Přejít na výpis diskuzí

Andrew Seeley

OSOBNOST 17.7.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všecičko nejlepčí!

    Happy Birthday!! *14* *14* *14*
  • mileycyrus44

    hello

    happy birthday Andrew *3*
  • vashley

    HAPPY BIRTHDAY!!!! :P

    HAPPY BIRTHDAY ANDREW *14* *14* *14* *14*
  • 22kristyl

    Drew

    Vše nej!!=) *4* <3
  • Love

    Happy birthday Drew and congratulions with Selena....... *14*
  • ..

    Vy jste blbí, když se vám nelíbí tak co sem lezete....Každej má jiný názor, lae taky je rozdíl něco si myslet a něco jinýho říkat nebo psát....Jako asi když se vám nelíbí hezcí kluci, tak to budete na ty škaredý že??? Protože vám asi nic jinýho nezbývá.... Jste ubohý... *5* *5* *10*
    • Re: ..

      náhodou nám se hezký kluci líběj já bych řekla že na škaredý seš ty a starej se o sebe my tě nebudem poslouchat my si tady budem dělat co chcem a psát co chcem tkže di někam
      • Re: Re: ..

        ne nebudes sem psat co chces jinak uvidis ty LŮZRE
      • Re: Re: ..

        přesně *5*
        • Re: Re: Re: ..

          No, je to věc názoru. A to vaše dohadování o tom, jestli se vám líbí či ne, je taky úplně normální, ale kolik vám je? Vždyť to je úplně zbytečný se takto dohadovat. Jo a mimochodem, mně se Andrew líbí určitě mnohem víc než herec, který hrál v jednom seriálu a je mu děsně podobnej. (A to je MŮJ názor).
  • LOve

    Já ho miluju! je krásnej! *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • uzasnej

    je strasn peknej a strasne hezky zpiva....a se Sel jim to moc sluselo
  • 22kristyl

    Drew

    Vypadá mnohem mladší =O)) Tak 19..nebo 20.A ve filmu se Sel byl supr =O)
  • A zase jedna popelka upa BESTOVNÍ FILMÍK

    já věděla že Zac nezpívá všechno v HSM1,ale nevěděla jsem že to za něj zpívá zrovna Andrew.Andrew vůbec nevypadá že by mu bylo 27 a v moderní popelce je fakt super ten film si pouštím pořád dokola,hlavně protože Selena Gomez je pro mě ta nej herečka a ten poslední tanec na té soutěži prostě bezkonkurenční *3* *3* *3*
    • Re: A zase jedna popelka upa BESTOVNÍ FILMÍK

      Přesně tak mam to doma a pustím si to aspoň 4x deně upe super film *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit