Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pan Babis obdrzel gratulace, ze levici prekazil vladnuti a vy co jste mu verili, ze to bude lepsi, tak to od nej necekejte. Je pravicoveho smysleni, tak pro nas obycejne lidi bude hur nez jak kazal p
    Babis bude lip.
    • Chtěla bych si půjit od pana Babiše peníze na rozumný úrok. Zdá se, že je to rozumný chlap. Měla bych představu, že bych mu dvacet let nic nesplácela, a pak bych nechala udělat všelidové hlasování o tom, jestli on nemá už dost a licitovala bych o snížení plateb a nemravného úroku. A vzhledem k svému věku bych se toho splácení nemusela dožít. Byla bych ráda, kdyby se mi ozval. Ale nemám kontakt. Je hodně utajenej. Tajnej jeden.
    • závist, závist, co pro tebe udělal Vojta Filip????
  • 25 miliard

    nevim co je pravda, ale slysel jsem ze ma majetek v hodnote az 60 miliard, nikoliv 25...
    • no a??
  • Podle mě Babiše nesnášejí lidi a hlavně i ti politici i kvůli tomu,že mu závidějí tu jeho hezkou manželku.
    • Ha,ha,ha.
  • Dobrý den pane Babiš,vím,že nejsem ani první,ani poslední kdo má na Vás takovou prosbu,ale přesto to zkusím.Přítelkyně byla na mateřské a jakožto kadeřnice přemýšlela,co bude až jí mateřská skončí.Přesvědčila mě,že bude nejlepší,když si postavíme na pozemku vlastní malé kadeřnictví.Vzali jsme si půjčku a těšili se,jak to hezky půjde.Byli jsme ale pořádně naivní,protože jsme chtěli vše udělat řádně a podle zákona,ale úřady nám jenom házely klacky pod nohy...samé obstrukce atd.Dnes už bych to udělal jinak,ale bohužel je situace taková,že se začaly dluhy nabalovat a na zahradě je rozestavěné kadeřnictví.Chtěl jsem Vás proto požádat o půjčku ve výši 700 000 kč na zaplacení dluhů.Mám hodně menších půjček a dohromady platím měsíčně částku,kterou už nezvládám splácet.Potřeboval bych půjčit na delší dobu,aby se mi splátka snížila.Nechci po Vás žádný dar,sepsala by se smlouva Vaším právníkem,byly by tam sankce za případné prodlení a měl by jste na konci zisk....takže žádná charita.Napsal jsem Vám,protože už nevím jak z toho ven.Za lichvářem nepůjdu a banky mi nepůjčí.Kdyby jste mi chtěl pomoci tak mě prosím kontaktujte na můj mail bob79@seznam.cz a domluvíme se co a jak.S přáním pěkného dne Martin Š.
  • Pane Babiš co tak snižit zemedelcum daně z přijmu nikomu neradim v dnešní dobje jít delat rukama je to ponižení a pořad chudoba uvažuji že pujdu na podporu k tomu dostanu podporu na bidlení a hura mam zname kteři takhle žijou celej život a pohoda
    • Jardo čeština má nějaké vyjmenované slova kde se píše tvrdé Y ,neb chtěli komplikovanější psaní a opačně nežli byla mateřština Německá Rakouská šířená od odby zavedení povinné docházky do škol za císařovny erotických bálů a oper Marie Tereizie O O ˇo Ó ˇO jak zpívají subrety oper z dané doby ,kdy čeští skladatelé nedokázali vymyslet zhola nic nežli komplikované slova české mluvnice a opačných pravidel natruc Rakousku ,neb to byla jediná možnost ,aby se cisař pán syn Marie Terezie naučil alespoň pozdravit a poděkovat Alkote jak my v Japonštině ,ale každopádně japonské zahrady jsem si z chovu kozí a oveček v malém počtu nepořídil neb dotace mně nedávají a bydlení se píše stvrdým y ,neb jeto tvrdá práce .Každopádně jsi cvok neb Babš si přece nezruší dotace to by mu svrhlo stranu Ano s těmi KOmárky Agrofertu chemie proti kterým se používají louče vonné tyčinky .

      Anto Nín
  • Vážený pane Babiš,
    pomalu čtu diskuze a nestačím se divit, jak si lidé dokáží říci o podporu a to finanční. Je vidět, že jsme opravdu pořád stejní a jak český človíček zjistí, že je někdo finančně silný, hned se ho snaží jakýmkoliv argumentem připravit o finance např. výše uvedeno investování do různých projetu atd. Opravdu jste asi pod velkým nátlakem jak ze strany politické tak i ze strany různých podnikatelů a lidí, kteří žádají o finanční pomoc. Vaši iniciativu vidím naprosto z jiné strany a určitě Vám vše co jste dokázal nespadlo jen tak do klína. Fascinují mě všichni kritikové, kteří jen vidí majetek a moc. To, že Vás to stojí úsilí, volný čas a hlavně mozek musí pracovat nejméně na 150%, aby vše fungovalo tak jak má. Ano skupujete podniky, ale lidé mají práci. Hlavně lidé co chtějí pracovat. Ne ty kteří co byli zvyklí se zašívat někam do skladů, aby pracovní dobu jen tak přežili. Bohužel v současné době to tak je a mnozí to prostě nedokáží vstřebat, že kdysi uměle vytvořená pracovní místa jsou už dávnou minulostí a pokud je někdo zaměstná je to většinou v současné době soukromý sektor, kde se vyžaduje pracovní nasazení, kázeň a řád. Moc Vám fandím a jsem ráda, že se konečně našel někdo, kdo vzdoruje korupcím a všem těm laikům ve vysokých funkcích, kteří v tomto státě provádějí akorát zločiny. Banda lidí, kteří nemají kvalifikaci na své postavení v politické sféře. Je to opravdu tragédie, kam se to vše dostalo a co vše se rozprodalo, rozkradlo a záměrně zlikvidovalo. Jsem optimista a věřím, že bude lépe, ale to za podmínek, že to vše bude řídit člověk, ktarý ví co chce,hlavě ví o čem mluví a nemá potřebu tunelovat stát.
    Držím palce pane Babiš.
    • Jsem na těchto stránkách poprvé a tento příspěvek mě zaujal. Souhlasím plně s jeho zněním. Sama se snažím podnikat, vybudovat spolehlivý, výkonný a tvůrčí tým, protože spoléhat se na to, že se o mne někdo jen tak postará, je naprosto naivní a nezodpovědný počin. Vždy mě vykolejí fakt, jaké neuvěřitelné procento lidí stále považuje za své právo nárokovat si peníze těch, co je mají, jen proto, že je mají, aniž by se jakýmkoliv způsobem o ně zasloužili. Pane Babiši, nesmírně si vážím toho, co jste v životě dokázal, takoví lidé, jako Vy by měli řídit stát, protože o vedení opravdu něco vědí a mají svůj leadership na nejvyšší úrovni. Fandím Vám, pane Babiši.
      • Vážená paní,
        p.Babiš svými aktivitami zlikvidoval již spoustu takových, kteří se snažili postarat sami o sebe, tak si dejte pozor, ať nerozšíříte jejich řady. *5*
  • czech prime minister.

  • obdiv

    Dobrý den,
    Nevím jak Vy ale já náhodou pane Babiše obdivuju..Myslím, že toho hodně dokázal a kéž bych měla aspoň 40% schpností to co on..A jestli o něm píšete tak hrubě jak tu čtu tak mu jen závidíte..Je to hodně chytrý člověk a byla by čest pro mě se s ním někdy sejít..
    • Re: obdiv

      Vážená paní, nejste náhodou jeho THP pracovnice? *1* Je to neřád, sám hrabe miliardy a dělníkům sebral i blbej příspěvek 3 tisíce na dovolenou *13*
  • Babiš je rudej od hlavy až k patě!Je to zmrrd,který ze všeho udělá nepoživatelné srračky!
    • Otec vyloučřen z KSS,matka pracovala v ústavu marxismu-leninismu.To je průšvih jako dějiny Lenina,který podpporován císařem Německa Vilémem měl peněz jako sraček a svrhl nenáviděnou carskou rodinu.Asi má po matce tu zuřivost komun istickou a proti živnostníkům.Řempo byl nástroj na likvidaci drobných řemesníků.
  • Babiš a referendum O EURO....
    Milý Babiši, EURO si měj sám... Jde Vám jen o to aby jste měli výhodné prodeje vývozy,dovozy a odvozy.... Ale pro nás platí tahle věta"MY JSME ČEŠI TAK CHCEME I NADÁLE MÍT ČESKOU KORUNU A NEHODLÁM NIC MĚNIT UCHYLE." Euro si strčte do zadní části Vašeho zadku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit