Přejít na výpis diskuzí

Andrej Babiš

OSOBNOST 31.12.2006 
1072 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • doufam ze konecne prijde se vstupem do politiky ANO ta ocekavana zmena k lepsimu .ANO neni jen Babis ale i dalsi pracoviti lide .preji uspech ve volbach
  • Dobrý den.Pane Babiš.
    Říkáte že jste pro spravedlnos,chtěl bych se zeptat proč v roce 2004 jsem nedostal vyplatit pracovní ůraz .V tu dobu jsem byl zaměstnancem kosteleckých uzenin.S kosteleckými uzeninami jsem se soudil a soud jsem prohrál i když dopravák který nás měl na starost tak u soudu řekl že mi to nařídil.Byl jsem řidičem kamionu na drůbeži.Niní jsem po té havárii invalidní důchodce a tak jsem neměl na výlohy soudu,kde bych se mohl odvolávat.
    Děkuji za odpověď.Veškerou dokumentaci o havárii a soudní tahanice mám k dispozici.
    S pozdravem.
    Bohumil Čalkovský
    Revoluční 20
    58901 Třešť
    tel:737418946
    bcalkovsky@seznam.cz
    • Nepomůže Vám ani p.Babiš
  • Není Vám ani trochu podezřelé, že za komunistů pobýval se svými rodiči ve Švýcarsku, byl 9 let v KSČ a spolupracoval s STB ? Toto vše jsem se dočetla ve wikipedii, takže informace mám zcela jasné pro mé rozhodování.
    • V KSČ byl 2 roky a jestli byl spolupracovník nebo ne, to se už nikdo nedozví. Mě je už fuk, kdo to tu konečně začne dávat do pořádku, je taky jasné, že to nebude žádná strana, co nám tento zlodějský systém zavedla během 23 let, pro mě je to jasná volba, pokud zklame, už ho nebudu volit, ale šanci si zaslouží.
  • Nemohu prostě volit bývalého komunistu a spolupracovníka STB. To mohou jen soudruzi a soudružky. Děkuji za pochopení.
  • Prosím Vás,rychle se všichni vzpamatujte nebo si sežeňte správné informace,kdo chcete podporovat tohoto člověka,je to jen podvod podporovaný penězi z EU, podnikám a dávám práci mnoha rodinám,ale nedostal jsem tolik bezedných žolíků jako tento pán a to se musím opravdu ohánět a počítat.
    Za cizí peníze se dobře žije. Toto je velká slepá ulice, která v netržním prostředí zlikviduje spoustu poctivých lidí.
    Rozum,rozum,rozum a tohoto pána pošlete tam kam patří.
  • Vážený pane Babiš určitě by jste nepracoval 16hod.tak 2x v týdnu svátek nesvátek nedělě neneděle,v měsíci pouzetak nejvíce 2 dny volna za 10.000kč maximum výplata pod vaším jménem.moje náklady čisté na bydlení v paneláku jsou 8.000kč.než jste koupil nejmenovaný podnik,moje mzda byla 13-14tis.což už je na přežití v této době.Díky vám za 10tisíc živořím děkuji Vás určitě volit nebudu.Sice živořit bude víc lidí v této rozkradené zemi ale aspon ten názor si napíšu s pozdravem Eva Králíková Písek
    • Kde pracujete Evičko, v nevěstinci?
  • Ten Ing.Schwarz při svém vzdělání jak je vidno je hrubiánský a nevychovaný. Jak vím z doslechu a z tisku uráží, zesměšňuje, lže, připravuje lidi o živobytí. Tohle má být příkladný kandidát do Poslanecké sněmovny? V referencích, kterými se prezentuje do PS chybí jeden důležitý bod, že všechny ty profese musel opustit protože svou funkci vykonával způsobem, kdy mu hrozil soud a změna zaměstnání tomu nikl. Pod ochranou svých "kmotrů" pokračuje ve svých charakterem pokřivených činů.To konec konců vyjádření bývalého policejního ředitele PČR, Správy Severočeského kraje v Ústí nad Labem, plukovníka JUDr. Jiřího Vorálka, kdeDoslovně a velmi výstižně popisuje profesní působení a výstižně ho i charakterizuje např. „
    - Ing. Schwarz je živým důkazem, že příslušníci Policie ČR protiprávní jednání ve vlastních řadách jednoznačně odmítají.
    - Je pravda, že během služby u Policie ČR ing. Schwarz působil v různých pozicích. Z velitelských míst však musel odejít, protože jako velitel zorganizoval a osobně řídil naprosto neprofesionálně provedené zákroky. Jednak tím poškodil vyšetřování konkrétních případů, ale navíc se přitom choval tak, že byl nakonec sám trestně stíhán. Trestní stíhání bylo zastaveno pro tzv. neúčelnost, neboť před podáním obžaloby byl ing. Schwarz exemplárně kázeňsky potrestán a opustil řídící funkci.
    - Vorálek připustil, že Schwarz u policie vykonával několik velitelských funkcí. Pro neschopnost prý ale musel odejít. „Jako velitel zorganizoval a osobně řídil naprosto neprofesionálně provedené zákroky. Tím poškodil vyšetřování konkrétních případů, ale navíc se přitom choval tak, že byl nakonec sám trestně stíhán,
    - Pokud ukazuje svou fotografii, na které je v taktické vestě příslušníků zásahových jednotek, je to jenom tím, že se mu ji podařilo opatřit. Byl v té době členem takzvané pořádkové jednotky, kterou má každé okresní policejní ředitelství. Při nástupu k Policii ČR ing. Schwarz neuvedl, že by jako příslušník Armády ČR byl v jakékoli zahraniční misi. Víme však, že se v osmdesátých letech měl zúčastnit cvičení v bývalém SSSR
    - nabízí napsat něco o kozlu a zahradníkovi. Člověk s prokazatelnými sklony k protiprávnímu jednání chce radit policii, jak má dělat svoji práci. Děkujeme pěkně.

    30. září 2008

    (Viz . Wikipedie „ Severočeši.cz“ bod 9.)
  • UCTIVÝ POZDRAV P. ING. BABIŠ,
    byl jste dnes v Prostějově a jste opravdu úžasný, upřímný, skvělý člověk,chtěla jsem Vám to říct osobně, ale nedokázala jsem to před davem lidí. Jsme malá rodinná stavební společnost a budeme stavět klientovi, který s Vámi obchoduje a zná Vás osobně a mluví o Vás jen v superlativech - to jsem chtěla říct i veřejně. Budeme Vás celá rodina i firma volit a přeji Vám moc a moc úspěchů. S úctou k Vám a Vaši práci Vás moc zdravím Nováková *2* *14* APB
  • P. Babiši,chci vás jen požádat aby jste nepoužíval už zvětralého rčení,že všichni máme žáludek na jeden řízek,žaludek snad ano ale peníze na něj už ne všichni.To co jste vybudoval budiž vám ke cti ale troška pokory by vám slušela také.Nemáte ani sebemenší představu kolik lidí a jak moc živoří z různých důvodů.Jinak vám držím palce a hodně zdraví vám přeji.
  • P.S. Vzkaz Lumpikovi a jemu podobným .
    Očerňovat, pomlouvat a špinit ... zvládne každý primitiv co sedí doma v zaprděném křesle, nadává u piva a sám nikdy nic nedokázal !

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit