nejsou ale pro statni zamestnance a polityky najednou penize jsou!!!!!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit