Přejít na výpis diskuzí

Anna-Marie Valentová

OSOBNOST 6.1.2008 
155 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To je žert?

    Co dělá tohle malý nesympatický stvoření na osobnostech *8* Zajímalo by mě, co dokázala.. Stručně - velké HO*** *5*
    • Re: To je žert?

      ty si blbá nebo kráva *10*
      • ne

        *16*
        • omluva

          MATYÁŠI JESTLI MNĚ ČTEŠ TAK SE OMLOUVÁM ŽE JSEM BAPSALA ,,ANNA JE BLBÁ´´ *4*
          • ODPUŠTĚNÍ

            ODPUSTÍŠ MI TO *7*
        • omluva

          MATYÁŠI JESTLI MNĚ ČTEŠ TAK SE OMLOUVÁM ŽE JSEM BAPSALA ,,ANNA JE BLBÁ´´ *4*
      • - - -

        KDO TO ŘÍKÁ,TEN TO JE *5*
    • Re: To je žert?

      Ae prosimtě a co si dokázala ty mluví s tebe jenom závist!!!
    • Re: To je žert?

      Hele ty si ta herečka Veronika Nová????????
      • Re: Re: To je žert?

        Samozřejmě. Proto se ptám, co ona dokázala v 6 letech, že je na osobnostech *7* *9*
        • Re: Re: Re: To je žert?

          Ahoj to ti tak žeru ,že jsi TA herečka.
          • Re: Re: Re: Re: To je žert?

            JO JSEM ! *10*
        • Re: Re: Re: To je žert?

          určitě je daleko sympatičtější,než ta Veronika Nová
        • Re: Re: Re: To je žert?

          Náhodou hodně aby si věděla!!!!!!!!!! *13* Anička je talentovaná,mladá herečka která má před sebou velkou hereckou budoucnost!!!! *13* A není žádný nesympatický stvoření rozumíš?!?!?!?!?!? *16* *16* Takže se podívej radši sama na sebe a Aničku už nech být!!!!!!!!! *13* *16*
    • Re: To je žert?

      Hele seš ty normální?!?!?!?!?!Dokázala toho hodně a ty si ve srovnání s ní,úplná nula!!!!!!!!!!!!!Nebo chceš říct že si lepší?!?!?!Anička má úžasný talent který určo zdědila po jejím bráchovi-Matyášovi(ten je pro mě nej herec na světě)!!!!!!Ona totiž není žádný velký HO***5* rozumíš?!?!?!Jestli je ona velký HO***5* tak co si potom ty co??!?!?!?!?!?!?! *16* Takže ji přestaň nadávat a řekni,co si dokázala ty,narozdíl od ní no?!?!?!?! *16* *16* *16* Takže bych ti radila,aby ses jí omluvila,rozumíš?!?!?! *14*
      • Re: Re: To je žert?

        Hele Nikol nebudeme se tady vadit o něčem co někderí tady nikdy nepochopí!!! *13* oni to nikdy nepochopí protože jsou slepí žárlivostou....
        • Re: Re: Re: To je žert?

          Máš úplnou pravdu!!!! *3*
          • Re: Re: Re: Re: To je žert?

            No co už aj také děti se rodí

            *9*
            • Re: Re: Re: Re: Re: To je žert?

              Jo,jo...
    • Re: To je žert?

      No o mnoho víc něž ty....na to že má jenom 6 let je moc šikovná a dokázala svůj talent ukázat aj na veřejností a před kamerami.... nemyslíš????a kdyby si byla kusa realní jak ti nemůže být tak malá holčička nesympatická???
  • pls odepište na mail

    Ahoj Aničko víš o odkazů pro tebe co máš na tydleto stránce ? *7* *3*
  • Lukáš

    aničko vyč fotek Lukáš
  • Lukáš

    aničko vyc fotek Lukáš
  • casanova
    *14* *14* *14* *14* *14*
  • Ahoj Aničko

    Ahoj Aničko,nevím jestli Ti toto třeba přečte bráška nebo někdo z rodiny,ale chtěla bych Ti říct,že jsi opravdu moc šikovná.Někdo v necelých 5-ti letech nejde radši sám ani před barák,natož aby byl filmovou hvězdou.No víš,taky bych chtěla být aspoň malou hvězdičkou, která potom zazáří,jako ty.Pozdravuj svého brášku a měj se hezky.A pamatuj si každá hvězdička jednou zazáří a bude těšit všechny okolo,ale ty jsi už toho dosáhla.Třeba se někdy potkáme,jsi úžasná holčička.Ahoj Zuzka
  • K svátku

    Ahooooooooooooj Aničko k dnešnímu svátku ti přeju všechno nej nej nej nej,ať se ti splní všechna tvoje přání a ať se ti líbí ve škole a ať seš šťastná a veselá!!!!!! *3* *3*

    Měj se super!!!!!! *4* *3* *15*

    Nikola *4*
  • Fandím ti

    Ahoj Aničko moc dobře hraješ.A pozdravuj tvého brášku ahoj
  • Ahoj Aničko mám tě moc ráda a strašně se mi oba líbíte v ulici a je super že tam můžete hrát sourozence kterými jste myslím že by jsme si mohly rozumět a občas psát viděla jsem tě na železné rude s bráchou asi si mě nepamatuješ ale viděla jsem vás kdyžtak napiš te na verca.nova1@seznam.cz *3* *3* *3* *3*
  • škola

    a jak ji berou děti ve škole?líbí se Aničce ve škole?... *4*
    • matyas

      Re: škola

      jo, je to v pohodě. Ale radši jezdí na natáčení *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit