Přejít na výpis diskuzí

Anna-Marie Valentová

OSOBNOST 6.1.2008 
155 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Aničko všechno nejlepší k tvým krásným 10. narozeninám... Hodně štěstí a zdraví... Přeji Ti aby se Ti dařilo jak v ulici tak ve škole a i v životě :) Jsi moc šikovná :)
    • hele já jsem taky Nela
  • aniška (emička)

    maty kolik ti j v ulici? *14*
    • matyas

      Re: aniška (emička)

      Frantovi myslim 11 a Emě 7.
      • No to je dobry...teda myslim to :myslim 11 *1*
      • Re: Re: aniška (emička)

        děkuji *3*
      • Re: Re: aniška (emička)

        Dřív jsem na stránkách Ulice viděl data narození postav, ale teď jsem to nenašel. Osobně si prostě pamatuji, že jste oba cca o 2 roky starší než vaše postavy.
        Každopádně jsem si u příležitosti takového hledání prohlédnul snad celé stránky ulice, přečetl jsem si ten březnový chat, pustil jsem si ten dosti pěkný videorozhovor. Zaujala mě tam spousta věcí (třeba, že si s oblibou něco přečteš); například taky, že se Ti líbí jméno Ondra; beze vztahu k mé osobě (ale i proto si to pamatuji) - takto se jmenovalo snad nejvíc postav, které jsi hrál - přinejmenším v Loupežnících a v Maharalu.
        • matyas

          Re: Re: Re: aniška (emička)

          nj Ondra je moje oblíbený jméno . Ani nevim proč. A čtení mě baví víc než net. Na ten jdu jen občas, knížky čtu furt. *4*
          • Re: Re: Re: Re: aniška (emička)

            Hm. Já na čtení moc času nemám, ale teď o prázdninách jsem si konečně zase něco přečetl. Internet mám rád hlavně pro možnost komunikace s lidmi, kteří jsou mými přáteli v reálném životě (ale Facebook nepoužívám), zcela mě naplňuje FDb.cz a taky mi net dává možnost prezentace toho co udělám a naší organizace SKPSD; jo a taky je nenahraditelný při hledání jízdních řádů. Takže má určitě své klady, ale nabízí tolik lákadel, že v důsledku žere hrozně moc času. Nebýt výše zmíněného, držím se od něj radši dál *3* .
  • ahoj aničko jseš moc milá holka *3* a hlavně nejsi taková namyšlená jako ty ostatní a máš fajn bráchu *14* *3*
  • hele chcu se jen zeptat kde bych si s annou marii mohla psat nebo chatovat. poradte pleas *4*
    • Taky bych to rád věděl....
  • všechno nej k narrozkam *3* *3* *3*
  • Anička má nádherný chodidla, strašne ráda bych jí je líbala :))
    • ?
  • chceš moje telefoní číslo a jen se ptám já rád s někím pokecam *5* *4* *1*
  • *5* ahoj aničko moc hezky to hrajete v ulici a moje babička tebe uplně zbožnuje jsi uplně podobná její vnučce ahoj
  • chybí tam začarovaná láska
  • měla jsi už kluka ? *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší