Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • monolog

    vážený pane babiši.pracuji ve vaší firmě nějaký pátek a nejsou na mě žádné stížnosti,spíše naopak.pracuji i v sobotu nebo podle potřeby.myslím si,že by jste se měl zamyslet nad situací vašich zaměstnanců.zatím co my pracujeme za ubohých pár tisícovek,pro vás je náš plat vaše denní kapesné.pracuji poctivě a když požádám o zálohu na plat,vyjímečně,je mi zamítnuta,jsem ve svízelné životní situaci,sháním úvěr ale bohužel mi na tak nízký plat nikdo nepůjčí.a vy mi těžko půjčíte 100 000kč.pro vás je to kapka v moři a já bydlím v podnájmu,na který mi stačí plat a zůstane mi jen na to nejdůležitější.chci u vás pracovat co nejdéle,protože se mi ta práce líbí,ale budu si muset najít nějakou brigádu,aby to bylo k přežití.nynější situace mě donutila k tomuto kroku.je to možná drzost,ale zoufalí lidé dělají zoufalé věci.nedoufám že mi odpovíte,ale co kdyby.......a omlouvám se za svou drzost a nezlobte se.ani nevím zda to budete číst.přeju hodně ůspěchů v podnikání.
  • andrej babiš je zlý člověk.

  • Dotaz

    Dobrý den pane Babiši
    rád bych věděl, jaký by byl Váš názor na situaci. Akciová společnost nabídne jiné firmě zboží, dohodne se s ní na ceně místě dodání a množství. Kupující firma je ochotna první 3 - 4 měsíce platit předem,(jedná se cca o 1500000Kč předplatby bez DPH) ale akciová společnost se pak z nějakého důvodu začne při domlouvání podmínek smlouvy chovat tak, že kupující firmě nechce přiznat jakékoliv právo zapracovat do smlouvy jakoukoliv její představu fungování obchodního vztahu a nakonec s tvrzením, že nabídnuté zboží musela dodat jinam, celé jednání ukončí. Budu velmi rád za zaslání Vašeho názor. Přeji příjemný den. Ing. Beneš
    • Re: Dotaz

      *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *13* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15*
  • Pane Babiš.Jestli chcete udělat mé babičce k vánocum tu největší radost tak ji podarujte finanční pomoc na dluh do kterého se dostala za druhého neplatiče nevím jak dlouho to vydrží dělat bez volna za 11000kč měsíčně. Toto je částka kterou musí odvádět na nájem a dluh který je 4000kč měsíčně.Jídlo to má pár korun .na měsíc.V této situaci bude ještě 4roky a nemuže jít do duchodu.Pomozte prosím.Děkuji její vnouček.ču 000000-0915997013\0800
    • Ať dá tomu neplatiči přes tlamu a pošle ho do práce ! *1*
  • všechno nejlepší k narozeninám *14*
  • Je v pohodě a dobré názory . Je to podnikatel tedy dravec .
    Jen do toho .
  • Čteme to my sami ...

    Dobrý den, znám Vašeho známého , pana Pih... přišel byste na kávu na 5 minut...stačí kde a kdy ... Děkuji
  • Pane Babiš měl byste jít do vězení.
    Odstoupit z vlády a jít rovnou pod kytky.
    To co si dovolujete k lidem je k nevíře.
    Okrádáte lidi. Dostal jste se nějak moc lehko k moci a je Vám to málo.
    A ještě chcete prodat státní filmy, letiště apod. Člověče už se proberte. A to neříkám o tom co zamýšlíte s NWO na nadvládu s USA. USA JSOU vrazi. A vy je ještě podporujete. Vy je nemusíte poslouchat. To Vám řekli jen oni. Pan Shapiro je další kriminálník spolu s Obamou.
    Buřte té dobré věci a vyserte se na už jednou provždy na USA které nám sem ženou uprchlíky vrazi. Radeji přejděte K NDR K ČÍNĚ a vystupte s novým referem Z NATO A UNIE. protože né jen že zabijíte lidi kolem ale zabijíte i sebe samého.
    • je smutné,kolik voličů takový dobytek zvolilo.Kde jste nechali oči lidi.
  • Druhý nejbohatší český občan.
    • ano s tím naprosto souhlasím
  • Pane Babiš byl jsem sbírat klásky kukuřice na vašem poli a dráb který jel v jeapu se psem na vodítku namě neposlal ani psa ,odměnou mně je pramenitá voda s minerální chutí a se zátěží dvacet Kg jsem jel místy kudy se jezdí cyklistické závody ke staré škole a pak dále až navrchol přes luky s vypásáním až na místa Lowely Lady a May Baby a pak nahoru a přes tři kopce až dom.Nedáváte mně ani socialní minimum od lonského září a deset uřednic s jedenáctým uředníkem je na radnici k výplatě socialních dávek s dotazníkem a pěti stránkách kterém rozumí jen oni.
    Je tak těžké aby jste se domluvili jako Homo Sapiens a s bohatým Schwarzernbergem a židovský zámek s postiženými dětmi by jste si nechali a by jste tam jezdili k postiženým dětemm na pobyty a stali se normálními lidmi ,toby jste nechali rychle odstranit staré okna s mřížemi a dali tam okna z eurohranolů dřeva aby vám voda netekla do místností při bouři a naučili by jste se i sami si uvařit a sami se obsloužit jídlem a luxusní auta by jste opustili,když jeto tak marnotratné a nešetrné,žeby se zámek mohl vyměnit okna i dát ozdobné italské kování naokna i na zastrešený budoar francouzského stylu.

    Appel BUrgelein an der Wllara Passes X

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit