Přejít na výpis diskuzí

Andrew Seeley

OSOBNOST 17.7.2008 
97 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frajer

    je to frajer stahně te si film moderní popelka 2 a tam hraje on *3* *3* *3* *3* *3* *14* *14*
    • Já to znám pod názvem A zase jedna popelka ale de to stáhnou i jako moderní popelka 2 *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • tancuj tělem i duší !!

    nejde o to odkud člověj je nebo jak vypadá,jestli je sexi ale o to co umí, Andrew je úžasní tanečník netancuje jen tělem ale i duší proto si zasluží obdiv ne jen protože dobře vypadá. Ráda bych ho vyděla tancovat neživo ale né proto že musi ale poto že to dělá rád....
  • mishell

    on je krásnejj =) hlavně v tý popelce =))) ;)) *14* *14* *14* *14* *14* *8*
  • jsic moc krasnej

    jsi uplne nejvic sexy *14* *14* *14* *14*
  • očklivej

    je taaaak očklivej
    • Re: očklivej

      ty pi.o jedna vymrdana ja ti tak urvu tu tvoji pitomou hlavu kez bys spadl(a)při porodu ze stromu a udusila se pupecni snurou ty ku.vo jedna,popelnice prasiva ktera chytla vzteklinu nekde pod mostem kde bydlis a spis ve vlastnich hovnach a chcankach a ty hovna ktery vyseres tak je zapalujes aby ti bylo jednou za rok aspon trochu teplo a preju ti az jednou pujdes nekde mezi lidi tak aby ti z letadla spadlo hovno na hlavu a ty bys ho sezrala a zjistila ze je to tvoje nejlepsi jidlo a jestli uvidim ze tam o drewíkovi neco blbiho jeste pises tak te tim hovnem udusim!
      • Re: Re: očklivej

        Promiň, já s ní/m taky nemohu souhlasit, protože je krásnej, ale teda to, co sem píšeš, je fakt trochu moc, nemyslíš?
        • Re: Re: Re: očklivej

          ne nemyslim hi hi ty posrany hovno!
    • iwetka.v

      Re: očklivej

      za to TY jsi urcite nadherna...
      • Re: Re: očklivej

        to zas ne ae po světě choděj mnohem hezčí kluci než drew seeley už sem jich viděla tolik vlastně je vidim každej den
        • Re: Re: Re: očklivej

          tohle je drewik fakt krasnej kluk podivej se na sebe ty nevis ani tuk!!!!ted ti napisu co si,LŮZR!a odpadluj stou kanoji s kterou si sem pritahla (hi)
        • Re: Re: Re: očklivej

          Souhlasím s tebou, že po světě chodí mnoho hezkých kluků, ale nemůžu s tebou souhlasit, že je ošklivej. Spíš naopak, je krásnej a v Popelce je fakticky boží. Viděla jsem seriál s jemu podobným hercem, ale ani ten se mu nevyrovná.
        • Re: Re: Re: očklivej

          xQo souhlasim s tebou mě se tky nelíbí
          • Re: Re: Re: Re: očklivej

            tj mě se taky moc nelíbí znám lepší ae zase musíte uznat že dobře hraje v popelce to sem se natlemila *1*
            • Re: Re: Re: Re: Re: očklivej

              no to zas jo *1*
  • film

    nevi nekdo jak se jmenuje film jak se naky kluci snaži zbalit holku ktera je oškliva a pak se vylepši a zjisti že ten kluk se o ni vsadil a pak to dobadne jako skoro každej film nebo aspon kdo v nem hraje *4*
    • Re: film

      Taková normální holka =))
  • andrej18998

    nevizera

    no na 28 rokov nevizera.tipol by som mu 21-22
  • .... :P

    Drew je pěknej ani bych neřekla že mu je tolik...je úplně boží, ale zase bych kecela kdybych řekla že Zac je hnusnej oba jsou krásní a k sežrání... *3* *14*
  • hudy

    Mazání a rozhraní

    Projela jsem si diskusi a někteří z vás si evidentně pletou vyjádření negativního názoru s vulgaritami, urážkami a pomluvami. Upozorňuji, že veškeré tyto příspěvky budu okamžitě bez milosti mazat, a to včetně vulgarit v nadpisech!!!
    Éra urážek (jak vzhledem k osobnostem, tak vzájemně mezi sebou) definitivně skončila! *13*
    • Re: Mazání a rozhraní

      jestli to smazete tak vas dam k soudu!!ch a co mi na to ted reknes?ha ha mam na to totiz velke pravo!!
      • Re: Re: Mazání a rozhraní

        :D :D :DD Kdo jako jsi?
        • Re: Re: Re: Mazání a rozhraní

          neumis cist ja sem BOREC!!!!!!!luzre a sem fak bohatej narozdil od tebe bezdomovce posranej!!
    • Re: Mazání a rozhraní

      jo jenže oni si začínaj tak co
      • Re: Re: Mazání a rozhraní

        jo přesně at se oni staraj sami o sebe pak my na ně nebudem vyjíždět a je to *3*
        • Re: Re: Re: Mazání a rozhraní

          tj jako možná sme vulgární ae oni nás nemaj co poučovat
          • Re: Re: Re: Re: Mazání a rozhraní

            přesně
  • je goods

    Je božskej...fakt...je klááásný...a skvěle zpívá.... *14* *14* *14* *14* *14* *14*
    • Re: je goods

      Jj... :)) *4*
    • Re: je goods

      přesně *4*
      • Re: Re: je goods

        no to nene hele někdo se mi sem naboural a napsal tohle za mě a at je to kdokoli uporoznuju ho že sem si změnila heslo!
        • Re: Re: Re: je goods

          asi máš moc "nenápadný" heslo *1*
          • Re: Re: Re: Re: je goods

            už mam jiný neboj

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit