Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ted po volbach Vam to pan Babis ukaze, co je vlastne zac!!!!!! Prvni, co udela, tak omezi dovoz veskerych potravin a tak dale..................
    • To je snad lepší, než dovážet brak, ne?
      • Chlapci už se stalo. Nevím, jestli v tom má prsty Babiš, ale znehodnocení měny znamená to, že se znehodnocují vaše peníze ve prospěch pár firem. Za bolševiků se dělala měna, dnes se zdraží devize.... je to elegantnější a demokratičtější.
  • Pan Babiš???? Nejbohatší Slovák,který se stžal králem voleb v ČESKU?!?! Člověk,který se tímto výsledkem zavázal k budoucí lepší prosperitě ČR a dal sliby lidu ČR že s ním jim bude líp!! A tento člověk,raději si jede do Francie za svým byznysem, než-li se po volbách sejít k jednání?!?! Lide on vám ukáže jaký doopravdy je!!!
    • Blbečku, nečteš noviny?
      • Myslím, že čte.
  • Pan Babiš dnes lhal. Řekl do televize, , Nevedl jsem agresivní kampaň, , lhal vedl.
  • Lidumile,nechceš dělat prezidenta a premiéra v jedné osobě???
    Myslím, že máš o všem přehled a jseš nejchytřejší člověk v ČR.
    To by byla výhra pro republiku. *3* *1*
  • stanislav.trkola
    Jsem přesvědčen,že horší to být nemůže,to co předvedli pánové-soudr,
    Klaus + Zeman Jak si rozuměli v Opo Smlouvě,jejich spolupráci vidíme dnes
    jak jsme spokojeni. Proto souhlasím s jakou-koliv změnou.Z toho plyne jak
    se oběvují pomluvi!! Že máme presidenta ,který také byl komunista nevadí?
    Že p.Klaus i jeho manželka mohly studovat na západě to nevadí,včetně financování jejich pobytu.Ani na jednoho není k nahlédnutí žádný záznam
    o vedení svazku STB ??? Pro mladčí občany Oba byly zaměstnáni v úřadě, který byl vede ÚV KSČ
    • presne tak ... vsichni politici, co jsou tam, je jen banda prevlecenych komunistu, kteri skoro 25 zneuzivali nasi duvery, a to co predvedli je trestuhodne ... *16* *16* *16*
      • No je to spíš tak, že to jsou lidé ambiciozní, kteří jsou přesvědčeni o svých kvalitách a neomylnosti.. Určitý druh deviace. Tak za každé doby lezou nahoru s malými výkyvy. Někdy někoho udáte, někdy vstoupíte do správné strany. Jindy spolu upečete dobrý kšeft....
  • Andrej Babiš a Martin Stropnický pro mě nejsou žádné autority. Snaží se jen využít momentálního oslabení ODS a ostatních stran. Jak se dostanou ke korytům, bude to samé v "bleděmodrém". Stačí, když pan Babiš okrádá své zaměstnance na platech, tak nebude mít slitování ani se zbytkem národa. Vede jenom populistické řeči, které mu někteří naivní občané uvěřili. Spoustu jeho spolupracovníků nic v životě nedokázali a chtějí se na něm přiživit - viz p. Stropnický, který už neví, kde by se vetřel, aby něco "káplo". V divadle jej nikde nechtějí a Žilková je na tom podobně a peníze jsou prostě potřeba. Donedávna se pan Stropnický k ničemu politickému nevyjadřoval a ani jej evidentně situace našich občanů nezajímala. A co se týče pana Babiše, ten ať se vrátí na Slovensko a tam může dělat rozumy. Je zajímavé, že Slováci z něj tolik nepadají na zadek, protože asi vědí, co je zač.
    • Hloupý Lidumile, pro vás je autoritou asi jen učitelka z první třídy, ty ostatní si už nejspíš nepamatujete. Zkuste ve své vylízané hlavě skloubit něco lepšího.
      • Pepo, trochu to přeháníš. Je pro Tebe autoritou pan Babiš? Napiš, proč zrovna on a čím je tak zajímavý, kromě toho, že je úspěšný manažer, že využil/možná zneužil/ divoké privatizace, Kde se jelo často za hranicí zákona, že půjčuje peníze levněji než banky, /prej/neznáí kodex své strany/teď už prý Ano/, proč? Protože ho nepotřebuje, protže je vlastní?
        Tak piš a nednadávej... a k věci....
  • Dobrý den.Velice mi zaraží co tady o tomto člověku píšete a vůbec ho neznáte.To co bylo v minulosti je už pryč.Velice rad bych byl,kdyby jste se konečně vzpamatovali a konečně volili už někoho jiného než je strana ODS ,TOP 09 a další takovou verebeš co tam byla doposud.To Vám nestačí že nás okradali celou dobu???Já všichni okolo mě budou volit novou stranu a to "ANO"!!!Dejme jim šanci,poněvadž můžeme to zkusit.Doba 4 roky není tak veliká,abychom nepoznali jak to tato strana myslí.Uvidíme co budou dělat a jak se zachovají.,davám jim šamci!!! kovbojxxx
    • Tak nevím, co si o takových lidech jako ty Kovbojixxx myslet... asi bys volil třeba Hitlera, kdyby nasliboval a ještě žil. Co aspoň trochu zapojit hlavu a pustit tam trochu slušnosti a morálky při tom rozhodování??? Andrej vám ji asi neprodá.... *4* *4* *4* *4*
  • Chtel jsem volit stranu pana Babise, ale kdyz jsem si precetl kandidatku a na 4. Miste jsem cetl jmena Ing.Pavel Cihak,tak uz tuto stranu ja a stovky dalsich z Kolina,Kutne Hory volit nebudeme!!!! Ja vybirate vase lidi do kandydatky? To se nezajimate o jejich minulost!!! Myslim, ze vam tato osoba ve zisku preferenci dost uskodi!
  • Nevěřím, že Babiš dosáhl svého obrovského majetku a impéria poctivým způsobem. Např. miliardáři v USA to budují i několik generací. Jen u nás máme takové kouzelníky, že se za pár let stanou tak bohatými - např. Gross, Bakala, šmejdi. Rozhodně nebudu Andreje Babiše volit, protože jednak mu nevěřím ani slovo a také je to velký střet zájmů.Bude chtít mít čím dál větší vliv v naší republice a svou případnou účastí ve vládě bude mít pod kontrolou celé hospodářství ČR a zákony si tak bude prosazovat ve svůj prospěch. Obávám se, že za pár let by zmizel nápis Česká republika a bude tam název tady Babišovo království.
    • ???? nejak nechapu tento komentar ... ze by zavist ??? nebo co ??? to ze ostatni politici rozkradli a rozprodali cele Cechy, to vam asi nevadi ... ale to ze ma Babis penize, aniz by kradl ze statniho - tedy z naseho, to dokaze nasrat, co ??? a uprimne - radeji Babisovo kralovstvi, kde se bude lidem darit, nez tenhle bordel a dluhy, kde pod vladou zkorumpovanych zlodeju hynou vsichni obycejni lide ...
  • Nevím, ale když člověk prozkoumá kolik podniky Babiše opravdu máj zaměstnanců a kolik máj brigádníků nebo lidi od agentur, mužů posuzovat že nedává příležitostí pro nezaměstnané z jediného důvodu. Musel by platit vysoké odvody. Tak raději vezme lidi od agentury a pak vymýšlí jak strhnout finance a nezaplatit předem dohodnutou částku. Kdybych udělal takovou věc se zaměstnancem tak určitě ve volbách nezíská ani 1%. Můj názor že lidi oblbuje a žádné příležitostí nelze očekávat. Dobývá se velmoci, abych mohl hájit svůj byznys. Jsem přesvědčen, že lidi to pochopí za rok nebo za dva. Jenže to bude pozdě, Andrej Babiš nasadí své lidi na řídicí pozice ve spoustu organech a úřadech.
    • ale to delali vsichni, kdoz vyhrali volby, ze si do ridicich postu doplnili svoje lidi, kterym veri a na ktere je spoleh ... kdyby jste byl u moci, udelal by jste to taky ... nevim, co se snazite naznacit, ze pochopime za rok nebo dva ... co je rok nebo dva cekanim na povolebni vysledky, oproti skoro 25 letum zdimani a rozkradani nasi zeme ... kazdy by mel dostat sanci, tak uz vyzente ODS a jim podobne podrztasky *16*
      • plně souhlasím s Alenou dejme jim šanci ukázat co jsou zač, je pravda že je čas na změnu a ta snad nastane

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit