Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • strašně jí miluju!!! *14* *14* *14* *5* *5* *5*
  • Nic proti ale ty cervene vlasy ji slusely vic
  • Ariana je nejlepší skvělá zpěvačka ma skvělé písničky ♫
  • She is queen ♥
  • Ariana je fakt krásná *14* A má hrozně libovej hlas *14* *14* Hrozně jí závidím *8*
  • Já jsem její nej nej nej nej nej nej nej nej nej nej fanynka *3*
  • já sem jají nej nej nej nej nej nej nej faninka miluji jí moc,moc jí fandim ty si moje nej !!!!!!! *14* *14* *14* *14*
  • Hrozně ji závidím jak je krásná. A moc hezky zpívá *4*
  • Ariana je velice chytra ,jenom hraje blbou v serialu victorious .Vy oni říkate hnusny veci pritom ji neznate to co se dozvite v casopisech nemusi bit pravda autor si to treba mohl vimislet, aby mel o cem psat .NEZNATE JI ja ji taky neznam ale nejsem na ni zla
  • Co děláš ona se za mne pretvaruje
  • Co děláš ona se za mne pretvaruje ja jsem Esmi<3 a Ariana miluju
  • Ariana je super a hlavně break free super bozi3:)
  • Náhodou ari je boží ,neni dokonala ale je skvěla.Nemůžete ji nesnášet jen kvůli tomu že zlomila jainovy srdce ,to je její věc .Berte ji jak se k lidem chova nebo jak spiva .... ne kvůly tomu že někomu zlomila srdce možná ste jeho faninky ale ... třeba je ari z rozchodu hrozně smutná ale na veřejnosti to nevijadřuje
  • souhlasím s rhytmic. Ariana je opravdu krásná. I LOVE Ariana *14*
  • Nauč se psát česky
  • tak co sto provedla z nákim černochem to ti nikdy neodpustim co sto udála chudák jai
  • Není anorektička buď má žaludočné problémy , Človek dakedy trpí ale keby bola anorektička vždy vracá keď niečo zje je chudá ale štíhla
  • Ja som presne narodená ako ona 26.6. len iný rok
  • 21
  • Ariana je top . niektorý vravíte že ju nenávidíte a že je nepríjemná !! Neviem ako by ste sa správali vy keby ste museli stále dookola spievať dospievať pieseň a zas na javisko -_- a je unavená a ľudia ju stále žiadajú o Selfie nezabudnite má 23 milionov fanusikov !!!!! Ariana je super Môj idol naveky !!!Keď som sa narodila ako ona len iný rok musím ju obhajovať ! Už od Victorious som ju milovala a nik to nezmení hovorte čo chcete že je blbá alebo iné urážky ale pokiaľ nezistíte aká je v skutočnosti tak neuveríte *16*a nikto nezmení môj názor !! *14* Je top super krásna je menšia ale to nevadí super spieva aj bez úprav , herečka dokonalá Vie zahrať osprostenú ale neafektuje ! Vie napodobniť batola , a iné veci pretože zo svojim hlasom pracuje a snaží sa byť pre fandov čo najlepšia a to je tá pravá snaha!!!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit