Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • miluju tě ariano *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • milujutě ariano *14* *14* *14* *14* *14*
  • anickapacholska
    *4* *4* *4* *4* *4*
  • Ari je modelka?? Nemá to tam napsané , ale někde jsem to zaslechla. Pokud někdo víte víc, budu moc ráda když to sem napíšete.
  • zpěvačka ty krávo -.- za druhý nejlepší fakt není. zpívá falešně. jak můj pes so skáče bungee jumping. a to psa nemám *12* *12*
  • nauč se psát a pak něco piš -_- *16* *16* *16* *16* *16* *16*
  • Ahojky Arianators. Nvíte někdo kde se dá zhlédnout Sam a Cat s českým dabingem??? Já našla jen jednu stránku, kde byly pouze 2 díly nadabované :) Kdyby někdo věděl, byla bych moc ráda :) A jen tak mimochodem můžete(pokud chcete) hlasovat pro Ari zde pro písničku Problem:) Hlasovat můžete zde:http://music.disney.com/radio-disney-music-awards#50f6687411c0a103fb267629
  • Ahojky. Já osobně si myslím, že řekli že trpěla anorexií jen proto, že je hubená. Ari je celkem malá(cca159cm není moc) a proto nemůže váži třeba jako Taylor která měří 180cm.Jinak s tebou souhlasím je boží zpěvačka a přijde mi , že si svých fanoušků váží. Ma je ráda(teda myslím si to)a nezáleží ji na tom jak její fanoušek vypadá. To se mi na ní velmi líbí.Má moc krásné písničky a to ani nemluvím o jejích překrásných albech. We arianators forever *3* *1*
  • A to jen kvůli tomu? :O *8*
  • Mám ráda Arianu je božííííí.
    Akorát mi přijde hrozně hubená a někde jsem slyšela že trpěla i anorexií.
    Ale nevím jestli je to pravda každopádně je to dobrá zpěvačka a mám ju ráda:)
  • moje nejlepši SPJEVAČKA *4* *7*
  • Ariana Grande je podla mna najlepěia spevačka.Mám ju rád. *4* *4* *4* *4* *4* *4*
  • Pardon to že přídu na její koncert napsala moje sestra určite si delala legraci! *2* *1* *13*
  • nejlepší nejlepší zpěvačka na celim světě *1* *15* *3* *14* *4* a kdo si mislí to samí ad tam napíše barbie souhlasím s tebou *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3* *3*
  • Ahoj ariana grande jsi Krásná a moc Te miluji mam Te rad jako zpěvačku a herečku či modelku jen tak dál ariano :)
  • Ariana je úúúúžasná zbožňuju její hlas a navíc je krásná a kdo si myslí opak tak at jde do p*dele. :*
  • To není pravda Ariana Grande je skvelá spevačka *4* *4* *4* *4*
  • Ariana Je fakt dobrá mám ju rád.Len tak dalej Ariana grande *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *4* *14* *14* *14* *14* *14* *14* *14*
  • Spívá fakt úžasně.Nejlepší je break free. *7* *8* *3* *3* *14* *15* *1*
  • víte že Ariana Grande neumí zpívat podívejte se na MUSIC AWARDS 2014-ble *7* *7* *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit