Přejít na výpis diskuzí

Ariana Grande

OSOBNOST 9.4.2010 
440 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hele přestan ponižovat lidi nebo ponížím já tebe a to teprve ty budeš za trapku .jo a nech lulu napokoji jo. alspon kdyby ses k nekomu zachovala pěkně. *16* *16* *16* *11* *11* *10* *10* *11* *12* *12*
  • ty jsi nechutná jo přestan machrovat před lidmi jo. *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *16* *10* *10* *11* *11* *11* *11*
  • ariana je hezká holka pěkně zpíva i když u spoustu zpěvaku nebo zpěvaček mají upravenej hlas vypadá líp s hnědýma vlasama.to je můj názor. *1*
  • Nikdy bych si nepomyslela že budu mít nejoblíbenější zpěvačku, protože já poslouchám skoro vše, :D ale mé srdce mi asi řeklo, že Ari za to stojí...Zezačátku jsem si myslela že je to kdovíjaká "zpěvačka" s upraveným hlasem, ale pak jsem viděla živé koncerty a to mě ještě utvrdilo v tom, že je to moje nejoblíbenější zpěvačka <3 A ti, co říkají, že neumí zpívat jsou jen lidi, kteří závidí, protože její hlas je opravdu úžasný.Zazpívá takové výšky, které jsem u jiných zpěvaček neviděla...Možná Demi Lovato... #Arianator4ever *14* *14*
  • Nezávid jí že má tak úžasný hlas *2* *2*
  • Má velké plus,za tu výšku hlasu a to se fakt cení...
  • Ariana Grande je moc skvělá zpěvačka,je moc hezká a hodná,je to superr herečka,prostě je to frajerka a vždycky bude.
  • Ale on je Gay... sám je na to pyšný :)
  • Kdyz do komentari pisete ahoj ariano snad vite ze si to necte a ani nikdy nebude nemumi cesky
  • Ariana je hezká atd. ale nemyslím si že umí zpívat, je mnoho dalších zpěvaček které jsou 100x lepší než ona.
  • hele lulu ona není nechutná.je to hodná a slušná holka a kdyby byla taková jak si ty myslíš tak měla sprostá videa.ale ona je nemá.
  • hele dadinko máš pravdu justin je bléee.ariana se pořád hodí k big seanovi.myslíš si to taky? jo a eště nic proti arianě.
  • ahoj ariano jsi nejlepší zpěvačka a herečka a jsi moc hezká. ať si každej myslí že tvůj bratr je gay ale já vím že není.
  • Ahoj ariana si jedna z mojich naj spevacok a hereciek. I LOVE YOU Ariana.
  • I love Ariana Grande *1* *2* *15* *3* *14* *4*
  • Sice dobrá zpěvačka ale to v tom obchodu je nechutné *11*
  • oprava podle fotek *4*
  • Ariana chodí s justinem bieberem podle votek fůj justin bieber blééé zvedá semi z něj žaludek *16* *11* *11*
  • Nikolka böhmová drz svoju peknú pusu.
  • Dobrá speváčka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit