Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane ministře, velice moc si vás vážím, protože za tak krátkou dobu jste dokázali napravit to,co 2 vlády před vámi podělaly.. ALE!!!!!Nepamatujete na rodiny s dětmi a to je propad této vlády.A dost katastrofální. Dcera má dvouletého klučinu, a půlroční dvojčata.Příjem mají pouze mateřskou, která je 37 měsíců, ale na dvojčata by měla být 56 měsíců. Mateřskou má jen na jedno dítě, ne na dvě,takže, které přebalit a které nakrmit?! Nehledě na to, že nemají nárok na přídavky,protože nevím jak je to možné, 3 děti, 2 dospělí a příjmem čistého 15,000,- plus mateřská a nevejdou se do přídavků na děti!!!!!!!!!Hlavně že dostali přidáno policajti,kteří v noci spí za bukem a učitelé, kteří jdou v 8 do práce a ve 12 už jsou doma. JE TO NORMÁLNÍ. Nejsem sama, komu se to nelíbí! Prosím udělejte s tím něco. Alena Schveinertová, Nová 428, 35134 Skalná
  • Vážený pane ministře
    České pošty žádají více peněz na svoji činnost. Ptám se jakou když mi česká pošta přiveze 8 km papírek že u nic na poště mám balíček cca 20 dkg. Tohle prostě nejsem schopen pochopit.Na poště si vezmou papír místo balíčku sednou do auta a přivezou mi oznámení o vyzvednutí balíčku. Tak proto chtějí další peníze ???????????????
  • Dobrý den pane ministře,
    viděl jste v TV, že v této zemi hladoví děti, nemají na obědy a svačiny a je třeba zakládat sbírky....je to vůbec možné, kam nás dostala sametová revoluce a život po ní? Jsem starší ročník a podstatnou část svého života jsem prožila za socializmu..
    Nebyly každý den banány, bylo dost problémů, ale že by byly rodiny, které by neměly na živobytí, to si nepamatuji....Dnes je to rozděleno na ty hnusně bohaté a úplně chudé.... Je plno lidí, kteří mají bohatství z trestné činnosti...nějaký rok si sice sem tam odsedí, ale pak si užívají. To, co píšu není ze závisti, ale z toho, že je mi zle od žaludku z našich porevolučních vlád. A to nemluvím o těch, co si užívají v Bruselu a zřejmě nic pro nás nedělají. Jinak by to tady nemohlo vypadat jak vypadá. Ale aby museli občané neustále přispívat na to, co je úkolem státu....postarat se o své občany. neustále se vybírá na invalidy, na děti, na bezmocné, dětem na jídlo.....Copak to nikdo z vlády nevidí? Jak můžete spokojeně žít, jezdit si po dovolených a pod., když vidíte, kam jste zemi dovedli....Ještě podáváte zkreslené informace o životě za socializmu.Nikdy jsem ve straně nebyla, na komunisty nadávala, ale dnes se jim musím omluvit.
  • Pan babiš přidá policii, učitelům a nic nedělajícím v kancelářích, protože to je ze státního. Zeptejte se ho, jak přidává ve svých firmách, které mu ty jeho miliony vydělávají. Jen managment se má, jak ta prasata v žitě a Ty co na ně poctivě dělají, jen nesmyslně buzerují a mzda? Škoda mluvit (psát).
  • Co ta gramatika?
  • Každý ať si text přebere podle svého názoru.
    Předmět: : Byli to především kamarádi, smutní po padlých spolubojovnících v Žatci
    14. 7. 2014 16:55:57
    „Je to hrozná tragédie, jsme v šoku,“ řekl Právu jeden z vojáků.
    Vítejte v reálném životě! Co jste čekali? Že si zahrajete Dooma v reálu? Že to bude prča, mít živé terče? Až vás někdo zabije, tak zase vstanete a použijete další život? Svatá prostoto! Když jste chtěli být profesionálními vojáky, měly vám maminky vysvětlit,že když vám někdo ustřelí palici, je to definitivní!
    Co jste čekali ? Že tam snad otěhotní! Jsou to profesionální vojáci, profese s rizikem smrti, všichni věděli do čeho jdou a šli tam dobrovolně a také za co. Taktéž hasič, slévač, řidič kamionu znají svá rizika. Oč je statečnější voják v zemi kde nemá co dělat , něž pracující v této zemi, který vytváří hodnoty a také přispívá na fungování těchto„hrdinů“. Každého života je škoda, zvláště ,když zemře zbytečnou smrtí. Ale myslíte si , že zabití Afghánci – Talibánci nemají své rodiny a kamarády ???? Jedno je rozdílné , oni bojují za svoji zemi ve své zemi, bojují za své náboženství a přesvědčeni, sv é cti a rozhodněji upřímně ( bojují na rozdíl od okupantů z NATO zadarmo), Afghanistán a jeho lid nikdo nikdy neporazil(už Alexandr Makedonský, Angličané a Rusové si zde vylámali zuby) a věřte tak to zůstane, prohraje i USA stejně jako SSSR. Nic proti článku až na označení "terorista". Někde jsem četl "zbabělý vrah". Tento bojovník byl přesvědčen o své pravdě pro kterou zabíjel i sebe. Byl doma a zabíjel po zuby ozbrojeného cizince, kterého výzbroj byla určená k zabíjení.
    Pro mně je hrdina např. ten kdo jako hasič zemřel při záchraně lidí při požáru. To je hrdinství a ne jako profesionální voják hájit zájmy USA respektive těch co USA ovládají, to totiž nejsou zájmy obyčejných Američanů na cizím území. A kdo vlastně vyzbrojil a vycvičil Talibánce, no přece USA proti tehdejší vládě podporované Rusy, a když Talibán odmítl skákat tak jak si elita USA přála, tak je s vymyšlenou záminkou USA napadli !!!!! Dlouholetý texaský kongresman a armádní chirurg Ron Paul, bývalý kandidát na prezidenta Spojených států:
    Mě velmi unavuje militarismus, do kterého jsme tam venku zapleteni. Většina lidí planety, nás má oprávněně za agresory a zločince. Já souhlasím, jsme stále v nebezpečí, ale většina toho nebezpečí pochází z nedostatku našeho rozumu, jak vedeme naši zahraniční politiku. Nebezpečí nám hrozí, ale proto, že okupujeme tolik zemí . Jsme ve 130-ti zemích a máme tam 900vojenských základen. Tohle nás zbankrotuje-plýtváme penězi ve snaze být do všeho zapojeni, pokud si myslíme, že to můžeme dělat bez hrozby jejich odplaty,tak si lžeme. Co bychom udělali, kdyby to samé udělala jiná země, řekněme Č&iac ute;na nám? Nikdo nám nedal právo být policií světa a pohrávat si s cizími národy. A k tomu potřebují USA i vojáky z jiných poklonkujících zemí jako je ČR. Je mi líto mladých životů, a ještě horší a skoro všemi opomíjený fakt je že zemřeli zbytečně. Co v těch končinách český voják vůbec dělá? Ve vztahu místní obyvatelé a tito cizí vojáci je to to samé jako když Rusové a spol. "osvobozovali" v 1968 nás. Už je na čase ukončit mediální kvikot a povinný pláč. Včera srazil kamion člověka a ani pes po něm neštěkl! Vážím si našich vojáků, kteří padnou za obranu naší země, ale ne těch kteří padnou za zájmy elity, která vládne v USA, v údajném boji s teroristy. V mediálním kvikotu je jednička Radiožurnál, kde se snad každých 5 minut rozbrečí moderátorka v přímém přenosu a už se těší jak budou houkat sirény a zvonit zvony. Kolik že na poslední dva dny zahynulo na našich silnicích lidí? Kolik lidí zemřelo v sanitkách proto, že se nedostali včas do nemocnic?...a kdy že kvůli tomu zasedne vláda, parlament, ministři přeruší dovolenou a média spustí kvikot?
  • Pane ministře Babiši....
    Jste muž na pravém místě,v praví čas a v pravou dobu.
    Vím,na vše nemůžete stačit,ale co dělají Vaši úředníci ve státní spávě,
    je volající do nebe.Konkrétně:Úřad pro zastupování státu ve věcech majetkových,pracoviště Břeclav.Mě se zdá,že nepracují podle zákona a upravují si ho po svém.Ohrazují se,že na to mají právo a řadoví občan,proti této instituci nemá šanci.Mám dojem,že tropí kulišárny a vše není v pořádku.Když se občan ozve,vymýšlí peněžní připlácení,zdržují prodej pozemků.Nastává doba,kdy začnou komunální volby a úředníci to nemají jisté a tak chtějí urvat, co nejvíce pro sebe.Pane ministře Babiši,udělejte na úřadě v Břeclavi kontrolu.Ale,už vím dopředu,že vše dopadne v pořádku a nic jste nezistili.Musím psát anonimně jak v totalitě,aby se nemstili.Děkuji Vám pane ministře Babiši a stále zůstávám,Váš fanda.Naschledanou....
  • Naše Republiká potřebuje STO Babišu
  • Já mohu napsat jen,že Vám fandím a věřím ve Vás *3*
  • Dobrý den, pane Babiši, prosím zrušte EU. Není snad otázkou proč, ale proč ji zachovat. Já důvod nevidím. Nechte paní Jourovou, doktora Pospíšila doma. Nechte prostě schopné lidi doma - tj. v Čechách a dělejte pořádek. Dejte dotaze zemědělcům a zrušte nesmyslné činnosti (právě v těch vede EU - peníze tečou a ztrácí se, případně o ně ani nikdo nestojí, protože většina "věcí" EU financovaná nemá ani smysl). obnovte soběstačnost země v zemědělství, v kterém je základ zdraví lidu.

    Pak se snad přestane hroutit i kdekterý lékař a rozpočet MZ.
  • Plně s paní Marií souhlasím a držím palce, aby se nám pan ministr "nezkazil". Růžena
  • Pane Babiš,jsem Váš volič a držím Vám palce a prosím vydržte a nenechte se otrávit těmi škromachy,urbany kalousky a celou tou kolonií parazitů co by už dávno měli lozit kanály a nevyžírat státní peníze už tolik let.Minimální mzda pro ně a jim podobné by bylo správné ohodnocení jejich dosavadní činnosti.Dělejte prosím vše co je ve Vašich silách,aby taková sebranka už nemohla mluvit do řízení státu.K tomu Vám přeji hodně zdraví, sil, vytrvalosti a čestné spolupracovníky,kteří nelžou a nekradou.Váš fanda a volič. Petr
  • Vážený pane ministře,
    je mě stydno,když si pročítám články v tisku o tom,kdo z Vás poslanců a ministrů bere v jaké výši plat.Je mě stydno za nás, obyčejné pracující lidi,kteří musí tvrdě pracovat na šichtách,směnách a podobně.A bereme průměrný plat 14.000 - 15.000 Kč čistého.A někteří nedosahují ani na toto.Nerozumím tomu,nevím,proč musíte zasedat a schůzovat dlouho do noci,nerozumím tomu,když máte tak velké peníze,aby jste měli úlevy na všem možném,nerozumím tomu,proč z Vás má více funkcí / nelze vše plnit na 100% a podávat ve všech firmách perfektní výsledky/,nerozumím naší ekonomice a už vůbec ne hospodaření.Volíme Vás,abychom se měli podle Vašich slov lépe,ale nevolíme náhodou jen blahobyt Vás všech na vrcjních místech?Ptám se,jste snad lidé z této planety? Anebo my obyčejní jsme odněkud jinud?Vím,zákony musí být,ale proč takové rozdíly,proč cikáni nemusí nic,proč darmošlapi a nemakáči mají mít podpory,proč postiženým má obyčejný lid dělat charitu,zkrátka těch proč je mnoho.CHceme do UNIE,proč nemáme přibližné platy ,EURA jsou v celé Evropě,stále se někam chceme přibližovat,tak proč ne stejně.Pane ministře,byla bych ráda za Vaši odpověď.A pokud nebude moje psaní stát ani za přečtení,tak nedávejte tyto inzerce mezi lidi.Bylo by to jen k naštvání.
  • Vážený pane,nevím,zda máte ještě vliv ve Vašich společnostech,konkretně v Respu Tachov nebo Bor,mám ale souseda,který je blázen do kulturnění pozemků a Vaše společnost Respo zatím neví,jak ho natáhnout,on totiž již na slíbených pozemcích provádí zkultůrnění Vašich pozemků,které byly plné bolševníků,bodláčí a jiného.Přijeďte se podívat,co udělal z 2 ha bordel půdy,je z toho ang.trávník a to dělá dál za vlastní.Nemá to na kšeft,jak jsem řekl,je to blázen,ale fér chlap.Přijeďte do Tachova udělat kontrolu MÚ a přitom mne navštivte,všechno Vám ukáži.Tel.374723137 nebo 604880373.a můj soused o tomto neví,jmenuje se Milan Kret.S pozdravem Fryček Zdeněk 34701 Tachov
  • Naprostý souhlas. Bohužel myslím, že to celé nebude pouze v rukou "váženého pana Babiše". Až nelidské je, jakou máme vládu. A mimochodem... proč se vlastně nedávají takové dávky normálním bílým lidem?
  • Vážený p.Babiš.Vím,kde leží 23 miliard stačí jen je zvednout!Nemám rád komanče,ale jedno heslo měli vymakané."Kdo nepracuje ať nejí."Proč to neplatí pro většinu cikánů.Téměř polovina jak se říká jak se narodí už mají invalidní důchody-tisíce vybydlených bytů-60% jich je v kriminálech-příplatky a dalších x výhod-(zdarma MHD,jídlo ve šklách,lékař.péče, příplatky a né malé na bydlení atd).Mám jako většina důchod 10,890kč./42let poc.odděl.roků.Snad se to k Vám dostane. Díky Franta důchodce.
  • Vážený pane Babiši!
    Jako jeden z mála, normálně myslících a uvažujících, si jistě uvědomujete, že zvýšení důchodů všem důchodcům je nesmysl. Přece jsou-li v jedné domácnosti 2 důchodci, mohou si občas nejen dojít za oblíbenou kulturou, ale dokonce si za rok dokáží ušetřit na lázeňský pobyt nebo dokonce na dovolenou u moře na rozdíl od vdov a vdovců, kteří musí doslova každý výdaj pečlivě zvážit i u potravin a na nějaký koncert, divadlo a pod. nebo jen posezení s kamarády u kávy nebo u piva už musí úplně zapomenout. Doufám, že je ve vašich "silách" tuto situaci vyřešit spravedlivě.
    Děkuji, že jste si přečetl těchto pár řádků, které nejsou jenom názorem mým, ale všech důchodců.
    S pozdravem Kolář. *10*
  • Vážený PANE Babiš.Nejsem Vaše volička,přesto, Vám fandím. Vydržte
  • v 1 řadě přidej zaměstnancům co pro tebe dělají a co dělají na stát a ne státním zaměstnancům co nedělají produktivního nic hamba nic víc
  • Stará čarodějnice máš důchod a nebýt ODS tak by jsi nic neměla,neb jsi byla někda v komunistickém pracovišti v době totality kdy ničeho nebylo neb Babiš je Slovák a ti škodili Českému národu hůře jako Nagyová.
    Slušní členové ODS to dotáhli na vysokou uroven pro všechny lidi okamžitě řešili vše Topolánek vynikající MOravák,pan Lukáš hejtman zlínského kraje vynikající člověk štíhlé střídmé postavy přístupný k lidem POspíšil co učinil pořádek se skorumpovanoui advokacijí v Plzni dle Slovenské falešnosti titulů z KOšic.
    Mě ty strany ANO Top 9 nedávají ani socialni podporu jak jejich straníkům co nikdy vživotě nezažili dřinu totality a to jsem pracoval více jako nějaká stará ježibaba přebarvená na Madarku kvůli Babišovi otáčející názory.Petr Nečas vynikající člověk jakož to i Karolína Peake i Pavel Behm sportovec horolezec ,kdo by to dokázal ani já ne,vylézt na takovou horu já su nadřený i ze sušení louky ručně a pro oobec nehrabu nemám rád stát zničený cizinci Slováky,Madary kdo ví kdo zničil panu Kocábovi fondy trend privatizace Maďaři Skala zda to nebyl Babiš.
    Slušný člověk pan PITR férový člověk kdo jej zničl cizinci.

    Brachtl Antonín

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit