Přejít na výpis diskuzí

Aneta Langerová

OSOBNOST 31.12.2006 
950 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneta Langerová je jedinou kvalitní zpěvačkou současné pop music!!! Díky svému hlasovému projevu, díky svým psaným textům a dobře složené kapely. Její poslech na živo či poslech na Cd je úplně stejný, přirozený a má cit. Sám jsem prošel víc než deset let ,operním souborem a myslím že umím rozpoznat kvalitu na hlase, proto také vím že Aneta Langerová má lepší kvalitu než Lucie Bílá, Lucie Vondráčková či jiné české zpěvačky.
    • Poslouchám sice jiný druh muziky, ale Aneta mě svým projevem nenutí rádio přeladit. Ráda si ji poslechnu. Přesto, že se o dění v šoubyznysu nijak zvlášť nezajímám, vidím na ní, že tak jak kdysi začala, tak pokračuje. Nezpychla, nepředvádí se, dělá dobrou muziku a dělá ji od srdce a s nadšením. Některé své starší a zkušenější může opravdu strčit do kapsy.
  • Aneto, nevím jestli si to přečteš, ale měla by's přitvrdit to Ti víc sedne *3*
  • Anetko, jsi skvělá, zůstaň taková, jaká jsi,jsi báječná. Letos to bude už 9 let, co jsi zvítězila v Superstar, vítězství sis zasloužila,protože tam nebyl nikdo lepší než ty, kromě tebe jsem měla nejradši ještě Šárku Vaňkovou, Sámera Issu, Petru Páchovou, Tomáše Savku a Juliana Záhorovského, strašně ráda a často na vás vzpomínám, je to až nostalgický, že už je to tak dlouhá doba. Napadlo mě, že by Nova mohla natočit nějaký pořad s vámi všemi finalisty po tak dlouhé době, ta první řada Superstar byla nejlepší, byli jste první a určitě víc lidí by zajímalo, co nyní děláte. Třeba o takové Pétě Páchové nevím nic.:-( Když dávali první řadu Superstar, tak jsem chodila poslední ročník do školy a pamatuju si, jak jsme se o tom ve třídě hodně bavili, nejvíc asi o Aničce Dajdou. *4* No jo, jak říkám, nostalgie. Tak se měj a hodně úspěchů Anet, chtěla bych tě znát osobně.
  • já jí mooc nemusím :))*
  • Fandíte Anetě ? Přidejte se k dalším fanouškům na facebooku https://www.facebook.com/pages/Aneta-Langerov%C3%A1-fanou%C5%A1ci/285050318258789 Stránka je více aktualizovaná než ta oficiální :)
  • Aneta je dobrá zpěvačka,jedna z našich nejlepších a nejvíc na ní oceňuju,že zůstala normální,sláva ji do hlavy nestoupla,na nic si nehraje, je úplně v pohodě jako obyčejná holka. Já ji fandím.
  • je svoboda slova ..tak proc blokujete?jste komuniste?
  • ja ji nemuzu ani videt a slyset uz vubec ne. *12*
  • všecičko nejlepší k narozeninám.. *3* *3*
  • MIlá Anetko
    K Tvým dnešním narozeninám přání všechno nejlepší!!! *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit