Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pane Babiš sobě si proplácíte jízdy nenzinu a kilometrů sportovcům i stolního tenisu taktéž,ale mně cyklistovi co nemá auta azničené ráfek kola zadního a zničené pláště nikdo neproplácí obvzláště když si jedu do Chocholnéj kde jeto samá díra a musím jet přes Kykulu neb Drietomskou dolinou jezdí auty lehkozbohatlíci v nehorázné rychlosti Slováci které jste si přebral do Prahy a proplácíte jim benzin a mně jste nikdy nic nedal je mi padesát čtyři let a nadělal jsem se více jako vy Babišovci iNG co jen hýříte usměvy a nějaké anglické názvy nesnáším Slovák mně v Chocholnéj nechtěl nechat napít vody z hrnku ,když si bral vodu do mnoha lahví,obdobně lakotný jste i vy i ta vaše vychrtlá herka cigánského ksichtu co vám menegeruje zločineckou organizaci ANO.


    Antonín Brachtl
  • Výrazně by se mohla zaměstnanot zvýšit hned po revoluci.Pak hned by se zprovoznilo dostatek katovských mučíren a ty by se osadily co nejkrutějšími katy.Lumpů je v politice dost.Takže kdo by měl snahu tyto lumpy co nejkrutěji odporážet,tak ten by práci našel.Komu by katovská práce nevoněla,tak ho nechat bez podpory.Pak jasně říci lenochům,že stát není zaopatřovací ústav.Kdo nebude chtít dělat,tak ať pojde.
  • Bez zprovoznění dostatečného množství katovských mučíren a jejich osazení co nejkrutějšími katy se ve stávajícím kapitalistickém svinčíku pořádek neudělá.Než se zde udělá pořádek tak to se chudáci kati pořádně zapotí.To aby makali v trojsměnném provozu a ještě dělali přesčasy.Čekání na jednoho osvíceného vládce obklopeného lumpy,kteří za dvacet čtyři roků nalezli do politiky slibovaný kapitalistický ráj nepřinese.Pouze lumpové ještě více Česko vydrancují a pak zašmelí cizákům Česko k rozparcelování mezi Židy a Němce.Chce to aby se mladá generace sjednotila a vyrazila do ulic dřív než naši všřitelé budou odsunovat Čechy v dobytčích vagonech do Izraele,k odporažení Arabům.
  • Avyboje cestu z jejch hýření na své blahobyt luxusních aut a bydlení a vše si může dovolit nehledí nacenu jako já co si nekupuji ani oblečení.Oni chtějí Euro aby ožebračili většinu českého národa,chce to revoluci a občanskou válku Havel byl moc mírný že nezlikvidoval chamtivce co si rozdělli národní majetek Barum Continentál i další obří firmy co dováželi ropu pakáž podvodníků s ropnými produkty a předraženou naftou si přišla nasvé skoupili si budovy na jiné podnikání Pivo Supermarkety co chudí lidé navštěvují nejvíce a uředníci policajti ty vykrmují stravenkami
  • Peter K Okos Tajní a jejich vychytralosti se rozmnožili a vytratila se poctivá skromnost nehorázné finanční příjem luxus aut a luxus bydlení to umí všichni okrádat vychytralostí a balamutit pláště Schwalbe vyráběné v číně stojí mnohem více nežli český odpad bez inovací proti propichnutí,když to umí Schwalbe žeto neumí kontinentál a jejich názvy Max jsou přímo stupídní jak si jezdí ve Ferari majitelé firmy Continental z podvodů privatizace s Němkou majitelkou jeta pakáž co to začala nelze tak vinit Babiše ten se jen přdal k zvyklostem boháčů chamtivých jako z kontinentálu co neumí vyrobit ani kvalitní pláště nakolo v levné ceně jako předražený Schwalbe.
    Remerx pan Remeš je příkladem slušného výrobce ráfků který ví že lidé nemají tolik peněz ale chtějí kvalitu a nebohatne závratně jako oni lumpové Němky a Slováka z Continentálu Barum Otrokovice.
    Pochybuji že pan Babiš vůbec čte Osobnosti

    Antonín Brachtl
  • Napsat komentář k propouštění v aerolinkách je normální jev kapitalismu,mně nedávají už rok ani sociální dávky,neb na vyplnění dotazníku nemám filipínskou služku profesorku jako JUDr Jourová překladatelka EU a JUDR.
    K pomníku na Vyškovci osádky co tam zařvala nad Bílími Karpaty Lowely Lady nedali Němci ještě nikdy ani věnec ani ti Slováci Slovenského štátu kde Němci parkovali svá letadla stíhaček v Pieštanech a Trenčíně.
    Tak kde to žijem že jedni mají příliš aut i platu i luxus bydlení a ostaní mají skromné živoření.
    Ve skladech ve Vrběticích skladují uranový odpad z raket a firmy mazaných osob ve vojenských skladech nemají bezpečnost jako v době Lidové armády čssr,takže výbuch zavinili oni majitelé co si pronajali od Wims Slavičín bohatí z odpadu armády co ohrožují obyvatelstvo atomovým výbuchem více jako za dob železné opony.
    Ojel jsem si pláště kola Schwalbe Marathon do Chocholnéj aby jsem to sdělil Babišovi ,ale jeho manželka v BMV Moni si mne ani nevšimla když se řítila uzkou silnicí pro cyklisty a místní horaly které taky propustil z Agrokombinátu a mají uhor pole a několik krav jsou natom lépe nežli já s kozama a ohrožením výbuchu z Vrbětic vojenských skladů nějakých lumpů firmy s Kalouskem a Mrazem .
    Antonín Brachtl Hrádek Morava
  • Pokud Babišovi fandíš tak patříš mezi miliony blbů,kteří na něho budou stejně horlivě později nadávat.Aby se národ dostal z bídy tak to chce všem,kteří od údajné revoluce majetek nahrabali ,tak jim ho znárodnit.Ane pro ně jásat.
  • U Babiše pořád chybí vysvětlení národu,jak poctivým způsobem k miliardám přišel.Takže je to jenom figurka,která využila exesů budovaného kapitalistického svinčíku.Kdyby nebyl v Česku budován kapitalistický svinčík tak nebyl Babiš miliardářem.Na vyvedení Česka z cesty do státního bankrotu nemá.Pouze pro sebe může ještě nahrabat dost.Pak zdrhnout než mu to noví mocní znárodní.
  • Text Vašeho příspěvkuPane Babiš včera bylo pěkně tak jsem si vyjel na polní cvičení na vlastním kole kukuřici mají lepší v Melčicích sbíral jsem si klásy z pokoseného lánu holiny a pak jsem loupal kukuřičku zrnka a čekal že přijedete jachtů po kanálu Váhu,házel jsem rybám zbytky počasí bylo nádherné.Nepřiplul jste mosty zemědělců jsou z doby kvality Čssr a nejsou zvedací,nikdo by si nepomyslel že bude tolik chudobných lidí a hrstka boháčů.Nejlepší kontejner s obnošeným oblečením sportovním i společenským bude asi v Chocholnéj,stav kráv je prý 240 kusů ale myslím si žeby jste měl dát do družstva agrokombinátu i tu vaši zhýčkanou krávu ze zlatými šperky za milion hodnoty.
    Zatměl jsem a na Kykuli Rakušani vesele hodovali jak jsem viděl v oknech,když jsem si naléval vodu minerálku z láhve do hrnku k pití,cesta je tak dobitá na MOravu,že jsem pichnul kolo a šel dom od tama pěšky,asfalt místo k hranici dali jakemsi k chatě na dvůr a jamy zalátané samí výmol až k pomníku na Vyškovci,nevíte cojeto zadřinu pane Babiš ani ten váš ministr Stropnický se zátěží asi čtyřicet KG nakole nejel přes takové kopce 44 KM ve věku padesát čtyřicet let ato pobíráte velké platy a mně nedáváte ani socialní dávky neb nechlastám ani nekouřím kolo patnáct KG 1,5 litr vody kojencká Rajec obal ,1,5 litr voda v obalu Red Grep,tři cuchety vyptáné z pole od paní Šagajové,oblečení 1kg,turkynˇa .
    Takže tak špatné české výrobek z Náchoda jako je plášt kola Gripen je spíše výroba Krypel.
    Mám špatný zrak a nevíte cojeto žít poctivě snahou a vytrvalostí bez podvodů privatizace a děti komunistů jsou většinou pracovně v zahraničí,tak Bože kde JSI ,nebyl ani na Vyškovci je tam zpívající Madona k strastím spějem s dvanácti hvězdami kol hlavy což je EU a boháči co chtějí Euro.

    S pozdravem
    Antonín z Hrádku
  • všechno nejlepší k narozeninám *14*
  • Milá Danielo socialní dávky se už zvedli proplácí se cestovné i náhrady jinou formou a auta už nemají docela obyčejná,ale plně elektronická s díly z číny,pokud se nedá embargo Eu na dovoz z číny tak nás žlutáci zničí jako kobylky.Daně které dává z miliard jsou miliony jenže státní rozpočet vnímá i rodinu každého poslance a ministra a jejich blízké přátele,takže každé maloměsto má luxusní auto pro starostu i zbytečně luxusní obleky jako loutkové divadlo.PLatí se i socialní dávky bohaté stravy hudebníkům Hradištanu a ti něco sežerou na maloměstech že tak socialní dávky lidí potřebných prežerou a prozpívají ,ktomu ještě fotbalisti co vyžerou klobásky pivo a ještě mají plat i za čtvrtou ligu socialní příspěvek a oblečení sportovní zdarma a ktomu hřiště nafotbal za dvacet milionů pro fotbal tak s takovou politikou se setkáváme a jen sen jak to dělají arabové že vyplácí všem občanům socialní dávky ve státech kde je jen písek a nic a vše musí dovážet ,za pouhou ropu jeden druh nerostného bohatsví jejich státu.Ropa je i u Hodonína a nic nevyplácí MOravanům jen je opíjí jejich patoky předraženého vína které produkují bez daní.a politici se jezdí ožírat ochutnávkami aby zlidověli ale chlast není podstata žití ovocné piva s grepfrujtem by měli vyrábět malé pivovary doskla nikoliv do plastů,Skloobal Nemšová má lahví na dva kilometry do výše paneláků maloměsta Zamarovce u Trenčína odkud pekná Katarýna blondýna s modrýma očima co s dítětem čurala u kola auta škoda asi taky nemá velké socialní dávky a nepoužívá je jako lidi Markuse Aureliue Romani na chlast a cigarety lupeže kořistí
  • Text Vašeho příspěvkuprasklí ráfek kola duše plášt Scgwelbe vnoci pod Lopeníkem a nebyla tam ani prostitutka z Agrofertu nebo paní Babišová coby mně zasponzorovala není to levná záležitost tisíc sto korun a neměl stejný druh pláště kvality SChwelbe,jen Made in PRC Gripper polské kvality z Náchoda.
    Jel jsem včera vyzkoušet opravené kolo a ozval se výbuch auto Kwitové to nebylo jak mně šikanovali soudruzu z Hradu Minářovi bolševici ,vybuchl jim muniční sklad ve Vrběticích v den Svatého Havla Bože přeci jen existuješ jak měli napsáno slovenští vojáci Gott mit Uns v době Judr Tissa.
    Jen kukuričku máte moc genovou velkou a Melčice mají normální,ale slépky kohůti žerů aj posbírané z klásku sebrané napoli jeto trpělivost Božská i námaha vest nakole nemám auto ani socialní příjem jako vaši politici Sobotka s výplatou náhrad za cestovné na benzín ,když jedu nakole a nikdo mně nedává ani sociální dávky ani nesplácí dluh ti co si vypůjčili odemně peníze to je Borde i Krize jak napsáno na železničním mostě přes Váh v Trenčíně,kdy si koupíte Hrad v Trenčíně Babišovi,když máte státní rozpočet z vašich daní jen pro sebe A VEŠE SLUHY A NA TENISOVÉ TURNAJE AGROFERTU.
    v NEW yOURKU V NEMŠOVÉJ JSEM BYL PRO LÁHEV SKLENĚNOPU NA VODU ZE STUDÁNKY PĚKNÝ dANCING I pIZERIJE ALE POUZE JEDEN ČLOVĚK HLEDĚL DO KÁVY PŘED OBŘÍ OBRAZOVKOU S TENISEM HRÁLA JAKÁSI sTREJCOVÁ PŘI SOVĚTLENÍ S lARSENOVOU .
    dOM JSEM JEL UŽ POTMNĚ A ZACO TEN TENIS TAK PLATÍ TO NECHÁPU
  • vsechnoooo nejlepsii ti prejemm :)
  • Dobrý den pane Babiš, chtěla bych vědět kdy budeme mít všichni v této zemi práci a nebo jestli se zvednou sociální dávky.
    Děkuji za odpověď Daniela Foffová
    e-mail: daniela.foffova@seznam.cz
  • Pane Babiš byl jsem sbírat klásky kukuřice na vašem poli a dráb který jel v jeapu se psem na vodítku namě neposlal ani psa ,odměnou mně je pramenitá voda s minerální chutí a se zátěží dvacet Kg jsem jel místy kudy se jezdí cyklistické závody ke staré škole a pak dále až navrchol přes luky s vypásáním až na místa Lowely Lady a May Baby a pak nahoru a přes tři kopce až dom.Nedáváte mně ani socialní minimum od lonského září a deset uřednic s jedenáctým uředníkem je na radnici k výplatě socialních dávek s dotazníkem a pěti stránkách kterém rozumí jen oni.
    Je tak těžké aby jste se domluvili jako Homo Sapiens a s bohatým Schwarzernbergem a židovský zámek s postiženými dětmi by jste si nechali a by jste tam jezdili k postiženým dětemm na pobyty a stali se normálními lidmi ,toby jste nechali rychle odstranit staré okna s mřížemi a dali tam okna z eurohranolů dřeva aby vám voda netekla do místností při bouři a naučili by jste se i sami si uvařit a sami se obsloužit jídlem a luxusní auta by jste opustili,když jeto tak marnotratné a nešetrné,žeby se zámek mohl vyměnit okna i dát ozdobné italské kování naokna i na zastrešený budoar francouzského stylu.

    Appel BUrgelein an der Wllara Passes X
  • Pane ministře Babiši,nebyl jste můj oblíbenec,ale teď jsem o Vás změnil názor.Konečné nékoho napadlo se ohlédnout po okolních státech kde jsou ovéřené a dobře zaběhlé zákony a nevymýšlet zbytečně nové,které jsou nedokonalé a nefukční hned co začnou platit.(podívat se do Rakouska na funkční poštu). S pozdravem a víc takových nápadů.Vik
  • Babiš jako velký zvíře na PZO a samozřejmě komunista jako prase měl největší informace o investicích a náležitě toho využil po roce 1989 při privatizaci, dnes je 2 nejbohatší člověk u nás.Na ministerstvu má kolem sebe 17 estébáků a sám čeká na odvolání ve věci spolupráce s STB.Včera jsem se dočetl, že u něho pracuje 18 estébák.A toho člověka si mám vážit?Když ho vidím, je mně špatně.Pro tohle jsem nepodepsal Chartu 77. Je mně 72 let a stydím se za něho
  • Vazeny pane ministr,patrim mezi miliony co vam fandi.Take rad jsem cetl Vas tydenik 5plus2,kde byvaly zajimave hospodarsko-politicke clanky.Bohuzel uz ne.Proc?Vim,ze tento tydenik sponzorujete Vy a proto Vam pisi.Byl jsem sokovan,kdyz jsem v cisle 32 Vaseho tydeniku 5plus2 Hradecko,cetl predvolebni agitaci ODS ve meste Novy Bydzov.Starosta/ODS/zde neni obliben,ale uz nekolikrat se zahadnym zpusobem dostal do kresla.Jeho nesmyslne investice -neni zde prace,byty ale on postavil zimni stadion,fotbalove hriste s umelym povrchem-vyhani lidi z mesta.Co Vas vede,dat ODS misto ve Vasem tydeniku?
    Peter Konecny Dipl.-Ing.Novy Bydzov
  • Pane ministře, vím, že se vše nedá vyřešit ihned, ale chci poukázat na šikanu velkých developerských či stavebních firem vůči svým subdodavatelům. Jde o to, že developerské firmy nemají zajištěné financování staveb a spoléhají na jejich finanční krytí tím, že si je objednají u stavebních firem a ty u subdodavatelů ,kterým se platí až po prodeji stavby uživatelům nebo bytů lidem. Vše se řeší splatnostmi faktur 60; 90; a více dní a po uplynutí splatnosti dalším prodlužováním úhrad faktur. To je absolutně likvidační pro malé a střední fi s.r.o.. a řemeslníky.Vše by alespoň částečně vyřešila důsledná kontrola zajištění financování staveb i v průběhu stavby a nařízení pevné splatnosti faktur včetně kontroly úhrad. Děkuji Vám, že se zamyslíte nad tímto problémem. Váš volič Petr K.
  • Dobrý den,
    kdy přidáte zaměstnancům svým, kteří berou 15000 max. například ne Dezi - hlavně nepočítejte průměrný plat, zase se bude jednat do 2 procent -BOMBA- OPRAVDU A STÁTNÍM ZAMĚSTNANCŮM O 3.05 PROCENTA a další rok zase zvyšování - a my co Vám vyděláváme tak h----o-minimálně tak o 10 procent a to je málo. Je to prostě jen výsměch.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit