Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Celníci a prostitutky písmo svaté Apoštol Matouš neberte více než je stanoveno rostě i klávesnice hapruje armáda hýčí penězi na lety vrtulníků do Slavičína ale vybch munice již byl připomíná to Santro Pea a mysl četníků nebo armády snd pyrotechnici mohli být ubytováni v Luhačovicích a Anna Geislerová jim měla servírovat jídlo a kaf a pan Vetchý mohl dělat šofera a vozit j autem do Vrbětic ,vrtulník je jen hýření ministr Babiš jjim má zastavit platy armádě neb ten bordel vytvořili na Ministerstvu s těmi sklady munice.
    V Chcholné srazilo německé luxusní auto kočičku ojediněle hezkou bílou s puntíky rezave orande hrůza ještě vidím jak ležela s otevřenými kukadli zářili ale slovenští skopčáci v Mercedesu ani nezastavili aby ji dali stramou silnice.
    Oproti tomu je kontrola pana Babiše jen stupídní bulvár neb Babiš nemá miliary ale banky co mu vytváří pompéznost snobů rukaruku myje a za Babiše rozhodují jiní neb nebere ani plat ale má z čeho žít,kdežto mně ti čeští zmetci zavřeli že jsem upozornil na dlužníky v systému není obdoby v Evropě a diference Kvitové je trapné Wimbledon s Angličany když ve Franciji si ani nevrzla i s Berdchem.
    Peníze mně dluží liddddddé anemám firmy ani eponikám jsem notrmáln občan a socialní dávky mně nedáváte v žádné formně neb netopím plynem vy debilo první musí mět pníze ale defakto nic nevracíte jen důchodcům dvojité dávky na bydlení a ještě důchody to je matematika pane Babiši CO?

    Brachtl
  • Tak se po revoluci tato hrabavá drůbež co nejkrutěji odporazí na katovských mučírnách,s bezbřehou krurostí.Navíc znárodní veškerý majetek těchto vlastizrádných rodů.
  • Kdybys měla rozum,tak bys někomu,kdo nahrabal miliardy ,nevěřila.
  • Protože Babiš zadlužuje Česko,tal mu bude třeba znárodnit veškerý majetek jeho rodu,na náhradu jím nadělaných škod.
  • vážený pane Babiši věřila jsem Vám že tam mezi těmi lotry uděláte konečně pořádek ,ale s hrůzou zjišťuji,že si chtějí přidat tak nehorázné peníze a obyčejní lidé musí obracet každou korunu aby vyšli. Moc mě to mrzí že jsem do Vás vkládala tolik nadějí že bude líp. Čekala jsem nějakou reakci od Vás ale je nějak ticho po pěšině.Je vám to snad jedno?????
  • Oldo kravín si koupil pan Babiš a nevidím žeby někdo psal kraviny panu Babišovi pan Babiš je vrchol mafije cizinců Slováků Madarů tak po něm nechtěj nějaký smys pro český a moravský národ rent jaký maj arabové z Qwataru vod narození,ale Babiš bohatne jen ne bídě jakou způsobuj eten brajgl přílivu cizinců,kterej mu vyhovuje .
    Lidi jsou vopravdu neštastní a maj voči pro pláč,asi nečteš pozorně co za prasečárny se dějí lidem a nesleduj nějakou televizi ani noviny jeto jen iluze že pan Babiš je normální a ohleduplný člověk by nemamonil miliardy a nevyráběl dusík za tři miliardy neb jeto hnup v obleku a luxusu z Pařížské a ostaní jsou spodina kterou vokrad s jeho pendintery nežnáš Slovenskou mentalitu mamonáře který byl komunista a tak vystudoval s podvody Petrimexu ropné mafie splátek dluhů CCCP za výrobky batinek a mezu motorů pneumátik .

    Brachtl
  • Marian je to fakt že se vmýsili na český trh kvalitních pekáren v každé dědině a městečku tihle zmetci z směsí co nejsou ani pekaři ale koglomerát výkrmu prasat a brojlerů přišlích z padesáti dvou státu .
    Kdežto pekárny české a moravské klasiky tradice sluvutných rodů Sedláček v městečkách jsou velmi kvalitní i když se už paní Sedláčková provdala za příbuzného režisera co znasilnil udajně dvě švýcarky najednou a ještě stihnul náročný film v hlavní roly.
    Vlčnovské koláčky o kousek dále pečou stále a zvýšili cenu ač je nokropí Havanským rumem Cuba LIbre a Hradištan tu vyžírají rozpočty obcí občerstvením v hodnotě socialního nepříjmu občana co má na něj nárok a ještě dotsnou honorář Pavlica a jeho cigáni a je vždy vyprodáno i když vstupné je tak drahé že že z ceny jedné vstupenky musím vyžít týden ,ne žeby jsem prodával vstupenky na takové blby co vysupují mezi bolševiky Činy,ale tak bídně se žije poctivím lidem co nejsou cigáni ani bílí ani vosmahlí.

    žid Brachtl
  • Pane kurt jste docela naivní,neb na kartách mizí miliardy ročně be nahrady shledání spenězi,kdežto občani nevydělavají ani tolik žeby jim nezustalo z placení kartami na živobytí neb banka si učtuje chleba i rohlíky o nihž přežívají každá a každý nenakupuje honosné nákupy a pokud vímkradou nejbohatší a nejvíce jak jinak by byli Mliardáři.
    Šedá ekonomie neexistuje jak si myslíte je to blbost a jedině kšefty se zbarněmi a municí se platili kartami na konta ve státech ka zavedli karty jako balkánské fíky nebo zelenina nebo komponenty k pivovarům v srbsku,tak se dá vobcházet i karta kšefty milionářů.
    Občané nemají takové finanční příjmy ani za umění erotických fotek na amaterech těm ženám neplatěj horentní sumy tak na tašku nákupu na víkend se skromností diety dvěstovky.
    Platím hotovostí co vyžebrám jako svatý muž a schází mně Slon s chobotem na žehnání nebo žirafa s krotitelem čísel Microsoftu placený Němci od Bodamského jezera,aby mně dělali sponzora mého chovu a mého žití ,neb jste fakt pochybní myslíte si že každý člověk dostává invalidní důchod?když má vadau zraku vod narození .
    Mně ukradli nové horské kolo na Slovesnku,ale už jej nikdo nenašel ale policajti mně chtěli dát pokutu že nemám přilbu ,ale ryhle jedoucí ata neměřili už s zvykli že se porušuje rychlost na silnicích a nákladní auta nejezdí po dálnici,ale jezdí po silnici a je vedle dálnice.
    Oroti tomu jsou krádeže peněženek je naivní záležitos malích částek,na JEKÉ BLBOSTI VYDÁVAJÍ PENÍZE VE STÁTĚ NA Vládní výlety vrtulníky a cestování misí do ciziny zlodějna ze státního rozpočtu odstupného v milionech hodnoty tunelu Blanka a Justičních Paláců jsou v miliardách a skutečné náklady mnohem menší .Takže kdo krade Více jestli ti s kartami a převodem sum imaginarních hodnot i kravin face bouku a internotových stránek a vochrana karet stojí miliardy banky .
    takže pane popruh utáhnětě s opasky radil už KLaus s podvody velké a malé kuponové privatizace banky jsou lumpové s hordami prostitutek uřednic a uředníků gaunerů s nehoráznými platy co podporují zlodějnu nejbohatších.
    Brachtl
  • Eliško určitě pan Babiš místo svých zábav o jídlo si čte poznatky napsané na stránkách osobnosti k tomu si je přece zřídil nějaký Koch potomek Else KOchové z nacistického tábora.
    Vše se snaží aby zavedl Euro a byl to absolutní krach i zkáza pro většinu obyvatel neb hladoví a chudí se mu budou lépe ovládat neb pochází z míst kde majetek ovládali GRofové a lidi chodili na robotu kde jim drábové vypláceli lískovkami ,takoví cíl mí i Babiš a jeho vedení firem,kde je bída tam bohanou milionáři a platy si vopravdu zvýšili co jiného jste očekávala že si popudí poslancekdyž si je koupil ,aby mu nesvrhli stranu stbáků Da.

    Antonín Brachtl
  • Hele Petro Válečná s penězi se dáví tak akorát Tvoje jmenovkyně Kvitová což je taky jen příjem z Agrofetu a krachu továrny na umělá hnojiva před olympiádou v Londýně se skákacím autobusem co nejezdí za devět milionů z kovošrotu za sto tisíc nákladů .
    Hele Baiš se nadáví ten si koupil stádo německých dojnic na řetězech a ještě jim je nepozlatil tak se nedáví ani dojnice ani Babiš,ale pakují se blbci z jeho firem Agrofertu Bolševického zemědělství velkochovů a obří techniky co devastují pole i lidi rychlostí ,že se propouští poklidní zaměstnaci s poklidnou technikou která patří k ochraně krajiny slunce seno erotika a ani pan faář by nevstoupil do ohradníku tak se nikdo neptal co tam dělá jak ti co si nagabali z dotací hledám svůj příjem pana ING Babiši a nemám k tomu mobil ani compjutr nějakou wifinu nečumím jak zdegenerovaný svět internetu a umělé inteligence nevážící si poctivých lidí brigádníci za dvě eura a voni se nedávěj ale užívají si martinských husiček ti šéfové Babiše a darmožrouti starostování ODS i jiných sran Slovenských který neznám jako von ING Babiš a jeho ničení lidstva,Vopravdu se ing babiš nedáví a užívá si luxusu a pozvali ho na hon milá Petro Krigerová je vomáčku šípkovou neumí jeho žena z Litoměřic dělat neb šípky votrhávat jsem ji nahati v Chocholnéj Adamovcách Kochanovcách neviděl ani jako Maškaru proti vokusu zvěře,vona s užíví nákupů aby plnila kontejnery nazámek s oblečením v každý vesnici .
    Nabral jsem si po těch informacích vodu minerálku z pramene pod cintorýnem a vyvezl ji až na Vyškovec a vypadla mně u voltáře kaple Panny Marie v srastech svých,neb nakole je zima a mlha mračen schází z nebes jak vykáceli les na holoseč od Valmountu až po TRoják na LOpenicku.
    Antonín Brachtl
  • Waneso fakt vynikající postřeh a vyplývá to ztoho že většína národa jsou blbci,kteří neuvažují ale přidavají se na stranu zbohatlíků zničeho barona Prášila jak byl votom animovanej film pana Trnky.
    Vopravdu kontejnery na voblečení jsou v každý vesnici i na Slovensku nazámek a nelze si vybrat co tam vodložej voni co nakupují z Pařížský a vodloží to nějakým nadacím cigirygy.
    Konkrétně ani volby starostů jsou náklady na nic neb když zvítězil největším počtům hlasů zastupitel tak se nestal starostou a strana s mnejmenším počtem hlasů se stala místo starostkou a zustal předchozí starosta ze skorumpovaný strany kvůli níž padla vláda a byly předčasný volby atak s edostala nějaká strana Stbáků k moci čtvrtstoletí po Sametu,to je bOrdel,že se Venca Havel musí vobracet v hrobě a jeho žena Olina té neudělali bystu ani do New Yourku ač mu děla spolehlivé zázemí v jeho trablích se svobodou slova ,ale dostával socialní dávky vod Západu Many tu jako indian i dmorodec na HRádečku.Rozhodně nechlastal jak si myslí mnozí a pivovary vovládli bolševici z různých uniků na daních spolupracovníci lidí jako Von z DA jen ten bordel s azbukou jim nevrátili do CCCP,v Nizozemí nemaj žádné výroby munice ani delaborace ani jarmark s municí s kamiony ,ale všude cyklostezky a silnice upravený bez děr až k nejzašímu domu na hranici státu Králoství královny Beatrix.
    Kdežto mně vypadla i plomba kdy jsem potmně z králoství Baiše ze Slovenska z Chocholnéj přes Kykulu a na Vyškovec samá díra jako ementál ,jen voni s luxusními jeapy si tak jezděj bezohledně vždyt vopravy jim hraděj z firem mafijí STbáků jak je založil von z Da.

    Antonín Brachtl
  • Dobrej den pane INg Babiši životopis nečtu neb jsou to jen slova a nelze vyjádřit jaké kdo měl usilí i těžkosti způsobované totalitním systéma čssr.
    To že armáda prolétává s vrtulníky a parkuje ve Slavičíně,tak vo vrtulník jsem vás nežádal a vybuchlé ruské bordel azbuky je ve Vrběticích a pět kilometrů dále nežli je Slavičín takže pro pána Krále si uvedte vašeho ministra do správných mezí když nevystoupil namaškařený za krále z pohádky ukazovat dětem vrtulník je velmi nákladná záležitost a já nemám ani jak dovést sesbírané klasy kukuřice neb nemám ani auto a byl by mně vhod i trabant,neb Sametovou revoluci jste si dělali pro nákupy v Pařížské ulici.
    Nemám peníze ani socialní dávky tak kde to žije že vy jste milionáři z ničeho a vaše žena se maškarádí nákupy za nehorázné ceny.
    Bez jídla a jen o vodě jezdím do Cholnéj dokud nebylo zima a ještě mně tam někd vzal potmně občanku u studánky,kde chodí liid pro vodu a není tam ani vosvětlení .
    Voni zaváděj teprve kanalizaci s firmou Combic a nemaj ani vestu k podarování pro cyklistu,neb jsou idioti za volanty jak se lid roztahují v autech za nehorázné ceny je i benzin díky vašim kšeftům lehkozbohalíka strana Ano jsou jen pomatenci co se přidavaj na vaši stranu že jste nějakej Slovák co přivandroval d Prahy a ten zázrak vašeho zbohatnutí je trapný jak jste zbohatnul z mylných projektů za mnoho milionů na výrobu hnojiv což těm blbím lidem vopakujete i na Slovensku neb je dost fekalijí organického původu.jak kálite nalidi jako jsem já co mně vokrad kapitalistickej systém nepoctivosti a dlužník se mi vysmívá troubením z kamionu.Slováci mi říkali že takovího co vypujčil ve vesnici od vesničany a nevrátil vby pověsili ostaní vobčane za žebro v Trenčíně na náměstí,ale Cejnara z Hloubětína ani Mudráka jsem tam neviděl pod trenčanským hradem .
    Vopravdu je to vysilující stres ještě když ten blb z hradu je tak arogantní a místo aby zavřeli Mudráka a Cejnara tak se vrhli namne ti idioti kvůli té Kvitové což způsobyl Váš bulvár a senzace jste fakt bezohlední zmetci a nemám rád mobil ani comjutry slouží to jen ke zkáze lidstva.
    Kd ví zda vůbec čtete tahle poznatky a nesjte zahloubán d svých rozmarů milionáře z ničeho a jiným by jste radil makej makej a nikdy jste nemakal neb jste žral komunistům jejich kydy tak jste i vystudoval.

    Brachtl Antonín
  • Pane Babisi, vim, že se ctenim techto radku nebudete zabývat. Stale jenom slyšíme, že se zasadite za to, aby se neplytvalo penezi ze státního. Kecy, kecy a zase jen kecy, abyste se zalibil těm zabednencum, kteří vas voli-li. Z tech vasich prrdvolebnich slibu neplnite nic. Nechcete přidat lékařům v nemocnicich, proč ale dostává prakticky lékař měsíčně penize za pacienta, ktery je u nej hlášen, ale jde k němu treba jednou za půl roku.!?!? To je vejvar za nic, pritom když si neví rady, tak ho pošle ke spevialistovi a pak si jen přečte jeho zprávu a doporučenou léčbu. Hlídate finance a proto dovolite, aby se těm flakacum v parlamentu, senátu apod., už k tak nezaslouzene vysokým platum, přidali tisíce, zatímco těm "dole", z jejichž dani jste placeni, protoze Vy žádné hodnoty nevytvarite, ale z rozpočtu ujidate nejvic,důchodcům apod. milostive smrknete pár stovek. To jsou ty Vaše kecy před volbami, jak budete potirat nespravedlivost v rozdělování financí ze státního rozpočtu, kydy mydy. Sliby se slibujou, blazni se radujou. Pred chvílí jsem poslouchala vas komentář k té divné zásilce, co jste obdržel a Vaše odpověď byla zase lez, pry že slapete lidem na paty, neni vam to blbé, takhle oblbovat lidi???
  • Nemyslela jsem..že dopustite pridavani lidem..kteří to nepotrebuji.Poprvé jsem takto napsala a už nikdy nenapisi.Chudaci obycejní lidé. Je mi z toho zle..Ale jak jsem již řekla. Nejdulezitejsi je zdravi s penezma se zadavte
    Škoda verila jsem Vam a opět nikdy nebudu.
  • Dobrý den, volila jsem Vás a doufám, že tyto řádky budete číst.
    Nechápu, jak je možné nadále zvyšovat platy poslancům, když kasa je prázdná?
  • Vážený pane, zrušte hotovost, zaveďte dobíjecí karty a každý občan, ať má svůj
    účet u banky. Všechen nákup i prodej by byl prováděn přes banky. Pošty, obecní úřady, některé obchody by mohly dobíjet karty z účtů občanů. Ztráta dobíjecí karty
    jako peněženka dá se limitovat, bez Pinu je k nepotřebě. Nemusíte zavádět
    registrační pokladny, zruší se bankomaty, zloději nebudou mít co krást, protože
    to nikdo bez banky nekoupí a když, tak to musí platit na účet, který bude dohledatelný, přestanou lupiči, zloději. A šedá ekonomika bude mít drahý chlebíček. Přemýšlejte nad tím. ČR by nebyl první země s cashless společností, ale také ne poslední.
  • Pracuji v pekárně Penam Herink, to co se tam začíná dít, to nemá budoucnost...Nám Zaměstnancům dávají téměř nulové výplaty ...Bulhaři berou víc než Češi...Také jích je tam jak máku a Čechů málo...
  • Pane Babiši,vážím si vás,který politik zaměstnává tolik lidí co Vy,když jsem přišla o práci vytunelováním našeho podniku,skončila po padesátce na pracáku,to ponížení nepřeju nikomu.Potom rány české demokracie,maminku pustili z nemocnice,nic nenašli,druhy den,ochrnula,vykradli chatu a podpálili,můj manžel spal v podkroví,uhořel,můj bráška byl přepaden,,zbit a umřel na podchlazení,ma dcera přítelí pomohla,vzala si půjčku na zaplaceni jeho alimentů,poté ji opustil a má jediná životní láska ukončila život skokem z okna.Neoslavovala jsem 17.listopad,před rokem 1989 nebyla nenávist,byli přátelé,kteří nezradily,a proto si Vás vážím,dávate lidem jistotu práce aby mohli důstojně žít.Prosím,zeptejte se za mne pana Kalouska kolik lidem dáva tu jistotu on,žiju s příjmem 6 500,-,důstojně a nestěžuji si,nikdy jsem nebrala sociální výhody i když jsem pečovala tři roky o těžce nemocného tchána.nenechala jsem ho v nemocnici,tchýně,spíš maminka taky skonala v mé náručí aniž bych něco požadovala od státu,a pak slyším,co všechno dokázali předešlé vlády,vy jste to dokázal,dát lidem,které zaměstnáváte,jistotu,být,člověkem,který nepřežívá,ale žije,dík.Vierka Schwarzová České Budějovice U Trojice 31
  • Dobry den.Vim.ze jste zavalen praci.Ale fandim Vam.Pracuji 25.let jako sestricka a můžu říci.že naše platy a prace jr strašně nedocenena.Delame hodně prace za lelare a každá z nás je rada za tu trošku. Snad se to někdy zlepsi..
    Jen vam fandim a preji zdravi nad to neni
  • Spousta lidí píše samý kraviny,ale pane Babiš nemohl byste reagovat na moji zprávu a odpovědět? Proč nenecháte v naší republice pracovat české lidi?Místo toho necháte vydělávat cizince a pracovní agentury a dovolíte tím pádem vyvážet naše peníze z naší země a my obyčejní lidi víme,že to jsou měsíčně miliony.Vlastníte nějakou takovou agenturu?Doufám,že ne.Začal jsem Vás brát jako férového chlapa,podle vašeho pořadu v limuzíně. Pomozte teda českým lidem k práci a zrušte pracovní agentury. Přestaňte se tedy dívat na plné kapsy milionářů a zkuste se podívat na prázdné kapsy obyčejných lidí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit