Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kveta55

    do bri den pane babiš ja se na vas obracim pan exekutor mi zablokoval učet kvuli vojenske pojištovne a ja mam přitom všeob ecnou pojištovnu a k dyž mu volam tak stale se oziva že hovoři ja jsem na voziku a nemaA  KDIŽ JSME TAM BYLY V DEJVICICH TAK SE ZAPŘEL BYLO NAS TAM VICE m ani na leky jak si to muže dovolitjeho jmeno jepodkonickya čislo jeho telefonu je 255702060 A KDYŽ JSME TAM BYLY V DEJVICICH TAK SE ZAPŘEL BYLO NAS TAM VICE DEKUJI ZA VAŠI ODPOVED ME JMENO JE KVETA VYSKOČILOVA  HAJŠLOVA VELICE SI VAS VAŽIM


  • P.Babiši mate hodně tak schopných lidi na křesla ministrů jako je p.Ťok.
    Buch a všichni svati chraň tuto republiku!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Je dobře se podívat i do vlastní řad.
  • jeee jeho sem potkal na namku brandysa
    • Tak si mu ho mohl pěkně pohonit vole!
  • Už bylo dost Kalousků, Sobotků a jim podobných, kteří tady nechali rozkrást republiku!!! Volby jim to spočítají. Jsem zvědavý kam pak Kraďousek zase přeleze. Jen mi vadí, jak nejvíce v tomto státě brečí Ti co mají největší platy (doktoři, učitelé, policie a hlavně státní uředníci). Pane Babiši víte vůbec kolik platíte zaměstnancům ve svých firmách? Asi ne. Chtělo by to taky dát něco ze svého (však Vám na to vydělají). Jsou to směšné platy. Přesto Vám dám hlas, aby ho nedostaly Ti co nám už dokázali co už ,,dokázali´´.
    • Doučte se češtinu,vystudujte střední,vysokou a běžte léčit,nebo učit....Každý má tuto možnost.Jó závist,to je s......
      • To není závist, to je holý fakt.
  • 225 cm neměří asi 165-170 cm.

  • dokázal by jste mi pomoc p.Babiš - do obchodu?
  • Babis je rus.
    • A vy zemane Turek. *1*
      • lakomí Maďar z Východního Slovenska,které patřilo někdy Ukrajině,jindy zase Rakousku Uhersku Maďarsku a omyl Masaryka
        Turci jsou pracovití ti v cizině těžce pracovali když se Babiš válel se sekretářkou a rozkádal národní majetek Petrimex vymáhání dluhů po sssr
  • E-mail

    Dobrý den, je možné získat na pana Babiše e-mailovou adresu? Děkuji, Roman
    • Re: E-mail

      Jeho email nemám,ale něco by o něm mohla vědět slečna Sayan Kerim.Zkus si to najít.
  • Pan Babiš říká, jak by to vše mělo být a co je špatně ve státě.On , že si vše vybudoval (koupil zavedené firmy). Ve svých firmách má ale nepořádku dost. Zaměstnancům, kteří mu vydělávají milióny platí mizerné platy (hodně pod celostátním průměrem)a když přidá jednou za několik let, tak to nestojí za řeč. Odbory v jeho fimě jsou vlastně jeho lidi, které platí a Ti proti němu nepůjdou. Jen brečí učitelé, policie,armáda,doktoři a další státní zaměstnanci, ale ostatní by byli rádi, kdyby měli jejich mzdu. Zrušit výsluhy policii a vojákům, sebrat příspěvky nepřizpůsobivým spoluobčanům a bude hned peněz dost. Copak jiné profese by si nezasloužily výsluhy? Proč jen zvýhodňovat nějakou skupinu.
  • taky by mě zajímalo, odkud všichni mají tyhle informace, o jeho nekalých praktikách. začala jsem o jeho volbě také uvažovat, ale s tím, že si nejdřív zjistím něco málo..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit