Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano Ariana je hezká dívka moc hezky spívá ale není nejdokonalejší já ji mám ráda ale moc se podobá na Miley Cyrus a to mne desí .Jen kdyby prestala s tímy videamy kde púsobí v oblečení jakoby se chystala na sex a trocha pribrala a nebyla vegankou pro mne by to bilo dokonalý.Ale já nechci být její máma tohle je její pravý já a .
  • Amazing girl! *14*
    She is very beautiful! *14* *3*
    <3 :3 :')
  • seš hezka chtěla bych byt jako ty *14* *15* *2* *1* *4* *3*
  • Mam arianu velmi velmi rada mam rada jej pesnicky hlavne problem mam ta velmi rada a skoda ze ta neuvidim na zivo pa kika
  • mam tě rada Ariano a mas milej oblicej a milej hlas *4* *4* *4* *4* *4* *4* jsi hezká *5* *5* *5* *3* *3* *3* *4*
  • mám ráda arianu *14* sem její obdivovatelka, neustále furt koukám na sem a cat je to muj nejoblibenější seriál na nicklodonu a potom mám ráda kde hraješ ve victorius *4* si moc krásná holka a ti červení vlasy ti moc sluší taky sem si je dala na červeno mám te rada *4*
  • Kristka_Littlemonster
    Ona ti neodepíše xD *1* *1* *1* *1* *1* *1*
  • je ještě modelka odepište prosím
  • Hi wanna be friends with me?
  • a ty mas jako na hlavě co
    nejake hnizdo ze
  • to si vystihla
  • co si jako o sobe myslis si pekne blba nebo fakt nemas vkus kdyz neco takoveho rikas a neco ti reknu ona zpiva fakt dobre a jestli nemas hudebni sluch tak se do toho neplet
  • asi ze ji to moc slusi
    ari je nej *14* *14*
  • Mam ari moc rada ale pochybuju ze by dostala nakou roli v jinych spis jenom ted spiva
  • Píšete tu, že je krásná apod. Ano, to je, ale víte třeba, že má plastiku nosu a že si nechala zvětšit rty a taky že nosí příčesky, sama to přiznala. Takže třeba ani hezká nebyla. Jestli nevěříte, najděte si to na Googlu.
    A hlavně mi tu prosím nepište, at jdu někam a že jí jen závidím a proč sem vůbec lezu, protože já jí nic nezávidím a napsala jsem to sem jen proto, abyste to věděli.
  • Ariana v serialy VICTORIUS dostala vedlajsiu rolu a teraz je znej velka osobnost....poznaju uz cely svet je viac nez Victoria Justice!!!!Arina je slavnejsia a podla mna aj ovela,ovela lepsia.....ARIANA je dokonala,nadherna,uzasna,prenadherna *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Miluju Arianu i za zpevacku a herecku .
  • Ariana je nejlepsi zpevacka mam ji hrozne rada.
    Vy te proc skoncilo Victorious:Ne ze to skoncilo kvuli Ariane ale kvuli Victori aby mohla natacek klipy ;-)
  • je hezká jen kvůli plastikám *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Cože? Já arianu zboznuju a nechápu jak ji někdo nemůže mit rád protoze ona je prostě perfektní. Jen ji závidíš, že má v živote štěstí

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit