Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nemarním více čas čtením o zloději a podvodníkovi Babišovi skurveném Slovákovi škudci Českého národa
  • Kalousek jedinečný člověk,který sehnal peníze na klášter zničený okupací,kde řádové sestry vytváří školku dětí ,aby generace nebala tak zkažená jako Babišovi Madaři co přilézli do Prahy komunista a skrblík z rokradení národního majetku Petrimex a vyhnal ho ze Slovenska VLado Mečjár a ten má smysl pro spravedlnost i pro lidovou zbožnost slušné výchovy lidí sprostého lidu se nedíve jako Habsburgové mamonící majetky ze zlodějny jim skorumpovaných osob platy v firmách z rozkradení národního majetku
  • neb Baiš je jedním znich a dělají mu noviny
  • lakomí Maďar z Východního Slovenska,které patřilo někdy Ukrajině,jindy zase Rakousku Uhersku Maďarsku a omyl Masaryka
    Turci jsou pracovití ti v cizině těžce pracovali když se Babiš válel se sekretářkou a rozkádal národní majetek Petrimex vymáhání dluhů po sssr
  • Máš děcko s Babišem že to vypisuješ jemu kdo ví proč Tě opustil neměla jsi lehkomyslně souložit a používat celibát Babiš si nevzal ani svou sekretářku se kterou má dvě děcka a podváděl s ní manželku,takže jsi dost blbá že píšeš takém hnupovi ten na lidi sere jako Habsbursgové Rakousko Uherska
  • Doba Temna utlaku lidí s poctivou prací a mozoly těmi cizáky z UHerska a Rakouska darebáci se svými správci a dráby sužující lid daněmi a bezohledností jak mamoní peníze ti lumpové cizáci Babiš i Schwarzernberg.

    Antonín Brachtl proti Babišovcům i proti Schwarzernbergům
  • A vy zemane Turek. *1*
  • když všechno zkoupí, tak zase budete dělat u něho a na něho
  • Pan Babiš říká, jak by to vše mělo být a co je špatně ve státě.On , že si vše vybudoval (koupil zavedené firmy). Ve svých firmách má ale nepořádku dost. Zaměstnancům, kteří mu vydělávají milióny platí mizerné platy (hodně pod celostátním průměrem)a když přidá jednou za několik let, tak to nestojí za řeč. Odbory v jeho fimě jsou vlastně jeho lidi, které platí a Ti proti němu nepůjdou. Jen brečí učitelé, policie,armáda,doktoři a další státní zaměstnanci, ale ostatní by byli rádi, kdyby měli jejich mzdu. Zrušit výsluhy policii a vojákům, sebrat příspěvky nepřizpůsobivým spoluobčanům a bude hned peněz dost. Copak jiné profese by si nezasloužily výsluhy? Proč jen zvýhodňovat nějakou skupinu.
  • Dobrý den jmenuji se Marta Fránková jsem samoživitelka jsem bezradná včera jsme měli soud k vůli výživnému otec mého syna po amnestii přestal platit dohromady dluží 145 436 kč včera nám pán předseda řekl že jak nedělá tak co si s něho vezmeme syn bude mít za 3 měsíce 18 let je slušný kluk pomáhá starším a jsem na něho pyšná za 8 let se otec o syna vůbec nezajímal ani ho nekontaktoval je mi z našeho systému špatně naše zákony jsou postavené na hlavu p.předseda řekl že v dnešní době nemusí pracovat kdyby to tak bylo tak by ho zavřeli na 3 roky mělo by se stým něco dělat vím že se o tom jednalo že stát zaplatí dlužné částky na výživném a pak bude vymáhat od dlužníku určitě má víc pravomocí nechcete o tom uvažovat aby se tak stalo a nebo zpřísnit podmínky k tomuto tématu budu ráda když mi odpovíte s pozdravem Fránková
  • Babis je rus.
  • 810-297
    Fandím Vám
  • Voila
  • Pane Babiši, poslouchám Horkýže Slýže i Tublatanku, ale česká televize je vyloženě neobjektivní, přesto musím platit, proč jsou redaktoři a různí politologové, odborníci na všechno, experti, kteří berou peníze za nic a jediní mají ten správný názor... Proč je mám platit a živit takové nýmandy? Děkuji
  • Fandíme vám těch Kalousků a Sobotků už máme dost.
  • Vážený pane Babiš velice Vám fandíme já i celá naše rodina i když vím že to nemáte a nebudete mít lehké.Pevně Vám věříme a přejeme pevné nervy!!!!

    S úctou
    Zdena Tyllová
  • Vážený pane Babiši,držím Vám palce a nenechte se odradit TOP09 a ODS.Moc Vám věřím i když vím,že to nemáte lehké.Dnes jsem poslouchala události a komentáře s p.Laudátem a vařila se ve mně krev jak nad ním,tak nad reportérem. Jsem bývalá volička ODS a stydím se za to,kam náš stát dovedli. Přeji Vám hodně pevné nervy a hodně zdraví i Vaší celé rodině.

    Eva
  • Mám pocit, že nemáš rozum, jak můžeš dělat právníka?
  • Vážený pane BABIŠI:Pracuji ve firmě LEGIOS LOUNY,která taky potřebuje pomoc státu.Vyrábíme a prodáváme v miliardách CZK,ale nyní nevím proč,se tato firma potácí na hraně a hrozí krach.Jestliže jste pomohl dolu PASKOV,kde si BAKALA nahrabal miliardy CZK a nyní odmítá zachránit horníky,kteří mu tyto miliardy narubali,proč nepomůžete naší firmě která zaměstnává cca.1 600 pracovníků v regionech,které mají velikou nezaměstnanost-LOUNY,VELENICE,NYMBURK,Horní Slavkov u Sokolova???????????Děkuji za odpověď.Ivo krejčí.e-majl-ivo89@seznam.cz
  • Dobrý den. pane A.Babiš mám prosbu jelitomožný ..Mám vnuka a ten se narodil s mozkovou obrnou a nechodí jen leze pomalu po břichu .Rodiče požádali o příspěvek na zakoupení motorového vozidla který bez jakých koliv problémů které po zjištění jeho zdravotního stavu dostali ve výši 180000kč . Touto finanční pomocí zakoupili vúz za tuto cenu Seat Alhambra 1900m3 .Toto vozidlo Jsme společně přihlásili udělali evidenci a zákoné pojištění a také technickou a emise a na pojištění jsme chtěli zaplatit pomocí rodičú od muže ale toto se nestačili udělat že po neděli důchodem tech rodičú které by po neděli zaplatili ale!!! zloději byli rychlejší v tu neděli ukradli i s kočárkem za 35 tisíc a ortézky jako pomúcky sedačka pro tohoto syna Bohouška a vše bylo pryč . TATO sociální věc je žádána do 30 dnú vrátit ale kde vzít když rodina je v hmotné nouzi . Těžký osud a finanční nouze je taková že to hraničí až myšlenkama ani nechci dále myslet . otázka zní vše bylo v televizi NOVA PRIMA BARANDOV je podložené Jsou to hyjeny zlodějský!!! 6ádám tímto možnoli o finanční pomoc jsem přesvědčen že nebudete laxní k této žádosti a nějakou tu pomoc zašlete na účet č. O-2682780153/O800 Bohumil Bretschneider žijící v rodině Třískovi Kontakt 608401867 Děkuji a Klaním se a také děkuji za každou správu Děda Tříska Karel Prosetická 261/16 TEPLICE 41501 MOC A MOC D2KUJI Naschle

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit