Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Arianu nenávidím, je mi jedno co si o mě myslíte, ale nechala Victorious jen kvůli tomu aby mohla hrát v Sam a Cat a mohla zpívat...
    Ten seriál jsem měla nejraději ze všech..a kvůli ní se zrušil..
  • Ariana je nejlepší holka na světě :) mam ji strašně ráda *3* *3*
  • Strašně moc bych chtěla na její koncert ,ale ten nejbližší je v Německu *13*
  • Strašně moc lidí Ari přeje aby se rozešla s Seanem . Fakt nechápu jak můžete být takový . *10* Jinak Ariana je moje TOPka *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Mám kamarádku který je 20 a vypadá na 14 ( a to se i docela dost maluje ) takže si myslím že je blbost rozebírat věk ale jinak souhlasím že je dokonalá.Mě by musela odvést rychlá kdybych vyděla Ari *14* *14* *14* *14*
  • Ariana grande je boziiiiiii!
    Všechny jeji pisnicky jsou super. A její krasu uplne zavidiim
  • Viď ? Taky jsem hezka (nejsem nejvetsi egoistka, ale nejsem slepa a nemam potrebu se pretvarovat a delat, ze si myslim, ze jsem oskliva), umim zpivat (vzhledem k nekolika vyhranym soutezim to mam potvrzeny) a udelat si culik a usmivat se jako mala roztomila holcicka umim taky. A kdyby nekoho nahodou ta laska k Ariane nutila napsat, ze akorat zavidim, tak to bohuzel nemate pravdu. Zivot takovych hvezdicek totiz stoji pekne za nic, vim to.
  • Neumíš anglicky, nebo co ?
  • Ariana je skvěle..ma dobry pisníčky staršně se my libi pisnička Problem tam je skvěla .! :D Je užasná a moc krasnaa :DD :-**
  • Ariana je strašně hezká a mám ji ráda jako zpěvačku i herečku, ale jako osobu moc ne (strašně překrucuje pravdu). Znám ji už od prvního dílu Victorius :3 :D. Jak říkají ostatní.. Ariana je tichá bomba (nevíte kdy vybouchne (zazáří)) :D. Ale i tak bych ji chtěla někdy potkat aspoň na koncertě :3 :)
    Kdysi jak ještě chodila s Jaiem Brooksem tak mi bylo líto, že se rozešli :( strašně jim to spolu slušelo ♥
  • Ja nechápem ako ju niekto môže nemať rad veď ona je božská mam ju strašne rada dúfam ze sa niekedy dostanem na koncert
  • Mam rad Arianu *14* *14* *14* *3* *3* *4* *4*
  • Ariana je nejlepší na světě
  • je hrozna a jej uces stale ten isty to mysli vazne?
  • ariana je sh*t
  • Njedřív jsem si myslela, že je to další zpěvačka s upraveným hlasem, ale když jsem viděla její ivý výstup úplně jsem žasla jak má krásný hlas!! Mám ji ráda :)) *14* *14*
  • Ariana je super *3*
  • My baby loves me ♪♫♪♫ ♥
    Ona je prostě dokonalá ♥♥♥ *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* :P
  • Arianě je 21 ??? FAKT JO??? Já myslela že jí je míň než 21 tak 17/18 ale 21 ?? Oppps tk toje dost .... :) Jinak mám jí moc ráda .... Je úžasná krásně zpívá a bejt na jejím koncertě tak to bude nejlepší den života ... :) :333
    I♥U ARIANA GRANDE :))) :*
  • Mám tě moc rada Arii :D seš užasnáá :DD

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit