Přejít na výpis diskuzí

Andrew Seeley

OSOBNOST 17.7.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • :-*

    je úúžasnej,neřekla bych že je mu 27,vipadá tak na 19,,mno je pstě úúžasnej
  • terezkaw-v.a.n.e.s.k.a.

    drew je sladkej

    nechápu jak ho může někdo z naší třídy neznát že jo myley?prostě to nechápu on je tááááááááááááááááá áák hezkej a sladkej!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • myley

    hezoun

    drew je fakt hezkej nemihla jsem uverit ze mu bude 28 a zac je proti nemu nula i kdyz efron je taky dobrej ale na drewa fakt nema a drew ma fakt krasny hlas skoda ze on nebyl troy bolton a gabrieella montez nebyla selena gomez i kdyz venessa neni spatna herecka
    • lidunka2

      Re: hezoun

      Jo, přesně, taky bych to prohodila, jako ne že bych měla něco proti Zacovi a Vanesse, ale oni by byli lepší.
      Všichni, i já, jsem si myslela, že Zac všechno zpívá a on to všechno nazpíval Adbrew, Zac je oproti němu NULA.
      Jinak Vanessa zpívá dobře a je známá jenom, protože hrála v muzikálu. Podle mě má Vanessa hezkej hlas, ale Selena má hezčí. *4* *14* *1*
      • iwetka.v

        Re: Re: hezoun

        Hodně lidí bylo zmateno jeho zpěvem v HSM. Zac Efron nemohl uzpívat vyšší tony a tak některé songy byli smíšené s hlasem zpěváka Audrew Seeley. Ve druhém pokračování zpívá už "pouze" on sám.
        neboj, zpival v hsm i Zac, tk zase netvrd, ze je nula :)
  • miluju

    zac je nula když za něj drew musí zpívat a mluvit.....jináč andrew v tom filmu a zase jedna popelka je krásnej... *14* *14*
  • kikiss11

    Wow!!!!

    No tak tenhle kluk je sexy!!!!! *14* *14*
    • jeeee

      Ten Drew je krásnej,nevědělaj sem,že tu jsou tyhle diskuse a myslím,že Drew je moc kráásnej a kdo má víc rád Zaca je CVOK! *4* *5* *15* *14* *14*
      • Re: jeeee

        jo a zrovna se mi ten film a zase jedna popelka se Sel a drew načítá oni jsou božíí
  • Zac je nula Drew je lepsííí

    Zac?? NUla a velká jak si může říkat zpěvák , když mu někdo musí propůjčovat hlas!!To je fakt hrůůůůůůza!! *13*
  • gabca.m

    Andrew Seeley

    Ahojky,Drew je super zpěvák a herec ve filmu moderní popelka 2 je boži..je to nej filmík.jo a s tym zacem jen v 1 misto neho zpival protoze nevyspival vejsky,ale 2 a 3 uz zpíval sám,ale mezi náma si myslím,že je drew lepší než Zac xD
    • Re: Andrew Seeley

      O hodně!!! *13* *13*
    • vininka

      Re: Andrew Seeley

      zrovna ted sem se chtěla ptát jak to s tím zacem bylo=) ale upřímně když sem ho viděla v Moderní popelce 2 vedle Seleny tak bych je tipla že jsou stej stejně staří....a taky si myslim, že je lepší než zac
  • kerilka

    ahoj

    drew je nej zpěvák neřekla bych mu 27 . *14* *14* *14* *14* *14* *14* je ůpe bestovej . se Selenou jdou ůžasně k sobě jsou skoro stejně vysocí v tom filmu je ůžasnej Joe Parker (myslim teď another cinderella story )Moderní Popelka 2 *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Omg vy jste pipky

    vy nemáte rádi Drewa jenom protože je Zac neschopnej a neumí zpívat? :D omg ste trapnýýý :D zac to nevyzpíval tak ho Drew ochotně nahradil,jinaak by byla efron v řiti... a to si zac řícká zpěvák,pche *15*
    • Re: Omg vy jste pipky

      souhlasím *4*
    • lidunka2

      Re: Omg vy jste pipky

      *1* *1* *1* *1* *1* *1*
      přesně
  • pavlusqa

    Sladkéééj:-*

    Nechápu proč tady rešíte zhe zpíval místo Zacka tyd on toho nazpíval aj sám a taky si zahrál spoustu skvelych rolí i ve filmech no je proste sladkej:-* Best film ktery natočil je samo Moderní popelka 2

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit