Přejít na výpis diskuzí

Aneta Langerová

OSOBNOST 31.12.2006 
950 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aneta Langerová

    Milá Aneto
    Přání dnešním narozeninám hodně štěstí,zdraví. *4*
  • nové CD

    Zdravím fanoušky a musím si rýpnout. To ještě nikdo neslyšel nové cédéčko Anety "Jsem", že tu není k němu žádný příspěvek? Takže... co mu říkáte? Mně se nejvíc líbí písničky Jedináček, Vzpomínka a Pokušení... a i většina dalších *3*
    • Re: nové CD

      No vé cd Jsem je opravdu skvělé :) ..Asi odepisuju trochu pozdě,ale dlouho jsem v diskusy nebyla :) ..co si bude povídat Anet je prostě jednička! *14*
      • skih

        Re: Re: nové CD

        cd má fajn *15*
        • Re: Re: Re: nové CD

          anetko ja ti taky moc fandim!!!!!!!!!!!!a doufam e se dostanes daleko ve stárdenc!!!ja tě prostě mám rada taková jaka jsi a jseš prostě jednička!!!!!!!!!!!!!!!!papik klarka
          *3* *3* *3* *3* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *1* *1* *5*
  • monikasmajlo

    aneta

    aneta je upa supr spěvačka *14* *14*
  • simonabrozikova

    Ahoj

    Ahoj Anetko MTSMR Simča *3* *4*
  • orange45

    Aneta

    Ahoj, já mám Anetu moc ráda, strašně moc ji fandím a doufám, že její nové CD bude absolutní bomba. Podle její nové písně si myslím, že bude..Už se moc těším. *1*
  • anet

    anet nejvíc a teď ta nová písnička luxus je svá a že nemá make-up to je jedině dobře a ty antifando tvůj názor,že zpívá falešně to bych teda neřekla a navíc kritizovat umí každej *1* Anet tvůj úžasnej zpěv jsi opravdovej talent *3*
  • Aneta

    Poslouchal sem tuto zpevacku ve 4te tride coz je letos 6 let a musim rict, ze dnes se na ni divam o dost jinak... mila zpěvačka, ale něco jejímu zpěvu chybí, místy má takový ukřičený a trochu falešný hlas, ale její hudba je milá a občas se dá...ale nejlepší není, i když z českých zpěvaček možná jo, protože česká hudební scéna ani za to kulový nestojí *13*
  • simonabrozikova

    Pro Anetku

    Ahoj Anetko.Jsi úžasná mám tě ráda a budu tě mít ráda.na to nezapomen.Vím že je to blbý ale byla bych ráda kdyby jsi mi odepsala na toto číslo:606452778 nebo aspon na mail:Brozikovaa@seznam.cz předem děkuji.Simona *3*
  • anetka

    kdo pise o ani ze je p.. tak to se moc pletete radsi se podivejte na sebe a pak neco rikejte kdyby ste se aspon dostali kam se dostala ona tak byste mohli neco kecat ale vy ji nesahate ani po kotniky anetko ses moicinky good
  • antifanda

    a co dokazala ona sama? kdyby nebylo nejake televizni souteze, Aneta by se na nic nezmohla
    • A jak asi jinak? Ona na rozdíl od většiny "skvělých zpěváků dnešní doby" nepotřebovala být protekční spratek *3* a vypracovala se téměř sama...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší