Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen doufej,že tvoje dcera bude mít po tobě jen zkřivenou držku a ne i celou páteř!
  • A už vůbec nechápu(jak to nazvat,snad člověk?),jak někdo může stát frontu na polívku od věčně přetvářejícího se manipulátora!Blbá ovce bečí a bude bečet i zadarmo,natož za polívku!Zmanipulovatelnost na tupém stádu stádu je tak nesmírně jednoduchá,že se divím,že těch sviní není víc,než slušných a poctivých lidí!Pochopím bezdomovce,který za teplý žvanec udělá cokoliv,to je pud přežití.Pochopím důchodce,který byl celý život slušný a poctivý a nakonec dostal pár korun důchod,které má na bydlení,ošacení,léky a jiné potřeby,ale aby tam stál každej moula a klepal se na to,jak někoho doběhne tím,že sní,co už stejně dostal zadarmo,to nepochopím.Člověk musí mít nějakou hrdost a ne být prodejný za tři padesát...Jak mu to někdo může všechno věřit,je pro mě pouhou záhadou...
  • Stejně budeš navždy čobolská naplavenina,která rozmrdala tak nádhernou zemi,jako je Česká republika svými jedy z Agrofetu!Na venek čerstvý,uvnitř zkažený xindl prospěcháře!Už aby si chcípnul i s tou tvojí čubkou!Jediné,co ti ze srdce přeji,aby si se začal posrávat co nejdřívě a aby tě ta tvoje coura začla lízat i z druhé strany!
  • Babíš,všeho dobrého nás zbavíš!Chápu,je krize,výplaty(almužny)minimální a tak se taková slaďoučká,pěkně vyhnojená koblížka hodí,nebo přímo bodne!Každému(ho)bodne,někoho štěstím,někoho v žaludku,ale to je jedno...Proti gustu... *1*
  • Dobrý den osobně a důvěrně na mail: lidus.vinsova@centrum.cz
  • Ty jeho exkrementy bych sežral jen kdybych byl hlady a pod mostem!Ty bych vyhodil,ikdyby mi jich dal plnou krabici zadarmo,ale věřím že se najde pašík,který si libuje a šmakuje!Já už nechápu nic!
  • Nejdřív koblihy,teď pivo ve výsledku levnější o kačku,což je k dnešním cenám nic,tak co bude příští volby?To už prý bude jedno,protože tu bude jeden podnik-Agrofert!Zmrdd vychcanej!Ale daleko horší sebranka je ta,která je slepá a za koblihu ho volí,ale i ti,na které se s koblihou nedostalo a přesto ho volila!
  • Hazard je každého věc!
  • Ty jsi musel sežrat plnej kýbl koblih!
  • Pane Babiš, já Vás obdivuji, po zhlédnutí Máte slovo je mi ze všeho špatně. Musíte to dotáhnout do konce. Držím palce. *3*
  • U Babiše nejde o blaho národa.
  • Nemáš krást ty blbe! EET je proti zlodějům!!!
  • Vádí nám, že p. Babiš je v soustavném střetu zájmů.
  • Dobrý den,jsem podnikatel,mám profil LinkedIn.cz atd.,takže nesu Svoji kůži každý den na trh a teď k problému:chodil jsem do Sněmovny i Senátu osobně a řešíme všichni v ČR zbytečný problém-lidé na západ od Nás dobrovolně ze Svého výdělku a daní platí poměrnou část Evropské Unii na pomoc jiným státům,dělal to jejich táta i děda na západ od Nás...DOBROVOLNĚ!Tudíž snahy o vystoupení z EU kteréhokoli státu EU je špatně,protože poníží zcela zásadně lidskou práci a hlavně čas lidského života strávený v práci pro dobro druhých a ekonomiky,která ho oklopuje.Něco takového nemá být vůbec možné,je to plýtvání života v práci a lidského kapitálu v ni od roku 1945.Krádeže dotací EU je také úplná katastrofa,pracuji hodně hodin denně jako podnikatel a tvrdě.Děkuji,Josef Bitala.11.1.2016.
  • Panu Babisovi velmi fandim a doufam ze udela v tomto state poradek. Ja jsem hornik a verim ze i ty nase duchody vyresi jeto smutne ale hodne kamaradu uz umrelo aniz byse dozili 57 let . Neni to vymluva ale skutecnosti ktere my na sachtach vidime na nastenkach vratnic kdyz jdeme do prace a pak si reknem kdo bude dalsi na rade. Cose tyce penez na nase duchody tak ma pan Babis pravdu at plati take podil majitel OKD. Lide vtomto state byse divili jak Bakala roskradal firmu okd jk se sidi v tezbe uhli. Pracuji na dole LAZY tam se vytezi treba 9000t uhli za24hodin a pise se jenom6500t uhli kde je ten zbytek. Hornik bere 23000 tisic mesicne cisteho ale ne kazdy.tak nevim kam tisk chodi naty bludy ze berem 45000 kc. Podivejte se na skladku u sachty to uhli je uz prodane tak proc nam lzou nestihaji to plnit do vagonu tak jde na skladku am reknou zese neplni a uhli nemuzou prodat jeto lez.Pokud by do OKD prisla hospodarska kreminalka tak by vyslo vse na jevo jak to rozkradli. A dalsi pripominka uhli je nas vsech lidi v tomto state je statni bohatsvi tak abychom jednou nelitovali ze jsme tak bezohledne uzavirali doly. Co se tyce dolu LAZY tak uhli jetu jeste na spoustu let jenom by museli panove uhlobaroni investpvat do prohlubovani jam.aby se dostali k loziskum nize ulozenym. A provas obcany tohoto statu az nebude nase uhli tak budem kupovat z jinych statu ale za vysoke ceny a to oni chcou ti co nas vlasni jako OKD tak jsou vsichni cizincy. Pane Babisi mate nas ve svych rukou tak udelejte poradek a hodne chlapu na sachtach vam fandi a doufaji ze nam pomuzete ZDAR BUH
  • Dobrý den pane místopředsedo vlády,
    dnes 10.1.2016, jsem poslouchal na ČT1 Vaši debatu s předsedou ODS p.Fialou. Opakovaně mne překvapuje proč v diskusích s členy opozice, jmenovitě ODS a TOP09, nezmíníte faktický důvod proč se tyto strany tak zarputile brání EET a před celým národem se zesměšňují. Oni samozřejmě vědí, že jejich argumenty proti EET jsou neudržitelné a hloupé. Nejde jim o fakta. Jde jim o voliče. Je jim jasné, že jediná skupina voličů, která je může volit jsou podnikatelé a osoby samostatně výdělečně činné a to tehdy, pokud budou hájit jejich dosavadní možnosti krácení daní. Kdo by tyto strany volil z ideových důvodů? Která skupina voličů? Navrhuji odhalit a upozorňovat na jejich licoměrnost. Děkuji Vám za vytrvalou snahu ozdravit státní finance. Josef Burián
  • Otec vyloučřen z KSS,matka pracovala v ústavu marxismu-leninismu.To je průšvih jako dějiny Lenina,který podpporován císařem Německa Vilémem měl peněz jako sraček a svrhl nenáviděnou carskou rodinu.Asi má po matce tu zuřivost komun istickou a proti živnostníkům.Řempo byl nástroj na likvidaci drobných řemesníků.
  • no vida-tento stát jako vystřiženej.komunisti byli břídilové že babiši
  • diletant ? v?l je to a nešetři mne jak říkal soudruh švejk
  • a co se tak naučit česky STANDO?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit