Přejít na výpis diskuzí

Andrew Seeley

OSOBNOST 17.7.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ilonka94

    !!!!!

    Nemam ho rada od tej doby co zpíval místo ZACA!!!!!
    • Re: !!!!!

      Pls asi sem mimo míísu ale kdy se co stalo s ním a Zacem??? *4*
    • Re: !!!!!

      já ho nemam ráda od tý doby co sem ho poznala *15*
  • pajujuska

    jjjjjjjj

    zac nebyl na koncertě protože měl udajně něco z hlasem a proto tam byl drew ale nevim co je na tom pravdy *7* *7*
  • pavlusqa

    Moderní popelka ke stažení česky

    Ahoj u mě na blogu je kompletní návod na stažení Moderní popelky 2 i s českymi titulkami:-)

    selenagomezweb.blog .cz

    *4*
    • ilonka94

      Re: Moderní popelka ke stažení česky

      plosim tě...nemužeš mi napisat odkaz na ten filmecek...nemuzu ho nikde najit Mdd
  • andrew vs. Zac...

    mno s tim zpivanim jde o to, ze Zac proste zpivat neumi a vsechny pisnicky v hsm, kde zpiva Zac jsou vlastne smiseny s hlasem Andrewa Seeleyho.. a proto je na koncertech on a ne Zac.. On to proste nevyzpiva...
    • Re: andrew vs. Zac...

      přesně tak!
  • majule

    ,

    dost se k Selene Gomez hodil v tom filmu..a nebyl vubec videt ten veliky evekovy rozdil,
  • janahermiona

    jj

    je náhodou hezkej.. a líbí se mi víc než zac....a neveděla jsem že to za zaca v hsm1 zpíval zrvna andrew...ale je dobej mám ho docela ráda a už se těšim na popelku
  • Blee

    podle me bylo pekne trapny když zastupoval na koncertu zaca, a jako proooč ?? a byl na podiu upe trapackyyy *5* *5* *5* *5* *5* *16* *16* *16*
    • Re: Blee

      no Andrew Selley zastupoval Zaca na konzertu z duvodu ze Zac natacel nebo tak neco a tak byl hlavnim nahradnikem z duvodu ze za Zaca v high school musical 1 zpíval nějaké vysoké tony ktere Zac naumel vyspívat dvojku a trojku uz zpival jedine on ale v jednicce neumel zaspívat vysoke tony a tak to vzdicky prepli na Addrewa Sellyho a ten to zpíval za nej(bylo to na jednom blogu)ale oba jsou fesaci
      • Re: Re: Blee

        na yuotube si poslechni hlas Andrewa a pak poznáš že všechno zpíval on *3*
  • pavlusqa

    Hezoun

    On je fakt hezoun hlavne ty oči *14* *4* *1* A v Moderní popelce 2 je nej *14* *4* *14*
    • Re: Hezoun

      Je vazne hezkej a nejvic se mi libil ve filmu Popelka jak tam hrál se selemou gomez fakt super film *1* *1* *1* *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit