Přejít na výpis diskuzí

Antonio Banderas

OSOBNOST 31.12.2006 
224 příspěvků
Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zanesskaaaa

    Vše nej

    Všechno nejlepší Antonio.. oo nejkrásnější herec.. viděla jsem ho ve Varech... dokonalost! *14*
  • vary

    Já ho ve Varech neviděla, ale viděla jsem Malkoviche, teda Banderas by byl lepší, to je jasný, ale na druhou stranu, Malkoviche člověk naživo taky nevidí každý den, že
  • Antonio

    výbornej herec, sexy chlap, charismatickej.

    Sledovala jsem reportáže s ním z Varů a musím říct, že na mě působil moc mile.
  • festival

    jo ještě jsem zapoměla nechala jsem antonia od všech kteří chodí tady na jeho profil pozdravit. *5* *3* *3* *4* .taky vás zdraví
  • miris

    Festival

    Ahoj lidi,přiznám se že každý rok Filmový festival ve Varech v Tv nesleduji ale lestos jsem ho viděla od začátku až do konce a nebylo to jen kvůli Antoniovi který byl jako vždy neuvěřitelně krásnej!!!! Moc se jim ten Festival povedl opravdu moooooc HEZKÝ *3* *4*
  • vary

    ahoj lidi zdravím z karlových varú.jelikož si nikdo nepožádal o jeho autogram tak máte smúlu.mám od něho pět autogramú každý s jinou fo tkou jsem s ním vyfocená a dokonce mě poznal jak jsem byla na jeho premiéře v americe.a dal mi pusu a odpověděl na všechno. *14* *14*
    • Re: vary

      Ahoj a jak moc si vymýšlíš? Nějak se mi to nezdá.... a nechceš se podělit o nějaké podepsané fotky? Zaplatím....
    • Re: vary

      Zdravím,ted občas sem koukám škoda ze jsem to propasla když si sem psala ted by uz asi nebylo možné o jednu fotku s autogramem poprosit moooc poprosit díky ahoj *4*
  • vary

    já už sice mám od antonia vlastnoruční podpis protože jsem byla v americe na jeho premiérách a dal mi dva autogramy.ale do karlových varú se podívám doufám že mě pozná není to ani rok co jsem ho viděla.napište kolik lidí by chtělo jeho autogram s fotkou. *5*
  • malaga

    Vary

    Antonio bude ve Varech na festivalu !!! Strašně moc doufám, že se tam dostanu, chtěla bych ho vidět prostě naživo. Ovšem pochybuju, že bude mít manžel pro tohle pochopení. Tak mi držte palce ! *14* *14* *14*
    • lenka.k.666

      Re: Vary

      Taky bych tam vhtěla, ale nevím, jestli to vyjde. Kdybys získala fodpis i pro mě, byla bych ti vděčná :) Hledám nějakou rezervní dobrou duši :)
    • Re: Vary

      Docela ráda bych si s tebou někdy pohovořila - popísala. Jsem též kousek od Hradce a máme i společné zájmy *4* Pokud budeš mít zájem, napiš mi na můj mejlík. Díky.
    • Re: Vary

      Ahoj. Bylo by skvělé, kdyby ses tam dostala a podařilo se Ti ukořistit i nějaké ty fotky s podpisem. Moooc bych si přála jeho podepsanou fotku. Prosím, napiš mi, kdyžtak nějaké podrobnosti, jo? Díky předem. Měj se hezky. Pet
  • lenka.k.666

    Antonio přijede do Karlových Varů !!!

    Antonio se chystá přijet do Karlových Varů !!!!

    http://www.mediafax.cz/kult ura/2889286-Na-filmovy-festival-do- Varu-prijede-Banderas-i-Huppertova

    *15* *14* *14* *5*

    Ať tam jedu, ať tam jedu... *8*
    • jktdickinson

      Re: Antonio přijede do Karlových Varů !!!

      On je tak sladkej!!
      JO jen ten Bruce,ale i on je fakt sexi.
      JE jak zrale vino kazdej by se chtel do nej zakousnout. *14* *14* *14* *14* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *15* *15*
  • Assanis

    Antonio je prostě nádherný a přitažlivý chlap.Moc se mi líbil ve filmu assanis- nájemní vrazi skvěle to zahrál byl a je k sežrání....je to prostě kus není co dodat. *14*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší