Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Je jasné, že tady může napsat kdokoliv cokoliv. Ale máme přece svoje vlastní mozky a proto přemýšlejme ! Je před volbami a samozřejmě pánům nahoře se nelíbí, že jim leze do rybníčku někdo jiný ! Takže "začneme kopat a očerňovat a taky si třeba něco vymyslíme, jen aby to korýtko zůstalo jen pro nás". Horší už to být skoro nemůže, podvody, zlodějina, korupce, kmotrovské praktiky jsou již součástí běžného života.. Arogance, sebejistota beztrestnosti a výsměch poctivým pracujícím lidem... Zkusme to změnit ! Horší to nebude .... může to být jen lepší, v nejhorším případě stejné :-)
  • Víte, pan Baťa, kterého se pan Babiš tak dovolává, neříkal "Já Vám dávám práci", ale "vybudujeme, vytvoříme spolu . . " A opravdu někdo z Vás ví, že pan Babiš vytáhl z peněženky 100 tisíc, založil s.r.o.? A to přerostlo v Agrofert? Skvěle fungující Agrofert založil PZO Petrimex a pan Babiš si ho jen šikovně zprivatizoval. I se všemi kontakty a hlavně kontrakty. Opravdu ho od nuly nevybudoval. Nicméně byl schopen (snad opravdu on) ho rozvinout. A na čem to vlastně tak strašně maká, když vlastně o interních věcech (a zjevně nejen o nich) svých firem nic neví, protože na to má manažery? A červený diplom? Myslím, že byly doby, kdy nebylo možné, aby studentský funkcionář neměl červený diplom. a zahraniční obchod na VŠE v Praze, to byla kapitola sama pro sebe. A i kdyby ne, tak červený diplom je pouze dokladem toho, že se umíte naučit na zkoušky a máte i určitou dávku štěstí. Ale co je děsivé, to je fakt, že to opravdu vypadá jako kdyby cílem byla likvidace drobného a středního podnikání, což není nic jiného, než cesta na Balkán. Slovensko a Slováky mám moc ráda a mám na Slovensku spoustu kamarádů a dokonce i přátele. Ale jeden Slovák už nám tu diktoval bezmála dvacet let. A ti, co pamatují si jistě pamatují, jak to bylo. Proč není srdeční záležitostí pana Babiše jeho rodná země? Ta by si pomoc jistě také zasloužila. Co třeba Gorila? Když v létě dopadla vazba na trio z ODS, tak někdo moc chytrý napsal, že nejhorší pro ty pány bude, že asi přijdou o ten pocit moci, kterou jim dala právě ta politická angažovanost. A není to v opačném gardu důvod, proč do politiky vstupovat? Stojící se vrhly na sedící a teď zase budeme pár let za kmotry my? A proč být jenom kmotrem, když si mohu všechno zastat sám! Program nevypadá zle, ale nakonec jsou to stejně jenom hesla, jako ostatně všude. A navíc strašně populistická hesla Heslo Zlepšíme zdravotní péči o obyvatelstvo zní náramně, ale jsou to zase jenom hesla a sem tam i nesmysly. Možná by bylo skvělé, kdyby ANO zvítězilo s obrovskou převahou a bylo nuceno svá programová hesla naplnit. Zmobilizujte se všichni sympatizanti a uživatelé sociálních sítí. Ať pan Babiš vyhraje a má šanci nám bez odkladu začít hned ukazovat, jak bude řídit stát jako firmu. Nojo, ale o na to řízení firem má vlastně ty manažery. Tak jak to bude?
    • Jsi hloupábcf Marie Anno,červený diplomy se nikdy nedávaly zadarmo. *16*
  • taky by mě zajímalo, odkud všichni mají tyhle informace, o jeho nekalých praktikách. začala jsem o jeho volbě také uvažovat, ale s tím, že si nejdřív zjistím něco málo..
  • Vážím si úspěšné lidi. K úspěchu člověk potřebuje dobrý rozum a navíc, když je někdo za vodou může politiku dělat jako koníčka a ne jako byznys. Uvažuji, že ho budu volit.
  • Nejdřív jsem si myslela, že přišel konečně někdo, kdo dokáže zastavit rozkrádání naší republiky. Ale bohužel jsem zjistila, že je to člověk, který má sám málo a k získávání zakázek používá nekalých praktik. Takového člověka volit nebudu a doufám, že svými krásnými řečičkami neobalamutí spoustu jiných lidí!!!!!
    • Proč si myslíte, že má sám málo a používá nekalých praktik? Z jakého zdroje máte tyto informace? ... Je mi 20 let a jsem student. V ekonomickou záchranu našeho statu už moc nevěřím, ale některé Babišovo tvrzení se mi líbí. A mám právě ten samý pocit jaký ste měla vy na začátku. Nevím co si o tom mám myslet, určitě to není svatý člověk, ale proč ne že. Kdo jiný doposud něco za těch 20 let naší republiky něco dokázal v její prospěch, krom Havla možná. *2*
  • Konečně člověk, který ukázal, že když se chce, tak to jde. Zaměstnává více jak 20 000 lidí a umí vytvořit pracovní místa, což je pro tuzemskou firmu v dnešní době a v dnešních podmínkách problém. Tunely a korupce jsou u nás na denním pořádku. Vznikají firmy už se záměrem, že zkrachují a bude to jeden dlouhý tunel. Obyčejného poctivého živnostníka válcují markety a dodavatelé ze zahraničí. Je mi úplně jedno že je ze Slovenska, což asi některým vadí. On peníze opravdu nepotřebuje a schopnému ekonomovi bychom měli otevřít dveře. Né jako ti ekonomové na papíře, on něco dokázal a každý to může vidět. Ze zkrachovalých jzd, zod, výkupů, výroben a dalších podniků dokázal vytvořit prosperující firmy a dát lidem práci. Umí vypěstovat, vyrobit i prodat. Tak ať to skusí a předvede se. Hůře snad být němůže.
    • Zemědělsko-potravinářské impérium vybudoval z ničeho. „Jestli říká, že by se takhle dala řídit republika, aby lidi věděli, proč dělají, aby dostávali, co si zaslouží.... nebyl politik, nezískal peníze nějakým tunelováním nebo podrazy. Něco dokázal, a když to dokázal v byznysu, tak by to taky mohl dokázat v politice.... Za podnikatelovu přednost považuji, že má za sebou peníze, které si sám vydělal a umí dát lidem práci.
      ano, volim ANO!
      • Stejne to vsechno nakradl a jeste k tomu mu umoznite ovladnout celou republiku.No fuj!!!!!!!! Ze slovenska ho vyhodili a nechteji ho tam.
  • je to machr. Zbohatnout může každý
    • Zbohatnout nemůže každý,omyl milý pane.
  • Babisi, bez okradat lidi do sve rodne vlasti !! Mame toho tady dost , jste stejni jak ta Radkova strana . A hloupi lide , kteri Vam uveri!!!!! Jde Vam je o koryta. Bohatsi a nejbohatsi ma sve imperium , ktere chce ovladnout a k tomu celou republiku. Chudak ma toho malo a chce jeste vic. Lidi neverte mu bude stejny jako ty pred nim.!!!!!!!
    • Nesouhlasím s Vašim názorem. A je nás velmi mnoho, kteří panu Babišovi věříme, a neznamená to, že bychom byli "hloupí", jak vtipně uvádíte. Je to spíš naopak...Hodně štěstí u voleb!
      • Jste take zrejme restituentka,ze? Obycejna zena ,ktera chodi poctive do prace od nevidim do nevidim to nejste.
    • Vážený příteli, nemohu stebou souhlasit. Víš, dokud v politice budou chudáci co nic ještě nedokázali, tak to bude vypadat jak to vapadá. Do plitiky musíme volit bohaté a nezávislé občany. Jinak právě ti, co volíme podle titulu a ne majetku nás budou okrádat, protože nic nemají a nic neumí. Jsem politikem a zlobím se na ty vyžírky. Proč volíme doktory a učitele a ne podikatele.? Právě zkušení podnikatele nás mohou zachránit.
      • Tak to urcite, aby jste potom nebrecela nad " rozlitym mlekem". PPan Babis je stejny jako ty pred nim!!!! Urcite jste nejaka restituentka, ze? *8*
  • Babiš, táhni na Slovensko, ty drotár *1*
    • Souhlasim !!!!Q
  • Babiš, ty slovenský drotáre, táhni z Čech!!!
    • Jene,jene!Ty jsi pěkný k.kot a mluví z tebe totální debilita.Urážet někoho,že je Slovák.......Jak primitivní!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit