Přejít na výpis diskuzí

Antonio Banderas

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • ANTOOONIO

    je to uzasnej herec nejradci mam od nej zorra a desperado.....v zorrovi jak tam dela ty premety *14* a jak se mlati :D a ty kone jsou nejhezci :D skoro ani neslo poznat ze tech koni bylo deset....teda nwm kolik presne ale tak nejak byly uplne stejni :D a v desperadu nevim to je uzasnej proste celej film :D
    • Re: ANTOOONIO

      to s tebou na 100% souhlasim!!!! máš icq? můžem si psát moje je 586358829 a může mi napsat kdokoli kdo má rád antonia *14*
  • ajinka1

    :)

    Super herec...:) mno a je sexi a to teda o málokom řeknu :D no prostě je hezkej :D *1*
    • Re: :)

      máš můj souhlas *14*
      • Re: Re: :)

        Čus *15*
    • Re: :)

      ty si jak moje máma ta řiká to samí *1*
      • Re: Re: :)

        Tu mamá mi verdad
        • Re: Re: Re: :)

          rači to napiš česky nechci tě urazit ae napsalas fakt blábol "tvoje máma moje pravda" asis chtěla napsat že moe máma má pravdu ne? *1* ae jo má xDD
          • Re: Re: Re: Re: :)

            El hombre no es infalible. Tu mamá tiene razón. *3*
            • Re: Re: Re: Re: Re: :)

              ty musíš psát v jeho řeči co *1* *5*
            • Re: Re: Re: Re: Re: :)

              nechceš psát česky? sice ti rozumim ae někdo jinej třeba ne a jo máš pravdu mamka má pravdu *3*
  • antidicaprio

    nwm

    dávaj zora.
  • Felicidades

    Lo siento Antonio, deseo que tan tarde. Pero de alguna manera me perdí en la cabeza. Tuve este Moc.Tak Bueno, suerte, salud y otros actores úspěchů.Pevně esperanza de que incluso natočíš mucho filmů.Ps: que son grandes
    Barbora Mahdalová, en su cumpleaños que nunca olvidará. Esto te lo prometo.
    • Re: Felicidades

      proč furt píšeš španělsky?? to nemá cenu piš česky ať tomu všichni rozumíme *3*
    • Re: Felicidades

      To je sice moc hezký,co jsi napsala,akorát tomu nerozumím *13* ... *4*
      • Re: Re: Felicidades

        TAk si to přelož na Pc mas tolik překladacu as to hezke neni.
        • Re: Re: Re: Felicidades

          tj například http://www.online-slovnik.cz/prekla dac
      • Re: Re: Felicidades

        tak se nauč španělsky já tomu třeba rozumim má to napsaný moc hezky
        • Re: Re: Re: Felicidades

          Gracias.
  • happy birthday

    antonio proin že ti přeju až ted ale byla jsem na dovolený...tak tedy všechno nej hodně štěstí a zdraví atd....a hlavně at dlouho žiješ a at si tady s námi na to světě pořádně dlouho....někdy se zase potkáme...doufej
    • antidicaprio

      Re: happy birthday

      cooooooooooooo? ty se s ním neznáš osobně ,tomu se snad nedá ani věřit ,zrovna ty,která zná pitta ,deppa a další? *9*
      • Re: Re: happy birthday

        co ty víš třeba se s nim zná osobně :)
  • misiiiiiiisek

    mn00

    jE m00cInKy hEzKej nAt0 k0lIk mU jE..
    *3* *14* *3*
    • Re: mn00

      mno to jo a vidělas desperado? to je pěknej film já ho mam na mobilu *3*
      • Re: Re: mn00

        Hej jo Desperado upe nadherny film.
        • Re: Re: Re: mn00

          TO JJ HRAJE TO HRAJE HEZKY A NEBO HRANICE SMRTI TAM HRAJE TAKY AE PAK HO TAM ZABIJOU *9*
  • nik011

    happy birthday

    vsechno nej k narozkammm!!!
  • nej frajer

    Všechno nejlepši antonio ja sem fanda on bil a vždi bude nejhezči chlap nasvětě nejvic mu sluši dlouhi vlasy a v desperado nebo mexico tam je nej a v 7 hřich tam sice kratky ale stejně frajer a kdibi si vzal misto ti baby Catrine Zetu Jouns bili bi nej par lepši než Brat Pit a Angelina Jolie
  • včera měla...

    ..52.narozeniny jeho žena,která je o 2 cm vyšší a o 3 roky starší!! *1* *1* Nevíte čím se od něj liší o 4? *7* *1* *15*
  • malaga

    Antonio

    Antoniovi přeji všechno nejlepší, hlavně zdraví, štěstí a hlavně aby zůstal pořád takový úžasný sympaťák. *14* *14* *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší