Přejít na výpis diskuzí

Aneta Langerová

OSOBNOST 31.12.2006 
950 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • skih

    ---

    vše nej anett *3* *15*
  • Příšerná osoba

    Tahle holka to je tak divnej pavouk, ty její názory, chování, měla by se sebou hodně rychle něco udělat.. Ve StarDance taktéž není mezi svými kolegy oblíbená... *5*
    • quickly

      Re: Příšerná osoba

      Víš, všichni lidé nejsou stejní a v dnešní společnosti se odlišnosti spíše cení. Navíc, introverti to mají daleko těžší, než si je ostatní oblíbí - jsou uzavření, čímž neprojevují svou osobnost do té doby než se buď otrkají, nebo nezískají k dotyčným důvěru. Znám to, jsem taky introvert.:-))
    • skih

      Re: Příšerná osoba

      nech ji bejt, nic o nínevíš, náhodou moc hezky zpívá a má milou povahu. pomáhá dětem v nadaci světluška. prosím, neodsuzujte ji. *4*
    • Re: Příšerná osoba

      Jo a Anetko, i když se nad Tvými názory s ostatními opravdu "bavíme".., tak nebudu na Teb zlej a k dnešním narozeninám Ti přeji vše nej!
  • :-))

    Jéééh ... fandím Anetce v stardance ... je prostě nejlepší ... *14* Miluju SD a myslela sem si že letos bude za prt, ještě že viměnily Medveckou za Anetku ... protože tančí fakt nádherně ... yeahhh ... *14* *14*
    • Re: :-))

      Jo a vše nejlepší Anetko ... *14*
      • sharpay1995

        Re: Re: :-))

        přidávám se k Míši... vše nejlepší Anet...:)
  • linett

    STYLIZUJE...

    ..SE VZHLEDOVĚ DO MARKÉTY IRGLOVÉ ! (BARVOU VLASŮ A TÍM ŽE SE ŽENŠTĚJI OBLÉKÁ !!)
  • quickly

    Tak co lidi?

    Jak jistě víte, Aneta přijala účast ve stardance 4..budete jí taky fandit? Já určitě:-)Má rytmus určitě už vrozený a věřím že se dostane daleko:-) *1*
    • skih

      Re: Tak co lidi?

      jj, já jím moc fandím *1* *1* *4*
  • Aneta :)

    Četla jsem tady opravdu krásné příspěvky o Anet :) ..Jsem ráda,že má tak úžasné fanoušky *3* a doufám,že mezi ně patřím aji já *4* .Je to vážně úžasná zpěvačka,která nám dává možnost tu hudbu cítít jako ona *3* .Nedává do toho nějaký lži :) ..prostě zpívá od srdce :) .a to je to nejdůležitější! *3*
  • sharpay1995

    ...

    Antka... nejlepší vlastně jediná Supersta kterou ČR poznala...!!!! Ostatní z těchhle soutží nedokázali tolik co Anetka!!!
    • Re: ...

      mas pravdu,sharpay 1995,myslim,ze ziadna ina-ani Slovenska superstar sa tak nezapisala do pamäte ako Aneta..je to skutocna vyrazna osobnost...mozno ani inej len tak lahko nebude...
  • acdz24

    nový CD

    Anet je výborná zpěvačka a její nové CD je super. Řekla bych, že lepší než to předchozí *3*
  • kiki222

    ....

    také přeji všechno nejlepší k narozeninám *4* *4*
  • narozeniny

    ahoj Anet taky ti přeju všechno nej k narozeninám a ta světluška se ti včera fakt podařila

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit