Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vážený pane, pokud vůbec tyhle výkřiky čtete, tak vězte: jestli se Vám podaří splnit jen polovinu svých plánů a předsevzetí, budete hrdina. Obávám se, že Vás ta vládní mašinérie semele. Jen ty lidovce pošlete brzy do nenávratna !
  • Dobrý den pane Babiši, kde jsou nějáké předvolební sliby, úkoly, které by jste měli splnit. Například podporovat učně, jak jste říkal, před volbami. Nebo proč my důchodci
    dostaneme po Novém roce, jen přes 30 korun a ne přes 200 korun!
    Máme málo peněz, za to vy politici jste milionáři!
    To je vše Nashledanou Zdraví bývalí učeň Dalibor.
  • Pane Babiši, spojení s lidovci je spojení s ďáblem. To jste neměl dělat.
  • Výtažek z aktuálně.cz: Totéž tvrdí Andrej Babiš: „Co jsme měli v předvolebním programu, to jsme prosadili."
    Slíbeno dostaneme všechno. Cituji: „Občané by se měli v příštích letech v naší zemi cítit spokojeně a být na ni hrdí. Zaměstnanci by měli pracovat v důstojných podmínkách a dostávat spravedlivou odměnu za dobře odvedenou práci.
    Tak se p. Babiš přijďte někdy podívat na své provozovny v jakých důstojných podmínkách pracujeme a jaké spravedlivé odměny dostáváme za dobře vykonanou práci. To jen ti nahoře *11*
  • e-mailová adresa je na stránkách poslanecké sněmovny: babisa@psp.cz
  • Mohol by mi niekto poskytnut kontakt, osobny e-mail na pana Babiša ? Mam zaujem ho oslovit v urcitej zalezitosti. st.gesch@gmail.com Dakujem, Stano z Košic
  • Dobrý den chtěla bych panu Babišovi napsat nevím kam poradíte mi někdo
    • Posílám adres na Babiše:
      nazory@ano2011.cz
      ano2011@ano2011.cz
      Zdraví mirek. *4*
    • no přece na jeho Facebook !
  • Pan Babis obdrzel gratulace, ze levici prekazil vladnuti a vy co jste mu verili, ze to bude lepsi, tak to od nej necekejte. Je pravicoveho smysleni, tak pro nas obycejne lidi bude hur nez jak kazal p
    Babis bude lip.
    • Chtěla bych si půjit od pana Babiše peníze na rozumný úrok. Zdá se, že je to rozumný chlap. Měla bych představu, že bych mu dvacet let nic nesplácela, a pak bych nechala udělat všelidové hlasování o tom, jestli on nemá už dost a licitovala bych o snížení plateb a nemravného úroku. A vzhledem k svému věku bych se toho splácení nemusela dožít. Byla bych ráda, kdyby se mi ozval. Ale nemám kontakt. Je hodně utajenej. Tajnej jeden.
    • závist, závist, co pro tebe udělal Vojta Filip????
  • Nemuzu pochopit,ze chudina volila miliardare, ktery jak se rika::"syty hladovemu neveri" a pro tyto lidi nemuze nic udelat ani je pochopit.Ledaze by nejakou miliardu dal ze sveho!!!!!! Jak sliboval , ze prida duchodcum a zavede minimalni duchod, kde by na to vzal? Kdyz nikde nejsou
    penize!!!!!!!
  • Nevidím důvod,proč by pan Babiš,neměl dostat šanci.Byl zvolen,lidem.
    Tak proč ho hned zatracovat.ČAS ukáže,zda mu jde o blaho"obyčejných občanů".
    • Paní Soudná!

      Představte si, že tento člověk profitoval za bolševika tím/aspoň podle lustračního osvědčení/, že dával informace o druhém čl. a tím si udržoval svoji pozici. Pokud vám to připadá normální, tak jsme opět v Čechách, kde donášet na druhého je národním sportem. Je to takové"čisté" ubližování druhému. A takovým lidem chcete dávat šanci? Podle mne by takoví lidé neměli vůbec kandidovat. At si dělá svůj byznys, ale ať nám nestaví hodnotové žebříčky, které, si myslím, by měli politici stavět. Tam patří svoboda, která souvisí s pravdou...o sobě.. a tam je potřeba začít. Populismus je hrozná věc. A ne je pouze bourat. Prezidentská volba-myslím tu poslední, bylo také takovým lidovým hlasováním a jak to dopadlo. Máme opilce, lháře, manipulátora...Nemyslala jsem si, že to bude tak špatné...Tak byh se na lid moc nespoléhala. *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit